Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

elisonka
20. mar 2009

zuzka ja neviem co by si mala robit. nechces zmenit doktora? aj ked je znamy tak nech ti teda uplne vyluci ze nie si tehu a nech ti potom teda picha injekcie

zuzana1010
20. mar 2009

zajtra sa testnem este raz 🙂
babulky ja som z toho happy 😀 😀 😀

mastulka
20. mar 2009

zuzi aj my 😀 zajtra tu ocakavame vysledok

wodanka
20. mar 2009

ahojte holky.. mam chvilu cas, tak Vas aspon pozdravim..
Zuzi to je super.. drzim palce aby tam zajtra boli // 😉

mastulka
20. mar 2009

ahoj wodanka 🙂

flyangel
20. mar 2009

dakujem mastu 😀 ahoj wodanka 😀 aj ja drzim palceky zuzi 😉

wodanka
20. mar 2009

dik mastulka.. ste sa dnes riadne rozpisali.. 🙂 ja nikdy v praci nemam cas... dnes co som sa prvy krat trocha utrhla 🙂

mastulka
20. mar 2009

no ja dnes nie som v praci mame to povinne volno co som tu uz spominala tak si to uzivam, spala som skoro do jedenastej, nic nerobim len sa vyvalujem a presuvam po byte 😀

flyangel
20. mar 2009

mastu dobre robkas..len sa pekne vyvaluj 😀

mastulka
20. mar 2009

vyvalujem, len neviem co bude moj mimlacik jest ked pride z prace, sa mi nechce varit 🙂 ani ma nic nenapada co by som take spravila

wodanka
20. mar 2009

tak to ma byt.. hned by som to s Tebou menila.. 😎

mastulka
20. mar 2009

no len keby nam toto povinne volno nechceli dat aj na cele dva tyzdne co budu 😖

flyangel
20. mar 2009

to je teraz asi vsade,ze davaju povinne dovolenky

iplusr
20. mar 2009

flyangel, ja ze mame novu stazilku. pekne foto.
zuzi, druha ciarka nech len silnie
ja som dnes v praci nejaka vytazena

mastulka
20. mar 2009

ja viem, len keby to povinne volno davali fakt tym, ktori su spojeni s vyrobou a nemaju co robit, ale mna ta robota pocka a potom zase nebudem stihat, takze pre je to len na skodu 😒

iplusr
20. mar 2009

mastulka, tak to ti teka pomohli 😒

iplusr
20. mar 2009

teda - som chcela napisat

mastulka
20. mar 2009

no ano, len horsie je, ze vedeniu toto nevysvetlim... ale co uz, som si to tak pocitala, ak schvalia este skratie prac. casu z 37,5hod. na 30hod. tak mne sa viac oplati byt na PN ako chodit do prace 😀

minewka
20. mar 2009

Čaute baby..ja mám dnes hrozný deň..ale fakt otras..prosím, nech už skončím...už ani neviem, čo by sa mohlo pokaziť, asi sa už všetko pokazilo ☹ 😖

Zuzi, pááni, to by bola pecka, keby si tehu bola... 😀

Ja mám dostať mršku zajtra alebo pozajtra, žiaden náznak zatiaľ, že by bola na ceste...

iplusr
20. mar 2009

minewka, drz sa. mrchu nepusti
a coze sa stalo, ked mas taky zly den.
mastulka ja by som sa na nich vykaslala a isla na pn. zdravie mas len jedno. len ci to neovplyvni potom vysku materskej...?

mastulka
20. mar 2009

iplusr ja viem, no zatial budem chodit do prace, kym sa nic take strasne nedeje, pracujem na personalnom a robim aj mzdy, takze viem, ze matersku mi budu ratat tak ako aj PN s minulorocneho priemeru, takze to je este ok, lebo minuly rok nam este nekratili mzdy a boli tam aj nejake stvrtrocne odmeny...

matulik284
20. mar 2009

ahooooojte, fly pozeram, ze mas novu fotecku 🙂

mastulka
20. mar 2009

matulik vitaj 😉

flyangel
20. mar 2009

ahoj matulik mojik ano mam 😀 a ty si kedy das? 😀

mastulka
20. mar 2009

ozaj fly uz sa citis lepsie? 🙂

flyangel
20. mar 2009

mastu tak je to asi lepsie ale stale kaslem a boli ma hlava troskuu ale da sa 😉dakujem za opytanie.. 😉 co budes robkat cez vikend?

mastulka
20. mar 2009

no moj drahy ma aj v sobotu aj v nedelu zapas v blave, a nechcem aby tam ostal spat, lebo viem ako to dopadne, ked taam ostava cele muzstvo 😀 a ja budem u nasich, bude oslava narodenin 🙂

matulik284
20. mar 2009

fly dnes sa pokusim nejaku fotku dat, len musim pohladat 😉 to je super, ze sa uz mas lepsie 🙂
mastulka a ty sa ako citis s mimi v brusku? ziadne priznaky? 🙂

flyangel
20. mar 2009

noo ani ja by som nexcela aby tam ostal spať...nech pekne pride ku svojej tehulke domov 😀 😀

mastulka
20. mar 2009

to sa mu snazim vysvetlit, ze uz ma rodinku tak sa jej musi venovat, ze puberte uz odzvonilo 😀 ma 29 tak by bolo aj nacase 😀

matulik dnes sa citim perfektne, nemusela som sa dnes rano rychlo budit a nahlit sa do prace, som dnes zistila, ze ked vstavam tak hodinku 😅 tak mi nie je potom zle... kazdy den sa ucim o sebe nieco nove 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre