Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
26. apr 2009

a ake mala priznaky?

flyangel
26. apr 2009

mastne ani ja nemozem 😝 fuj 😝 tak baby co sa da robit stale sa objavi nieco...jajaj

matulik284
26. apr 2009

len sa trosku bojim ci sa nahodou babo neudrzalo..lebo som zacala uzivat aloe vera a to sa v tehotenstve vraj nema

flyangel
26. apr 2009

matu a dr ti nerobil usg?

matulik284
26. apr 2009

nie pretoze som este vo stvrtok ked som bola u neho krvacala

mimomu
26. apr 2009

matu,varcala 1 den a bolelo ju strasne brusko tak chvilkovo,ze krce a aj hnackovala,liecila sa bez antibot.lebo jej to potom preslo ale boli sme s nou u doktorky a ta sa zhrozila a dala mi nastudovat stranku na internete o tom bacterovi a ked som to citala tak som skoro odpadla este aj hygiena nas nahnala.
a test si mala aky?

flyangel
26. apr 2009

matu aj tak ta potom neobjednal na termin ked nebudes krvacat?a test si skusila?

matulik284
26. apr 2009

iba pred ms som robila test, ale teraz po ms este nie...ale zajtra isto kupim pre istotu. Neobjednal ked som mu povedala ze krvacanie je silne, aj take kusy ze zo mna idu tak to asi bral tak ze nebudem tehu

flyangel
26. apr 2009

matu ale pocuj aj tak keby si bola predtym tehu mal aspon pozriet po skonceni krvacanie stav maternice....ved nechapem ze preco neurobi kontrolne vys.

matulik284
26. apr 2009

tak to ani ja neviem...on to skor bral tak, ze sa to deje velmi casto a ze to je normalne, ze maternica sa tak pripravuje, aby sa to uz viac nestalo.. 😒 a asi neratal s tym ze sa moze babo udrzat po takom krvacani...ale myslis, ze aj pri nejakej crevnej chripke mozu boliet tak velmi prsia?

rush
26. apr 2009

matuuuuuuu nezahravaj sa s tymto stavom - nexcem ta strasit - ale urcite to takto nenechaj....keby si aj nahodou potratila, nemusela si sa vycistit uplne a co ked sa babo udrzalo??? neriskuj holka...prajem aby vsetko dobre dopadlo, ale chod si za tym, nech ta prezrie zvnutra 😕

flyangel
26. apr 2009

nie matu pri crevnej chripke ta prsia urcite nebolia to vyvolavaju hormony,ja na tvojom mieste by som spravila test..lebo krvacanie moze byt aj menstruacne a co ak sa udrzalo mimi nemozes vediet

matulik284
26. apr 2009

normalne sa teraz bojim...asi pojdem za nim hned zajtra

rush
26. apr 2009

len pekne chod a my ti budeme drzta palce

flyangel
26. apr 2009

neboj sa ved coho sa obavas...urob si test ak si tehu tak tam bude tienik ak nie tak nie si tehu...ale ja by som sa urcite sla ukazat..

matulik284
26. apr 2009

asi aj tak spravim

stacynka
26. apr 2009

ahojte vsetky, ako ste vikendili?
ja som taka zmorena, muzik robil okolo domu a ja za malym behala, ale pred chvilkou som bola na vecku, a take spinenie mam, tak sa bojim, co sa z toho vyvinie, myslite ze je to normalne?

angelds
26. apr 2009

to ze ti prisla mrcha este neznamená ze nie si tehotna, nie ?

pekny vecer

flyangel
26. apr 2009

matu sprav zajtra testik...bolo vazne super keby to krvacanie bolo len planym poplachom a mimi by tam bolo 😀 caute kocky stacynka ake je to spinenie?silne?

matulik284
26. apr 2009

spravim fly 🙂 a uvidime..

ahojte stacynka, angelds 🙂

stacynka
26. apr 2009

no take slabo hnede, a pobolieva ma v podbrusku a neni to silne, ale aj tak mam strach 😢 😒 😉

flyangel
26. apr 2009

stacy pocuj ak by sa bolesti stupnovali a zacala by si krvacat utekejte na pohotovost...ak to prestane alebo nebudes krvacat tak sa urcite vyber zajtra za gyn...nech ta prezrie
matu sprav a budes vediet na com si...

stacynka
26. apr 2009

flyangel, presne nad takymto postupom som uvazovala
inak akoze neni to vyslovene krv, ale take, akoby my mal zajtra menzes zacat, take spinenie len, tak uvidim co dalej, vylozila som si nohy a budem cakat

matulik284
26. apr 2009

inak fly neviem ci som ti hovorila, ale boli sme vo stvrtok na tom spermiograme...a vsetko bolo v poriadku, tak sa tesime 🙂

stacynka
26. apr 2009

iny madar som mi-mne je s makkym i

flyangel
26. apr 2009

ok stacy.. uz vidim ze moje vykladanie noh tu asi kazda zacala pouzivat...pekne lez podloz nohy paplonom alebo vankusom...a presne tak ako si pisala ak bude zle utekajte k dr

angelds
26. apr 2009

stacynka gratulujem k 26.12.

pa dobru nocku zajtra

stacynka
26. apr 2009

angelds, preco gratulujes, co mas vtedy narodky?

mata1001
26. apr 2009

ahojte baby,viete mi poradit?mam BT stvrty den 37stupnov.robila som si test ale bohuzial je negativny.mozem mat ovulaciu 4 dni?a alchemilka je podla vas lepsia ako kys listova v tabletkach?

flyangel
26. apr 2009

mata mas to akosi popletene...bt si musis merat hned rano ako vstanes este predtym ako sa postavis z postele a kazde rano v tu istu hodinu...Ovulku mas len 24hodin cize 1den si plodna. po uvolneni folikulu z vajecnika cize pocas ovulky si plodna 24hodin a potom ak sa vajko neoplodni ...tak odumiera...alchemilka je dobra na maternicu a zenske choroby...mne pomaha ak mam nejake bolesti v podbrusku al.som ju pila ked som mala cystu...verim ze jej pomocou mi zmizla.nuz a kyselina listova je dolezita pre babätko preto sa odporuca brat pocas tehu a aj pred moznym tehu..takze asi tolko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre