Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
2. apr 2009

dindulka ved na to sa aj strasne tesim, ako tam budem vykvacena na slniecku, na hojdacke a popijat dzusiky, vyzierat nezdrave grilovane masko 😀 a hlavne nic nerobit 😎

funlucy v pohodicke, treba to obcas brat s nadhladom kazda tu chce mat co najskor // ale ved sa kvoli tomu snad nezblaznime, ja vam to vsetkym prajem z celeho srdiecka a ved sa tu rozpravame i o inych temach 😉

mastulka
2. apr 2009

presne tak, ten klud, sloboda a ta pohodicka, to ticho, ziadna cesta, ziadne auta... jaaaj 😎

ibamy2
2. apr 2009

ahojte, divozienky 😉 moji svokrovci maju dom a v lete tam chodim velmi rada aj ja... ale pravdupovediac, byvat by som tam nechcela. aspon zatial ma byvanie v dome najako nelaka, ale zato mat niekde ucupenu nejaku malicku chatku... noooo, to by som si dala povedat 😅

mastulka
2. apr 2009

ahojky ibamy 🙂 nooo to uz sme s drahym aj rozmyslali nad chatkou, ked sme boli na jesen v terchovej na huby 🙂 maju tam kraaaasne chatky a ten klud... len kde na to vziat drobnasky 😖 ako sa inak mas? dnes fazuliatko poslucha? 😀

ibamy2
2. apr 2009

no ved to, tych penazkov, keby bolo viac.... a teraz nas cakaju neskutocne vydaje.... ale pre rodinu urobime vsetko, ci nie?
teraz mi je uz fajn, no okolo deviatej to bolo fakt zle - sice som misu neobjimala, ale chybalo mi k tomu uz len malilinko... ale jprisla jedenasta hodina a vsetko zle bolo prec 😀 dokonca som dostala neskutocnu chut na cinu, tak som zabehla do pasaze pri DM drogerii a GolgWingu a objednala som si. Ked som v robote tu krabicu s jedlom otvorila, skoro som odpadla - porcia ako pre dvoch! takze budem mat aj veceru 🙂 a vy s drobcom sa ako mavate?

mastulka
2. apr 2009

no tak to si mi spravila chute s tou cinou 🙂 dnes idem so segrou do mesta tak, ze by som sa tam zastavila? 🙂 no my dnes v pohode, klasika rano mi bolo zle, tiez mi k objimaniu misy chyba uz len malinko, ale chvalabohu to uz preslo

presne tak, pre rodinku urobim vsetko, teda v ramci slusnosti a zdravia 😀

angelds
2. apr 2009

ach baby ako Vám závidím aj ja by som rada ale čakám ešte, kedy sa stane ten malý zázrak prírody

ibamy2
2. apr 2009

angelds, nic sa ty neboj, vsetko bude a potom my dve s mastulkou staby skusene tehulky budeme rozdavat vam vsetkym mudre rady 😀

mastulka
2. apr 2009

angelds presne tak ako hovori ibamy, vsetko bude a hlavne ked to budes najmenej cakat 😉

ibamy2
2. apr 2009

inak to ma zase pravdu mastulka - ani ona ani ja sme absolutne necakali, ze sa nam zadari takou bleskovou rychlostou 😀 takze hlavne pohodicka, pohoda.... ak nemas 40 rokov a teda netlaci ta vek, nevidim dovod na nejaku zbytocnu paniku... uzivajte si s polovickou spolocne chvile, vychutnavajte si jeden druheho a babo pride, ani sa nenazdas 😉

mastulka
2. apr 2009

preeesne tak, ja som to absolutne necakala, brala som lieky, potom antibiotika, zomrel mi dedko, co som nebola na tom zrvona najlepsie a ako super to dopadlo 🙂 take kraaasne prekvapenie 😀

mastulka
2. apr 2009

no dbre babulky, ja pomaly balim, aby som odisla skor ako sa vrati sefova 😀

angelds
2. apr 2009

dakujem ste zlate, uz 70 minut a ideme makat dalej na domceku, drahy uz skoncil takze uz caka na mna 😉

dindulka
2. apr 2009

mastulka, ibamy joooj ako sa s angelds na to už veľmi veľmi veľmi tešíme 😀

dindulka
2. apr 2009

maj sa pekne mastulka a angelds

mastulka
2. apr 2009

halo halo je tu niekto?

flyangel
2. apr 2009

ahooj mastulka ja som teraz prisla 😀 😀

mastulka
2. apr 2009

ahojky, tak to som rada, sa chcem pochvalit a nemam komu 🙂

dnes som si kupila svoje prve tehotenske rifle 😀 tak sa vytesujem 😎 a vonku je naaadherne

flyangel
2. apr 2009

vázne?no to je super...joooj tak urcite v nich budes peknucka tehulka 😀 😀 a áno vonku je uz pekne len u nas fuka vietor...a dnes ti je ako?

mastulka
2. apr 2009

tak nech vam tam prestane fukat aby ste mali tak krasne ako je tu 🙂 sa vam v nich aj ukazem ale az ked riadne brusko narastie, pridam sem potom fotecku... no dnes mi bolo celkom ok, rano trosku blbo ale chvalabohu preslo to, takze v celku to je fajn, den. len premyslam co budem dnes varit, aby mi to nesmrdelo pocas pripravy 😒

flyangel
2. apr 2009

noo tak to je sranda ked uz varis podla toho,co ti bude smrdiet a co vonat 😀 😀 a co asi budes varit,ake mas varianty?

mimomu
2. apr 2009

ahoj fly,ahojte baby....pridavam sa k vam lebo nase forum ma vychadzuje 🙂
fly mas pravdu,len ked vidim tie malicke deticky vonku.......aj ja chcem ☹ 🙂

flyangel
2. apr 2009

mimo to sa stalo mne vcera...vonku boli same mamky s kocikmi a detickami...ale neboj a my budeme mat malinke onedlho len treba mat trpezlivost a optimizmus 😉

mastulka
2. apr 2009

no fly praveze ma nic nenapda... asi to budu len nejake cestoviny, len musim porozmyslat co na to, kur. masko urcite nie 😖

mimomu sme v stastnej teme, tak sa treba z toho vytesovat, nie smutit, treba sa tesit na to, ze aj my take budeme mat, skor ci neskor ale budeme 😉

mastulka
2. apr 2009

inak ked je vonku vela mamiciek, deticiek a kociky tak moj svagor to vola kocikovy gang 😀

flyangel
2. apr 2009

kocikovy gang aj tam uz chcem patrit 😀 😀 a ty mastu tam budes urcite...a ta baba co tu pisala asi nebude tvoja kam...ona je nejaka trenerka ci co...ja by som si dala spagetky..mnaaam ale ja budem mat na veceru vyp.syrik 🙂

mimomu
2. apr 2009

ja robim palacinky pre malu ale dam si aj ja,aj keby som nemala.... 😉
viem ze mame byt stastne ale... 😒
mastu vy ste kolko snazilkovali?

mastulka
2. apr 2009

fly neboj coskoro tam urcite budes aj ty patrit 🙂 vidis, spagety, to nie je zly napad... este musim vymysliet nieco na to 🙂 dik za typ 😉 vidis a syr napr. mam rada a nemozem ho ani citit, to je moc tazke na moj zaludok...

flyangel
2. apr 2009

mimo mastu sa nesnazilkovala ona hned bola sup sup tehulka,comu sa veeelmi tesime 😀 😀 tak mimo daj si palacinky aj ja si dam syrik 😀 😉

mastulka
2. apr 2009

mimo presne tak, ja som sa ani moc nesnazila, nam sa ako si velmi rychlo zadarilo 😀

tak uz som to vymyslela, idem s kamoskou von, a niekde sa hned aj napapam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre