Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mimomu
2. jún 2009

ahojte babenky. 🙂 kde ste? 🙂

dindulka
2. jún 2009

ahojte kočky 😀

funlucy, bodaj by si mala pravdu a bol jún pre niektorú z nás v snažilkovaní šťastný 😉 , keď si to tak spätne vezmen asi takto pred rokom mi začali v hlave víriť myšlienky na baby a o pól roka sme sa do snaženia aj pustili, je neuveriteľné ako ten čas beží 😕 , ja by som chcela ostať tehu práve v lete, aby mi termín vyšiel nejako na jar, ale to si naozaj asi ťažko naplánujem 😔

flyangel
2. jún 2009

ahojte kočky ja teraz idem s mm na menšie nákupy...jeej mastu už si nám tu chýbala 😉 ináč ako sa dnes máte?

mata1001
2. jún 2009

ahoj dindulka,ako to mas perfektne naplanovane len malokedy to vyjde.aj ja som na tom podobne jak ty.snazime sa a stale nic.ale pocat babatko v lete a na jar porodit je super napad.aspon by sme nechodili v horucavach s velkym bruchom.no plany su, uz len pustit sa do prace 😀

mimomu
2. jún 2009

ja som otehotnela v auguste a rodila koncom aprila,bolo to tak super,lebo mala sa narodila do teplucka ale momentalne je mi to uuuuuuuuuuplne jedno,len sa sa podari.neriesim. 🙂
flyik ahojik 🙂

dindulka
2. jún 2009

no mata, plány by sme teda mali, ale ich realizácia ... 😒 ,

mimomu, tak to su mala s viki super, mne je to tiež v podstate jedno, ale ten pôrod na jar by bol predsa len z viacerých dôvodov super 🙂

fly, ja som mala dnes celkom vydarený den, v robotke sa dalo a doma som toho stihla napovid tiež dosť a za chvílu ide Ordinácia 😀 , dnes drahému volali, že nám už došla objednaná spalna, dovezú nám ju budúci utorok, hurááá 😅

flyangel
3. jún 2009

Caute kočky...no čo tu dnes nikto nie je?? 😕

iplusr
3. jún 2009

ahoj, dnes je tu ozaj nejako pusto...

flyangel
3. jún 2009

cauko iplus ved dnes tu skoro nikto nebol 🙄

tinkamt
3. jún 2009

Ahojte babula, aj dnes tu je tak ticho ? Kde ste , ako sa máte ????

flyangel
3. jún 2009

Halo halo...je tu niekto?? 😕

tinkamt
3. jún 2009

halo ano, žiaľ len ja, neviem, kde sú ostatné babenky....ako sa mas fly ? 🙂

mimomu
3. jún 2009

fly mi sa budeme asi nahanat po celom konikovi hihi 😀

flyangel
3. jún 2009

no asi áno moja...no co aky si mala dnik?

mimomu
3. jún 2009

dakujem,ja celkom dobry....snazim sa o pozitivny vysledok,dnes ma trochu pobolievalo v podbrusku a tak asi praskol folikac?myslim si to. 🙂
a ty?

flyangel
3. jún 2009

no vidíš moja asi vážne si mala ovulku..no ja neviem co so mnou je...myslim ten vytok...uz ho zatial nemam.. 😅 ale no uvidime...tak sa snazte mojik...snad sa uz zadari

mimomu
3. jún 2009

dufam ze ano,lebo ked kazala tak velmi snazilkovat tak asi koli tomu aby to uz vyslo.neviem,ked to vsetko zalezi od tak vela veci. 😒
neboj,ten vytok numusi byt vobec nic. 🙂

flyangel
3. jún 2009

no mozno to nic nie je ale nepaci sa mi to,...ja mam dost gyn problemov takze sa mi take veci nepozdavaju.. 😕

mimomu
3. jún 2009

tak sa opytat na gynde.....aby si bola spokojnejsia. 🙂

siska86
3. jún 2009

Ahojte dievcata..Rada by som sa pridala do Vasho klubu zacinajucich snaziliek..Ja som vysadila HAK a nechavam to na prirodu... 😉

mimomu
3. jún 2009

ahoj siska 🙂

flyangel
3. jún 2009

tak siska vitaj 😉 mimo nemam casu ist na gyn.musim pracovat 😒

wodanka
3. jún 2009

ahojte babenky.. ahoj siska.. 🙂

siska86
3. jún 2009

Dakujem za mile privitanie... 😉

flyangel
3. jún 2009

cawes wodanka 😀 nemas zac siska 😉 napis nam nieco o sebe...kolko mas rokov ci si vydata...ako dlho si brala hak

mimomu
3. jún 2009

ahoj wodi 🙂

wodanka
3. jún 2009

ako sa mate? Ja sa nemam cim chvali, tento tyzden som zacala zasa chodit po dovcho tyzdnoch PN do prace a prisla som na to, ze ma to tam uz vobec nebavi a zacinam mat z toho depku ☹

tinkamt
3. jún 2009

Ahojte , konečne ste tu babuľky......no wodanka , ja viem , že sa Ti do práce nechce , ale ja som dostala v marci výpoveď a môžem len povedať, ak máš dobrý kolektív , robotu , ktorá Ťa baví ...vydrž , kým nepojdeš na materskú 😉 ...je ťažká doba

ahoj siska , vítam Ťa medzi nami .....

baby , prosím, potrebujem poradiť...začala som piť alchemilku, ale neviem sa rozhodnúť, či len v prvej fáze cyklu a po ovu už nie , alebo stále ......bola som na kontrole , všetko ok , začal mi haprovať teraz cyklus , ale nechcem brať tbl na úpravu, aby mi nepotlačili ovu, tak to chcem skúsiť s bylinkami, poradíte ?

tinkamt
3. jún 2009

viem, že je tu veľa tém na mk , ale rada by som poznala Váš názor 🙂

wodanka
3. jún 2009

no ved tym sa aj stale utesujem, ze musim vydrzat "uz" len do materskej..
s tou alchemilkou Ti tinka neviem poradit... ja na upravu cylku uz asi dva roky beriem Duphaston.. a ten by mi mal de facto pomoct aj pri otehotneni 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre