Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
24. apr 2009

a co sa ti paci ibamy? 😀 ake mas plany cez vikend?

ibamy2
24. apr 2009

no, to keby som vedela, ako budeme vikendovat... ved preto som dufala, ze sa babule zapoja a pridaju nejake fajnove napady... ja to vidim na prechadzky so psom, badmintom s MM a mozno aj so susedovcami amozno aj nejake kino.. este vobec neviem...

ibamy2
24. apr 2009

oprava - badminton malo byt 😅

flyangel
24. apr 2009

badminton milujem aj ja 😀 ale my zajtra ideme jednej znamej na svadbu takze sa vytancujeme 😉

angelds
24. apr 2009

aj ja mam rada badminton a dufam ze aj ja sa zahram cez vikend so susedovcami, drahy nema rad az tak badminton ale aspon mi to povie a nie je potom podrazdeni, pri hre 😀 😀 😀

matulik284
24. apr 2009

ahojte babulky 🙂 fly tak dnes som pocula uz o troch svadbach co sa zajtra konaju...pekne sa vytancuj 😉

stacynka
25. apr 2009

caute baby, pekny vikend prajem
ja idem na svadbu za dva tyzdne, len dufam ze dovtedy napriberem, lebo tot problem so satami, su mi teraz akurat... ale tesim sa ze sa zabivim, dufam teda ze mi zle nebude... ☹ 😉

jamar
25. apr 2009

ahojte kočky. tak mi dnes mame krst mojej malej neterky a zároveň budem aj krstna mama.. tak vo veľkom pripravujeme 🙂

flyangel
25. apr 2009

ahojte kocky 😉 nuz tak dnes idem na svadbu a sa tesim...ako sa mate?matu co ti povedal dr?

angelds
25. apr 2009

ahojte, tak prijemny den kazdemu, ved je tak krasny

mimomu
25. apr 2009

ahojky 🙂

angelds
25. apr 2009

ahoj mimomu, zda sa ze sme tu sami

mimomu
25. apr 2009

ani u nas nikoho 😉
je krasne vonku,je to pochopitelne 😉 🙂
ty co porabas?

angelds
25. apr 2009

pocitac a radio

mimomu
25. apr 2009

ja som doupratovala a zvesala som pradlo,asi aj mi pojdeme von.mm je v robote,takze iba s malou.
ty sa nechystas von?

angelds
25. apr 2009

ja som dnes tiez upratovala
aj my sa cystame, len drahy pomaha u brata takze neviem kedy pride domov 😉

angelds
26. apr 2009

dobru chut k obedu holky

flyangel
26. apr 2009

ahojte...no uz som po svadbe trosku unavena...a mrcha dosla

matulik284
26. apr 2009

ahojte 🙂 juuj fly na svadbe muselo byt dobre 🙂 fly dosla presne na cas?

rush
26. apr 2009

fly takze svicka mrska prisla...chodim vas sem priebezne checkovat ci sa neprida nejaka nova tehula 😎
matulik - ako sa mas?

flyangel
26. apr 2009

nooo dosla o den skor...mala som ju dostat az zajtra...ale tak som ju dostala na 27dc 😖

matulik284
26. apr 2009

rush mam sa tak zvlastne lebo ms trvala len 4 dni a mne zvykne az 7 - 8 dni 😒 A teraz 2 dni len spinim a zase ma strasne bolia prsia...vcera som mala hnacku a dnes zapchu..tak vobec neviem co sa deje 😒

fly tak tebe chodi skor a mne zase neskoro 🙂

flyangel
26. apr 2009

ahoooj matu,konecne niekto dosiel...som cela stastna...mm pozera hokej a ja tu cakam kedy dojde niekto 😎 nuz ano dosla skor ako som cakala

mimomu
26. apr 2009

ahojte babenky 😉
matu ze vraj su rozsirenne crevne chripky,tak to moze byt aj z toho 🙄

flyangel
26. apr 2009

a poculi ste ze sa objavila nova chripka z bravcoveho mäsa??v Mexiku a uz aj ludia na nu umreli a hrozi pandemia 😲 😲

mimomu
26. apr 2009

no super,ja vzdy dostanem crevne virusy-som malo odolna voci nim 😒

matulik284
26. apr 2009

mimo tak dufam ze crevna chripka to nie je 😨 fly tak bravcove maso som nejedla uz dost dlho

flyangel
26. apr 2009

a preco matu?nemas rada?

matulik284
26. apr 2009

mam, ale iba ked si spravim sama alebo od mamy....lebo neznasam mastne..ani ked je tam malicky kusok 🙂

mimomu
26. apr 2009

matu,to je mozno kombinacia niecoho podobneho.
nasa mala asi pred 2 mesiacmi diagnozu-campilobacter jelluni a tento druh sa v nasich zemep.sirkach vyskytuje malo.
a nikde sme neboli a jedli sme to co aj ona.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre