Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
18. mar 2009

ja som zatial v klude, spravim si svoju pracu a co nestihnem tak nestihnem, neriesim, je to len praca a ja sa kvoli nej nezblaznim, nadcasy mi nehorzia aj tak by mi ich nezaplatili a to mavame este piatky povinne volno... beriem to tak ze mam jeden den na dospavanie 😀

flyangel
18. mar 2009

😉 pozitívne myslenie 🙂

matulik284
18. mar 2009

ahojte kocky 😉
fly uz ti je lepsie?

wodanka
18. mar 2009

to skusali aj u nas, dat nam 4 dnovy pracovny tyzden, ale nejako nepochodili.. prace by nam aj tak neubudlo, ale mali by sme len 80% z platu.. a o to im islo..

mastulka
18. mar 2009

presne tak, ja som vecny optimista 😀

no nic babulky, idem ja dopapat polievku 🙂 a potom ideme s drobcom spinkat aspon tak na hodinku, aby sme vyrastli do krasy 😀

tak sa majte pekne, a dobru nocku, zajtra som opat tu 😉

matulik284
18. mar 2009

dobru nocku mastulka 😉

wodanka
18. mar 2009

dobru noc mastulka a pekny vecer matulik..

matulik284
18. mar 2009

dakujem wodanka 🙂

wodanka
18. mar 2009

nz.. ako sa mas? vcera sme sa nejako obisli 🙂

matulik284
18. mar 2009

vcera som tu bola len na skok lebo nejak zacinam byt chora...mam zapalene hrdlo, nadchu a zacinaju ma boliet priedusky ☹ a to som dnes bola od rana do vecera na skoleni. A ty sa mas ako?

flyangel
18. mar 2009

mastulka tak dobru noc 😉

wodanka
18. mar 2009

dik za opytanie.. celkom to ujde, uz sa tesim ked sa vrati manzel zo sluzobky a ideme na to 😀

flyangel
18. mar 2009

ahoj natu,nie stale je to zlé so mnou...ráno som tiez dajak teplotovala...a zajtra berem dovolenku a idem ku dr.bo to trva od nedele..a asi sa bez liekov nevyliecim..a ty ako?

matulik284
18. mar 2009

tak sa potom pekne snazilkujte wodanka 🙂

fly aj ja som nejaka chora od vcera ☹ tak uvidim ci mi to prejde alebo pojdem ku dr. mam zapalene hnisave hrdlo a hnisavu nadchu a uz citim aj priedusky

wodanka
18. mar 2009

tak to sup-sup do postielok a rychlo sa vyliecit..

flyangel
18. mar 2009

tak máš pravdep.Hnisavú streptokokovú angínu..je to potrebné tiež vyležať ináč sa ti infekcia moze prniest na srdce a obličky

matulik284
18. mar 2009

😕 to fakt fly? tak idem pekne lezat. A co je na to dobre...musim lieky?

flyangel
18. mar 2009

ak je to tak ako vravíš že máš zdurené a hnisavé mandle,a tazko sa ti prehlta..tak ano bude to angína..urcite lezat,oddychovat,vela teplych tekutín-čaj s medom a citronom a vela vitamínu C a áno všeob.lekár alebo krčný lekár ti môže vziať výter z hrdla a odoslat na kultiváciu na streptokoky...a mala by si brat ATB-antibiotiká-napr.sa dáva často penicilín 500 alebo penbene...od rozhod.a anamnézy lekára

matulik284
18. mar 2009

no rano som vykasliavala hnis...teplotu zatial nemam iba 37...

flyangel
18. mar 2009

hm...pri angíne sa väcsinou hnis nevykasliava...len pri bronchitíde-zápal priedusiek a tiez pri chrípke...chod k lekarovi on sa na teba pozrie aby som ti povedala presnu dg.musela by som ta vidiet...takze sup sup k dr.uz pomaly idem lezkat aj ..papa.zajtra napisem.ahooj moje.- 😉

wodanka
18. mar 2009

pekny zvysok vecera fly.. a ja idem uz pomaly oddychovať... takze peknu noc aj Tebe matulik

matulik284
18. mar 2009

peknu nocku babulky 🙂 ja idem tiez lezkat papa

mastulka
19. mar 2009

Dobre ranko babulky, zase som tu prva? 😕

elisonka
19. mar 2009

ahojte . ahoj mastulka zdravim aj tvoje fazuliatko. jasne ze si tu prva ty chodis nacas 🙂
snivalo sa mi ze mi doktor povedal ze cakam dvojicky 🙂 pekny sen. ale nebudem to silit. nechame to na nahodicku.

angelds
19. mar 2009

ahojte , krasny den prajem mastulka si tu prvá a to je fajn, musí tu byt niekto aj prvý a čo je najlepšie, keď si prečítajú Tvoju správu každý sa bude tešiť, že tu je už niečo a môže si pokecať 😉 😉 😉

ibamy2
19. mar 2009

ahojte 🙂 vsetkym vam prajem nadherny, uspesny a usmiaty den 🙂

minewka
19. mar 2009

Ahojky...pekný dník tiež prajem 🙂

mastulka
19. mar 2009

ako sme sa tu pekne pozbierali zase 🙂
tak ako vam zacina den? mne clekom v pohode, sefka ma poradu tak mam klud 😀 a zajtra opat volno, tak sa tesim ze budem spat aspon doobeda 😎

elisonka
19. mar 2009

no ja klud ako vzdy. minewka akoto ze ty nestihas a ja nudim v praci??? ide mi pomaly cas. ja mam na starosti jeden projekt - byty na predaj a velmi malo ludi sem chodi a este menej aj vola.

ibamy2
19. mar 2009

ja mam tiez totalnu pohodicku. my tu sefa nemame, najblizsi sedia az v BA 😵 mastulka, ako sa ti dnes tehulkuje?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre