Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
6. apr 2009

hmm...preco myslis ze tam bude nieco iné?

wodanka
6. apr 2009

doktorke sa to nejako nepozdavala struktura a velkost vajecnika ☹ tak ma trocha vyplasila..

flyangel
6. apr 2009

pozri wodanka dufam ze to bude len cysta a vyberu ju...alebo ti ju mozu aj nechat len ti z nej vysaju obsah...dufam ze to nebude nic ine...a coho sa bojis ci to nebude nador?

wodanka
6. apr 2009

asi tak nejako fly.. bojim sa ze mi ho budu musiet zobrat cely ☹ viem ze by som mala mysliet pozitivne, ale nie vzdy sa to da..

flyangel
6. apr 2009

chapem ta wodi...aj ja by som mala strach...aj ja som mala cystu ale nastastie mi zmizla sama...a mne za mes. narastla na 6cm...takze tiez dr.myslel ze je to nador a preto mi bral krv na onkomarkeri.

wodanka
6. apr 2009

ta moja ma teraz asi 5 cm.. a viem o nej asi mesiac.. prisla mi na nu moja byvala doki.. a ta nova ma hned poslala na Op..
teraz je vsetko Ok?

flyangel
6. apr 2009

wodi...ano je nastasie aj som si poklopkala...ja som mala folikularnu cystu cize nedostat.prasknute vajicko pri ovulacii co narasta na vajecniku...moze ale nemusi zmiznut...ale pila som caj Alchemilku zltozelenu a myslim ze to mi pomohlo 😉 pojdem pomalicky...idem sa sprchnut a potom uz hajat skoro rano vstavam...papa a pekny vecer prajem

wodanka
6. apr 2009

diky fly za mile slova 🙂 prajem pekny vecer

dindulka
6. apr 2009

Ahojte babulky.wodanka drzim palce na op urcite to dobre dopadne.viem ake to je ked ti dr. nevie poriadne povedat co a ako,to akurat zneisti a clovek mysli na tie horsie varianty,ale to nebude tvoj pripad.

dindulka
6. apr 2009

angelds,dufam,ze si to s drahym vyrozpravate,drzim ti palceky,aby to dobre dopadlo.ja si myslim,ze sa tvoj drahy toho co bude boji a moc nad tym vsetkym rozmysla,asi k tomu pridal aj ten vekovy rozdiel,ale musi ta pochopit,ze mat dietatko pre teba vela znamena a urcite urobi stastnou nielen teba,ale aj jeho.

wodanka
6. apr 2009

ahoj dindulka...ako sa dari?

dindulka
6. apr 2009

jej wodanka,ty si este tu.a tak celkom to ujde,dnes som mala v praci volno a robila som poriadky.inak kazdy den cakam mrchu,uz ani neviem kedy ma presne prist cyklus mam plus minus 2-3 dni,chcem zmenit doktorku a objednat sa k jednemu dr.A ty co porabas?

wodanka
6. apr 2009

este som tu.. pozeram telku a popri tom surfujem na nete.. chystam nejaky vylet na Velku noc ako prekvapenie pre mm.. 🙂
aj ja som menila teraz dokiho.. a bolo to to najlepsie rozhodnutie

dindulka
6. apr 2009

A aky vylet mas uz nieco vyhliadnute?to je super napad,urcite bude tm nadseny,mozno aj by sme mohli aj my niekam vyrazit

wodanka
6. apr 2009

chcem ist do aragonitovej jaskyne a jaskyne Domica.. a ak zvysi nejaky cas, tak aj pozriet nieco v Slovenskom krase..tak tam zahanam nejake ubytovanie..

slavenka25
6. apr 2009

Ahojte som tu prvi krat. Ak viete poradte mi som dne 11 den po transfere a začali sa bolesti v podbrušku a slabé farbenie. Mám stašný strach ja som už raz o miminko prišla a malo to rovnaké príznaky. Máte niektorá podobné skúsenosti?

dindulka
6. apr 2009

ahoj slavenka,ja nemam v tejto veci skusenosti a preto ti neviem presne poradit.hnedaste spinenie a bolest v podbrusku mozeme mat rozne priciny a verim,ze to nebude nic zle,ak mas nejake obavy chod radsej k lekarovi.

mastulka
7. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

angelds
7. apr 2009

ahoj mastulka

vcera som mu povedala, co si mi poradila.
On povedal ze nech mu nevyvraciam slova, ale vcera bol s kamaratmi na streaku, povedal ze dnes sa o tom porozpravame.
Tak som zvedava, co z toho vyjde. Bojím sa, že mu nebudem vedieť oponovať 😉

mastulka
7. apr 2009

ahojky, tak to fakt nebol asi vhodny moment na pokec, dnes si spravte klud, pohodicku, aby vas nikto nerusil, nikto sa nikam nenahlil a normalne sa porozpravajte a neboj sa, tie spravne slova pridu same... a vetou "lubim ta" nikdy nic nepokazis 😉

angelds
7. apr 2009

" netreba to hovoriť - ukáž to - správaním, staraním sa o domácnosť " - že by jeho odpoveď

ja sa snažím čo najlepšie . . .

mastulka
7. apr 2009

vies co mm bol tiez taky, nehovorieval to casto, ale som mu vysvetlila, ze ked to on nepotrebuje pocuvat casto ja ano 😀 a polepsil sa

angelds
7. apr 2009

skusim aj ja tu fintu a uvidime ako sa dnes inac mame ?

angelds
7. apr 2009

new photo mastulka, kedy mozme cakat ?

mastulka
7. apr 2009

budem drzat palce, nech to hlavne dopadne dobre 😉
dnes mi bolo rano zle, uz som smerovala aj k wc, ale nakoniec ma to preslo... tento nerozhodny zaludok nemam rada 😖 a nove photo bude zajtra alebo vo stvrtok, zajtra ideme na kontrolu, tak sa uz od rana vytesujem 😀

angelds
7. apr 2009

verim tomu,ž ecakas uz na drobca 😉

rada by som naozaj dostala tie virusiky 😉

mastulka
7. apr 2009

ja viem, budem ich tu rozsirovat ako sa len bude dat 😉 neboj ono to pride ked to budes najmenej cakat 😉

angelds
7. apr 2009

dufam, že to nejako zaberie 😉 dobru chut k obedu 😉

mastulka
7. apr 2009

dakujem 🙂 som mala francuzske zemiaciky, mnam mnam 😀 ako inak v praci?

dindulka
7. apr 2009

ahojte babulky, všetky problémy a starosti sa lepšie zvládnu s úsmevom a pozitívnym myslením, takže angeld 😀
ja som mala takú divnú sobotu, od rána som bola nahnevaná na celý svet, v poslednej dobe mávam striedavo dobrú a zlú náladu, je to všetko tým, že človek niektoré veci nedokáže ovplyvniť tak ako by chcel, tak ako tehu a potom je nevrlý aj k tým čo si to nezaslúžia a nemôžu za to, tak som sa nad tým zamyslela a snažím sa pozitívne myslieť, veď hádam sa už konečne zadarí 😉 , v našom meste je toľko kočíkujúcich mamičiek a tehotných žien, že keď to vidím ešte viac po tom túžim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre