Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
12. apr 2009

flyangel mame sa s fazuliatkom super, len toto pekne pocasie mi prinasa i peknu migrenu a nemozem si dat liek tak trpim, napr. tuto noc som spala az 2 hodiny, ale inak sa mame skvele, buduci ocinko mi vcera povedal, ze uz ho toto nebavi to tehotenstvo, uz by chcel aby sa narodilo 😀 taky nedockavy 😵

minewka tak to ste pekne poistili 😉 tych par dni vydrzis a potom huraaa na // 😉 😉

andiekens tak ako pise ibamy, sup sup do lekarne kupovat testik, toto sa nerobi nam zvedavim 😀

funlucy
12. apr 2009

ahojte,krásne sviatky vám všetkým prajem 🙂
ja kvasím v robote dnes aj zajtra...ach jo...

andiekens
12. apr 2009

testik sa preklada na zajtra..drahy mi chce asistovat, tak pockam, kym zajtra pride 🙂 neviem, ci som vcera nenachladla..lebo ma boleli krize aj podbrusko vecer aj rano a teraz curam a pijem ako blazon. pri curani ma nastastie nic nestipe, takze by to nemusel byt zapal 🙂 dnes 12. den meskania a kramy zatial v nedohladne 🙂 (len uvidime dokedy..) boooze, taka som nervoooozna :(

barchee
12. apr 2009

ahojky babulky, pridávam sa k vám 😅 tento mesiac je prvý, kedy moja práve prebiehajúca ovulka slúži účelu 😀 budúcu sobotu 18.4. máme svadbu 😀 som zvedavá, ako dopadnem 🤐 bábenko by som veľmi chcela 😵

rush
13. apr 2009

juuuj holky...ste naozaj super, ze mi tak drzite palce 😵
som teraz nebola na nete....mate taku grilovaciu snuru po celej family....tak prideme domov vecer a to som uz death 😀

tak si predstavte....aj druhy test // zacinam tomu pomaly aj verit 😀 ale next week chcem ist za lekarom....
vlastne s tym mam trochu problem lebo ja mam lekara mimo bydliska a chcem sa prehlasit tuto kde byvame...neviem kolko to vsetko trva....myslite ze by ma vysetrili aj bez karty? alebo budem musiet cakat kym sa vybavia vsetky oficialitky....trochu sa obavam jednej veci....ja mam krv 0 negativ....co moze byt v tehu mozno trochu problem ak sa to neriesi od zaciatku....neviete o tom viac? nemate podobny problem?

drahemu sa to chystam povedat az po tom co mi to potvrdi lekar...chcela by som kupit dve male topanocky, zabalit ich a dat mu to pri nejakej veceri po praci....takto som si to vymyslela 😵 😵 😵 a mozno uz aj s nejakym snimkom? tehu holky, kedy uz dokaze ultrazvuk nieco aj ukazat????

rush
13. apr 2009

mastulka pises o migrene....no tak to pomaly chyta aj mna...a trochu sa toho desim....zatial je to take mierne...da sa...ale bojim sa, ze to bude horsie...a to ja bez ibalginu neviem ako zvladnem, kedze v tehu neodporucaju lieky....a este co som si vsimla, ze na vsetkom placem 😝 😀 😀 xixi

jaj a este ma trochu znepokojuje, ze uz tyzden mam ten hnedy vytok....prestane to niekedy? keby aspon nebol hnedy....bola by som kludnejsia...myslite, ze to mam riesit?

rush
13. apr 2009

minewka - straaasne drzim palceky
andiekens - sup do lekarne 😉 a badas na sebe nejake priznaky?

rush
13. apr 2009

som sa nejak rozsupla 😵 ale drahy isiel sibat...tak mam chvilku pre seba 😀 na obed ideme zasa prec na chatu....snazim ja jest striedmo...ale ked to vsetko tak pekne vonia okolo toho grilu 😝 😀

inak mi aj velmi chuti jest....akurat nie velmi salamy, udene a pod....inak za pizzu by som vrazdila 😀

andiekens
13. apr 2009

poooobedeee to uz budee, ked mi dojde chlap sa chystame na vylet do lekarne a sup domov. uz mi hrabe z toho sebapozorovania 🙂 , takze objektivne neviem posudit, ci mam nejake priznaky. zacali ma boliet prsia, co sice vzdy zvykli (som si myslela, ze to ze tentokrat nebolia je priznakom), tak neviem ci mrcha predsa nedojde.. 😖

rush, ked test vyjde pozitivne zene, ktora neuziva ziadne lieky spojene s ivf, tak je to na 99% potvrdene. totiz nema tam co ine sposobit falosnu pozitivitu avsak, ak vyjde negativne stale moze byt zena tehotna.. 🙂

rush
13. apr 2009

andiekens aha - vidim, ze badas priznaky 🙂 len ja som ten tvoj predchadajuci prispevok akosi preskocila 😀 sorry xixi
tak podla mna tie krize a cikanie a pitie by mohlo byt kvoli baby hm? 😉

rush
13. apr 2009

si tu pisem sama so sebou...ale neviem kedy sa zase dostanem ku compu - u nas ho vacsinou okupuje drahy 😝 🙂 a pocas robotky nic nestiham....tak sa teraz vypisem dositosti 😀

andiekens
13. apr 2009

dake priznaku su .. len ci nie su psychogenne.. 😅

rush
13. apr 2009

aaaa ahoj andiekens....nejak mi blbne comp a nevsimla som si,, ze si prispela...drzim vam velmi palce...ale ked mne po dvoch dnoc meskania uz bolo vidiet // tebe po tolkych dnoch to bude jasne ako facka...inak prsia zatial mna boleli iba trochu a aj to iba tak narazovo a potom to preslo...inak su celkom v poho...nebadam nejaku vyraznu zmenu - ktoru by som predtym nepocitovala...ale to bude este asi skoro....kramy mi meskaju cca 5den, takze tipujem, ze ked bude vsetko ok a zostanem tehu...tie ozajstne priznaky sa rozbehnu az 2-3 mesiac...teda aspon podla toho co som si precitala na nete....zatial mi nie je ani na vracanie...par krat sa so mnou zatocil svet...ale nie je to na nevydrzanie....

rush
13. apr 2009

aj keby sisi moja nahovarala ostatne priznaky.,...to ze ti mrska vynechava je dost vyrazny priznak...jeden z najviac doveryhodnych....no aj to sa da ovplyvnit psychikou ale ty si to vlastne tusim zacala vsetko riesit az po tom, co ti vynechala, nie?! takze este raz pfuj pfuj a nech mate // 😉

andiekens
13. apr 2009

ako davame si "pozor", lieky neberiem sme sa tak dohodli. ale neviem preco proste tento mesiac si po jednom milovani pametam, ze som si povedala, ze to sa tento mesiac bude cakat na mrchu.. 🙂 preto som uz druhy den vedela, ze mi meska. totiz inak to velmi nesledujem len, ked si zapisujem do kalendarika.
ked tie bolestive prsia ma strasia, ze predsa by len mohla mrcha prist.. 😨
idem si urobit nieco pod zub, lebo mi zacina byt zle od hladu.. 😅

rush
13. apr 2009

no ved uvidite...aj ja som uz hladna 🙂 a neviem kde ten moj tolko trci...co oblieva polku BA????!!!!!!!! mame ist k nasim na chatu.....

andiekens
13. apr 2009

mna to este len cakaa, ked dojde.. 🙂 som pre istotu poskryvala vsetky vedra 😀 a uz mam pripraveny predslov, ze na mna musi jemne, kedze mrcha stale nedosla 😅

andiekens
13. apr 2009

vyslo negat ☹ zajtra sa ide na gyndu..

mata1001
13. apr 2009

ahojte baby,
aj patrim medzi snazilky uz od jula minuleho roka a stale nic.som uz zufala ale snazim sa to kontrolovat.mam nepravidelnu mens a to je asi moj dost velky problem, neviem si totiz vypocitat plodne dni.takze skusame neustale.neviete mi poradit co by som s tym mala robit?mam ist ku gynekologovi?mne totiz niekedy nepride aj 2 mesiace... 😢 moze to byt aj tym ze som 10 rokov brala antikoncepciu?

iplusr
13. apr 2009

vitam znovu vsetky nove snazilky.
rush, tesim sa, ze sa rozsiruju rady tehuliek v tejto teme. ked ti aj druhy test vysiel pozivne, tak to znamena, ze kludne tu na nas mozes zacat plut - samozrejme myslim tehu virusy 😀
andiekens, ako si sama napisala, negativny test este neznamena, ze nie si tehu. mozno si mala len menj citlivy test. 😉 tiez by som isla k dat sa skontrolovat lekarovi.
mata, ta nepravidelna ms je urcite po antike. niekde som citala, ze niekedy trva aj rok, kym sa po HAK da cyklus do poriadku. tiez mam ten isty problem - nepravidelnu ms. ked chces vediet, kedy mas ovu, tak sleduj bazalnu teplotu, alebo si kup ovu testy ako minewka. ak vies anglicky, skus fertilityfriend.com . tam je okolo toho cela veda. daju sa sledovat vselijake priznaky. teplota, vytok, poloha krcka, ovu testy, cosi so slinami a mikroskopom... ja sledujem len BT.

iplusr
13. apr 2009

a velka noc? ja som sa vyhovorila na anglicke tradicie - tu sa nepolieva, ale hladaju sa cokoladove vajicka a zajacikovia. tak som ani nebola obliata. 😉

iplusr
13. apr 2009

angelds, tak ako? zmenil drahy nazor? deti vedia celkom pocarovat. moj drahy po to ako stravil den s neterkou vyhlasil, ze keby nase malo byt take ako ta babula, tak by do toho isiel hned. a to sme este nesnazilkovali.
tak dufam, ze aj ten tvoj je uz pocarovany.

mata1001
13. apr 2009

iplusr dakujem za tipy.BTsi sledujem asi mesiac.ja som asi netrpezliva,ja by som uz chcela aby to vyslo hned na prvykrat.

iplusr
13. apr 2009

mata, to sme asi vsetky 😉

mata1001
13. apr 2009

iplusr myslis ze ked mam ms.nepravidelnu ale aj to mam len 1 den-malicko tak mam ist k lekarovi?myslim ze takto tehotna neostanem...

iplusr
13. apr 2009

noo, lekar ti zrejme predpise nieco na upravu cyklu. duphaston ci tak nejak sa to vola. asi by som k nemu sla. ked pises, ze to trva uz skoro rok...

mata1001
13. apr 2009

diky za radu. asi pojdem,nech so mnou nieco urobi.dufam ze to nebude nic vazne....

wodanka
13. apr 2009

ahojte babulky...
rush tak to je super, ze si rozsirila rady tehuliek.. 🙂 nechces aj ku mne poslat ten virus?
andiekens - ja by som mozno este chvilku vydrzala a skusila dalsi testik.. alebo teda toho lekara..
mata - neviem ci to moze byt HAK, nemam s tym skusenost... ale s duphastonom ano, a ten je celkom v pohode je to jednozlozkovy liek a cyklus mam po nom celkom v pohode .. 🙂

mata1001
13. apr 2009

wodanka diky za radu-predsa len navstivim lekara,aby so mnou nieco urobil.prekonala som prechladnutie-nie raz....,mam stres v praci a este k tomu ani ms nemam tak ako by som mala mat 😢

wodanka
13. apr 2009

na Tvojom mieste mata by som aj ja isla.. urcite potrebujes aby Ta doktor poriadne vysetril a predpisal Ti nieco na mieru.. kazdemu vyhovuje nieco ine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre