Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
25. mar 2009

ahojte 🙂
mastulka, ako sa dnes mame?
angelds, ☹ , tak som dufala, ze budu //

angelds
25. mar 2009

dnes je to týždeň ...

angelds
25. mar 2009

ibamy, veď aj ja, ale Tebe to tiež ukázalo neskôr, ak sa dobre pamätám . . .

ibamy2
25. mar 2009

angelds, mne testy ukazali // uz 3 dni pred ocakavanou MS (teda v mojom pripade na 23 den cyklu).

angelds
25. mar 2009

ale moze byt, ze mi to este ukaže, nie?

skusim testnut v sobotu ?

ibamy2
25. mar 2009

urcite, ze to moze byt. mnohym zienkam ukazali testy // az po viacerych dnoch meskania. podla mna je rozumne, ze chces pockat do soboty a potom testovat. urobila by som zrejme to iste... tak na teba budem v sobotu rano mysliet a drzat ti vsetky palce 😔

alfa333
autor
25. mar 2009

...ahojte babulky 😉

...tak, musim sa Vam priznat, ze som to uz nevydrzala a testla som sa vcera vecer, ale bola len / 😒
...ale mrcha zatial nedorazila, len druhy den trosku spinim. Tak uvidim, pockam, ci nepride v najblizsich dnoch, ale ani nemam pocit, ze by mala prist. Dufam, ze to nebudem nic vazne

alfa333
autor
25. mar 2009

...ahoj angelds - mam pocit, ze riesime totozny problem 😵 , ale mne tolko este nemeska

mastulka
25. mar 2009

ahoj ibamy 🙂 dnes ma drobec poslucha, ani mi nebolo zle, aj papat mi chuti, teda zatial len kiwi a babovku 🙂 len sa mi chce straaaaasne spinkat, a v robote je taka nuda dnes, vy dvaja sa mate ako? poslucha fazulka?

alfa ahojky, neboj budem drzat palce aby neprisla a potom sa ukazali krasne // alebo aby prisla, vedela by si, ze je vsetko ok a mozete sa pustit opat do snazilkovania 😉

monana
25. mar 2009

Ahojte snazilky, ja som sa rozhodla ze si od buduceho cyklu zacnem merat bazalnu teplotu (BT), ale to by som musela dostat MS - meskam treti den 😠
Tu je dobry clanok http://www.rodina.cz/clanek3694.htm
😵

alfa333
autor
25. mar 2009

...ahoj mastulka - dakujeeeeeeeeeeeem 😎
...mam pocit, ze to Tvoje fazuliatko ma uz teraz poriadne mlsny jazycek 😀 😀 😀

mastulka
25. mar 2009

alfa to ma, som mu bola predchvilkou kupit cokoladku z automatu 🙂 ked sa narodi tak bude taky miselinko maly 😀

monana vitaj, sme ta tu dlho nevideli 🙂

ibamy2
25. mar 2009

mastulka - tak, dnes si so mnou fazulka robi, co chce - ako mi vcera bolo fantasticky, tak mi je dnes uplne nanic... a este v buse tie vyvonane teensky... som ich skoro ogrckala 😀 . ale nevadi, vydrzime 😉
alfi, pripajam sa k mastulkinmu zelaniu a tiez budem drzat prsteky

alfa333
autor
25. mar 2009

... 😀 😀 😀 ze miselinko.....no, potrebuje do seba dostat vela energie, aby dal maminke najavo, ze "on je pan" 😵

alfa333
autor
25. mar 2009

...ibi - ahoooooooj a dakujeeeeeeem 😀 😀 😀 , tie Vase babatka na to ake su malicke, tak uz teraz su velke osobnosti, ze? 😵 A robia si s Vami co len chcu 😉

angelds
25. mar 2009

dakujem ibamy and all a budem potom informovat 😉

krtka
25. mar 2009

alfi, angels, pridavam sa k vam. Som na tom rovnako. Mne meska siesty den. Zajtra idem na gynekologiu. Nechcem plasit, ani vas, ani seba, ale toto sa mi nestalo. Zajtra rano sa skusim otestovat pred odchodom za doktorom, a dnes rano som nenasla odvahu na test. Aj vam sa tak sialene trasu ruky pri cakani na vysledok? 😵

ibamy2
25. mar 2009

juuuj, krtka, bodaj by to vyslo 😉 aj tebe samozrejme budem silno drzat palce

dindulka
25. mar 2009

ahojte, prajem vám krásny deň 😎 dnes sa mi snívalo, že som si robila test a na teste mi vyšli dve // nie zvislo, ale vodorovne ---
--- tak to je už sila 🙂

alfa333
autor
25. mar 2009

...ahoj krtka - tak sme tu dnes do trojky 😀 . Len nas naozaj nestras, ved aj ja som z toho mimo, pretoze mi mrcha nikdy nemeskala, bud prisla o tri dni skor alebo presne na termin. Mna znervoznuje to spinenie, takze tiez pockam este asi par dni a ak nepride, skocim k dokyne, nech sa na mna kuk 😀

alfa333
autor
25. mar 2009

...a pri to teste sa mi tiez ruky klepali - aj som ho vyobracala z kazdej strany 😀 , ale bola len / 😒

angelds
25. mar 2009

ja som radsej isla do obyvacky a potom som sa isla pozriet, pockam na sobotu 🙂

mastulka
25. mar 2009

ibamy... neboj ono to postupne prejde a zle ti bude pravidelne obden... uz to mam odsledovane... inak cestu mhd ti nezavidim, chvalabohu ja chodim autom, ale kedze robim vo vyrobnej spolocnosti a ked prejdem okolo chlapskych satni no hrooooza, to mam vzdy nos zapchaty ☹

alfa no ved prave, ale to mu musim zatrhnut 🙂 aby si nemyslel, ze ked sa narodi, tak bude nas sef 😀

alfa333
autor
25. mar 2009

...babule, ale mam taky pocit, ze ked nam test ukazuje len /, tak to tak aj bude. Myslim, ze ak by sme boli tehu, tak by tam uz bol aspon maly duch 😕 . Tak potom ale nech sa ta mrcha mrchata uz spustiiiiiiiiiiiiii 😅

mastulka
25. mar 2009

krtka drzim silno aplceky aby ti zajtra oznamili dobru spravu 😉

inak mne sa tiez snivalo, skor ako som vedela, ze som tehu, ze si robim test a boli tam dve tucne zelene ciarky, na druhy den som si test spravila a tie // tam boli, kraaasne tucne len neboli zelene 🙂

inak alfa mne prvy test tiez ukazal len /, o dva tyzdne boli // 😀 bodaj by sa vam stalo to iste 😀

alfa333
autor
25. mar 2009

...mastulka, len mna myli to spinenie - to sa mi nezda, ale ved uvidime (povedal slepy) 😀

dindulka
25. mar 2009

jej, mastulka, dúfam, že ten môj sen bola predtucha tehu ako v tvojom prípade 🙂 to by bolo suuuuuper 😅

krtka
25. mar 2009

Ja som pocas cakania sla vystriet pradlo z pracky, urobila som to za sekundu a pol. 😉 A potom som cakala. Alfi, Angels, bude, ako ma byt. Ja verim, ze ak sa to aj nepodarilo tento mesiac, buduci urcite. Ja som uz rozhodnuta ist zajtra na gynekologiu. Drze palce, ja budem vam. 🙂

krtka
25. mar 2009

Presne tak, Alfi, tehotky nie sme. Ja to tiez tak citim. Nech sa uz menstruacia spusti. Hlavne z toho som nervozna, ze preco tak meska. Citim problem u seba.

alfa333
autor
25. mar 2009

...krtka, jasneeee, nebudeme sa stresovat 😉 a to je samozrejme, ze Ti drzime palce, hned daj vediet, co je vo veci 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre