Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
11. mar 2009

elisonka ja by som nevydrzala 😵

inak kde je zuzka, dnes tu este nebol, ze?

elisonka
11. mar 2009

ale bola tu zuzka. ona vzdy pozdravi a potom sa vypari.... 😎

elisonka
11. mar 2009

inak baby mohli by ste pisat.... ako sa vsetky mate???

kleopatris
11. mar 2009

tak ja sa mam dost na prd, boli mna brucho a je mi zle a musim sediet v praci a najradsej by som sa isla do postielky zachumlat ☹ a nemozem musim tu sediet v praci 😒

alfa333
autor
11. mar 2009

...ahojte kocky 🙂 , nestiiiiiiham Vas skoro ani citat, ako ste sa rozbehli.

...Eli, tak ze by sa to podarilo 😉 ?
...a so Zuzkou nevieme ako to dopadlo, ze? Ten jej dr. je teda dost "vtipny" 😖

alfa333
autor
11. mar 2009

...Ivulaaaaa, halooooo, a Ty ako pokracujes? Okrem toho, ze sa ucis...

...som tu len na skok, ale normalne si sem chodim pre dobru naladu, ked vidim ako sa to celkom fajn vyvija 😎

alfa333
autor
11. mar 2009

...asi na Vas nemam stastie, ked sa prihlasim 😠 . Musim opat "bezat", tak sa mi pekne drzkajte a dosnazilkovania 😵

iplusr
11. mar 2009

elisonka, ani ja by som to nevydrzala.
ja sa mam dnes celkom fajn. nebudem tu mat sefstvo az do piatku. som sice celkom busy, lebo do piatku musim nieco vyprodukovat, ale aspon nie som tak sledovana.

funlucy
11. mar 2009

teda Elisonka,žeby? 😀 to by bolo fakt super keby každá z nás oznámila že je v "tom".
Ja som dnes chrápala do pol 11 😎 "užívám" si poobedné smeny ! som zvedavá ako sa zas preorientujem na bežný režim tzn.vstávať o 06:00h.

elisonka
11. mar 2009

baby no neviem. bolo mi sice zle ale podla mna si to namyslam. ale uz som rozmyslala aj nad tym ako by som to povedala manzelikovi. i ked je starostilivy a pozorny a vsetko o sebe vieme, dokonca aj kde sa kto nachadza tak by som ho rada prekvapila uz tehotenskou knizkou. no bola by som stastna keby sa to podarilo len som pesimista zatial pokial to neviem.

funlucy
11. mar 2009

no elisonka,pochybujem že by si to vydržala 🙂 ani ja by som to nedokázala pred mužom utajiť-a asi by som ani nechcela,veď on to prežívá rovnako ako ja -a bojí sa určite ešte viac 😀 tak nech si to pekne užije od začiatku až do konca,nie?

iplusr
11. mar 2009

presne. moj drahy to bude vediet mozno skor ako ja 😀

elisonka
11. mar 2009

no to je pravda lebo aj moj muzicek sa velmi o mna boji ale by som chcela aby to bolo take velke prekvapko

kleopatris
11. mar 2009

ani ja by som nevydrzala to nepovedat 🙂, ved si to zasluzi, pracovali ste na tom spolu 😉 a neviem kedy davaju tehotensku knizku, mozno by si musela chodit tajne vracat par tyzdnov 😀

iplusr
11. mar 2009

kleo 😀 😀 😀

funlucy
11. mar 2009

podľa mňa aj keď na tom pracujú s nami a oznámime im tú novinu tak prvý týždeň budú grcať zo šoku oni 😀
kým si to celé vlastne uvedomia a pochopia čo urobili bude už neskoro 😀

elisonka
11. mar 2009

ja viem ze by sa to nedalo utajit 😀 vy ste hrozne 🙂
ale viete ako som to myslela ci nie??

iplusr
11. mar 2009

vieme. bolo by to krasne prekvapko.

kleopatris
11. mar 2009

aj ja viem 🙂 ale on bude krasne prekvapeny, aj ked mu to povies len tak 🙂 vela dievcat to robi tak, ze kupi boticky alebo ponozticky ako znamenie 😉

elisonka
11. mar 2009

no este tehotna nie som ale ked budem asi to hned vyklopim od stastia 😀

funlucy
11. mar 2009

už aby to bolo 🙂 baby čo si také krásné s prckom predstavujú vaši polovičiaci? môj maco stále chce aby mu bábätko nahaté ležalo na brušku a mohli tak spolu spinkať 😀

kleopatris
11. mar 2009

moj uz sa tesi jak sa bude s nim hrat na playstation a tak 😀 ja mu furt vravim, ze sa nacaka, ale on ze nevadi ze si rad pocka 😀

elisonka
11. mar 2009

moj by mu uz kupoval dres lebo by mal rad doma futbalistu 😀

kleopatris
11. mar 2009

no 🙂 ale je to zlate, ze sa aj oni tesinkaju 🙂 ja pocuvam kazdy vecer, ze uz aby s nami lezalo v posteli a tak a ked vidi nejake mimi, ze aj on chce 🙂 mne sa to zda krasne

minewka
11. mar 2009

Čaute baby, konečne mám trošku čas...No aj u nás sa muž teší, už by chcel bejby, od najbližších plodných dní ideme na vec...tak dúfam, že rozšírime rady 🙂 ...

flyangel
11. mar 2009

ahooj baby ako sa mate?

matulik284
11. mar 2009

ahoj flyangel,
dnes sa citim dost unaveno a strasne ma boli brucho ☹
a ty ako?

elisonka dufam, ze to vyjde a budes tehu 😉

flyangel
11. mar 2009

ahoj matulik...ta mna zas hlava strasne boliii 😖 a blbo mi je dost...asi to bude z pocasia

zuzana1010
11. mar 2009

Ahojte babulky , uz som tu 🙂

zuzana1010
11. mar 2009

konecne mam trosku casu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre