Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
20. mar 2009

jeej matulik aj ty mas konecne fotecku, super 😉

angelds
20. mar 2009

aj to len v piatok a v sobotu takze to si moze dovolit, nie????

matulik284
20. mar 2009

ano mastulka nejaku som nasla 😉

mastulka
20. mar 2009

matulik super 😉

matulik284
20. mar 2009

dakujem mastulka 😉

flyangel
20. mar 2009

dakujem mastulka za pochvalu 😉 juuj ja by som si dala tiez to pivko mnaam... 😀 😀 a babu neuskodi nealkoholicke pivo to viem na 100pro...vravel mi to dr.

mastulka
20. mar 2009

flyangel to ani nevies ako si ma potesila, ja som totiz pivkar, nie ze by som chodila pravidelne kazdy vecer na pivo 😀 len ze ked ideme niekam von alebo k niekomu na navstevu tak uz sa naucili, ze pijem pivko, lebo aj ta zo vsetkeho ostatneho mi byvalo zle 🙂

iplusr
20. mar 2009

baby, dnes vas nestiham poriadne ani sledovat, co pisete. akurat som si vsimla, ze mame nejake nove snazilky - flyangel, funlucy, matulik... 😀
ja alkohol tiez namusim, nechuti mi. ale taky rum v puncaku, alebo karamelovy liker na zmrzline ... tak to si dam. aj dvojitu davku.

flyangel
20. mar 2009

no vidis nealkoholicke neskodi...je to skor mocopudiace a dobré na prečistenie moc.ciest 😀 a na travenie je to tiez perfektné 😀 😀

minewka
20. mar 2009

čaute kočky,tak som konečne doma...UF...myslíte, že mí zajtra testnúť? ináč, ja viac ako pol roka neberiem HAK, takže ani neviem, aký mám cyklus...pri HAK som mala presne 28 dní... Potom som dni nepočítala, raz mesačne mrška došla... Ale tak dva - tri dni pred som vždy zvykla špiniť..Myslíte, že zajtra mám skúsiť test? Ak by som bola tehu, malo by to už byť vidno...čo myslíte?

Fly - krásna foto..zaujímavá...

Ja keď som robila vo Vysokých Tatrách, tak sa smejem, že som si odpila na 10 rokov dopredu .. 🙂
už mi tak nejak alkohol nechutí...

flyangel
20. mar 2009

dakujem minewka...iplusr my sme staré snazilky 😀 😀 len mam novu foto 😉

funlucy
20. mar 2009

no baby skoro som na vás zabudla,doteraz som fičala na facebooku 😀 normálne som odpadla od prekvapenia,som tam ponachádzala takých ľudí čo som 100 r nevidela,sa vytešujem jéééééj.
Som zvedavá na vaše výsledky testíkov 🙂

iplusr
20. mar 2009

flyangel, ved ja vieeem 😀 pekne foto
funlucy, aj ja som nedavno objavila facebook. je to super vynalez. tiaz som sa dlho vytesovala 😀
minewka, testuj. zvedave sme.

zuzana1010
21. mar 2009

Ahojte babulky, ako ste sa vybuvali ? 🙂
Testla som sa a je tam stale slaba // 😀 ciarocka . V pondelok idem ku doktorovi a som zvedava co mi na to povie . Ale este sa raz v pondelok testnem 🙂 som zvedava ci tam este bude.
papa , frcim na chalupu. 🙂 🙂 🙂

flyangel
21. mar 2009

noo tak to som rada zuzi ze tam su stale // 😀 😀 to bude urcite tehu len dr.to nechce pochopit 🙂 iplusr dakujem za pochvalu 😀

matulik284
21. mar 2009

zuzi tak to je super, podla mna to tiez bude tehu 😉

ahoj fly 😉

flyangel
21. mar 2009

ahoj matu no ako sa mas?? 😀

matulik284
21. mar 2009

prave som doupratovala 🙂 uz iba povesiam pradlo a bude hotovo 😉 fly mam sa celkom dobre, vcera mi skoncila ms a dnes rano sme snazilkovali 🙂 len som este stale trosku prechladnuta, ale uz ma hrdlo neboli len mam nadchu. A ty ako fly?

angelds
21. mar 2009

Ahojte babulky, tak ja som si kupila vcera test ale netestovala som sa, bojim sa 🙂 az zajtra a vsetkým novým foteckam odkazujem, že sú super, už len aby som si ja dala nejaku 🙂 tak ja mam poupratovane a az teraz mam cas zapnut pc

dobrú chuť k obedu :-;

matulik284
21. mar 2009

dakujeme angelds 😉 no ja idem prave papat 🙂 aj ostatnym prajem dobru chut 🙂 angelds verim ti ze sa bojis testovat, ja to tiez vzdy odkladam 😉

angelds
21. mar 2009

bojim sa toho, že bude / ale asi čas ukáže, či sa nám to podarí a dúfam, že čoskoro chytím od Vás tie tehu vírusíky 🙂

matulik284
21. mar 2009

neboj angelds, ak sa nepodari teraz tak budete pekne snazilkovat dalej 😉 ani nam sa nepodarilo minulu nedelu som dostala ms, ale vcera mi uz skoncila tak budeme snazilkovat..mozno sa tento mesiac zadari 🙂

dindulka
21. mar 2009

😉 Ahojte babulky,uz dhsie pozeram po forach snaziliek a tak som sa rozhodla,ze sa aj ja pridam.Snazime sa uz 4 mesiace.Mavala som dost zvyseny prolaktin,teraz je to vcelku v norme,mate s tym niektora skusenost?

flyangel
21. mar 2009

Matu tak je uz lepsie ale stale kaslem tak to asi este potrvá kym prestanem kaslat 😕

matulik284
21. mar 2009

tak dufam fly, ze sa skoro vyliecis 😉 inak boli ste niekto volit alebo sa chystate?

flyangel
21. mar 2009

ja sa chystam matu volit ty si uz bola? 😉

matulik284
21. mar 2009

nie nebola a ani nie som doma takze nemozem, ale priatel ide 🙂

angelds
21. mar 2009

ahojte, ja sa chystam volit, nakolko závisí aj od mojho hlasu, ako bude žiť moja " budúca " rodina 😉

matulik284
21. mar 2009

som prave pozerala ze vacsina bab volilo radicovu

flyangel
21. mar 2009

hej aj ja budem volit Radicovu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre