Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

krtka
30. mar 2009

Wodanka, drzim na laparoskopii palce, aby to po zakroku velmi nebolelo.
Mastulka, ahoj, babatko poslucha?

wodanka
30. mar 2009

fly.. idem tam kvoli cyste a doktorke sa nejako nepozdava aj velkost a struktura vajecnika.. ☹

flyangel
30. mar 2009

a aka velka je tvoja cysta?ja som tiez mala cystu ale sama mi zmizla

mastulka
30. mar 2009

ahoj fly, celkom fajn, dnes som bola rano na krv, vzali mi 4 ampulky a buduci tyzden ked idem na sono tak by mi mali vziat este jednu na genetiku, tak som ostala uz cely den doma pekne v klude, ked uz mam ten paragraf 😀

krtka ahojky, babatko poslucha, teda v sobotu ma potrapilo ale vcera a dnes mi takmer vobec nebolo zle 🙂

wodanka
30. mar 2009

ma cca 5 cm.. ja som tiez dufala, ze zmizne ale nejako sa jej nechce..

matulik284
30. mar 2009

ahojte 🙂 wodanka budem na teba mysliet, aby ti to vsetko dobre dopadlo

wodanka
30. mar 2009

ahoj matulik.. dakujem... idem tam na velkonocny pondelok..

flyangel
30. mar 2009

wodanka ja som mala cystu 5x6cm,ale po 2mes.odkedy sa objavila tak aj zmizla,ale to bola folikularna cysta cize pri ovu mi nepraskol folikul..a ostala na vajecniku...to moze zmiznut a vstrebat sa...ale ak je inej konzistencie ako folik.cysta tak sa operuje...drzim ti palceky 😀 vsetko dobre dopadne..mastu no vidis ako z teba capuju krvicku 😀 som rada ze je ti lepsie 😀

wodanka
30. mar 2009

asi ta moja bude nejaka ina, fly.. chcem sa jej cim skor zbavit a sup opat na snazilkovanie 😀

matulik284
30. mar 2009

neboj wodanka...cystu odstrania a potom sa budete pekne snazilkovat 😉 inak velmi mi pripominas jedno dievca..nevolas sa nahodou katka? 🙂

rush
30. mar 2009

ahojte...mozem sa pridat? 😎 my sme sa akurat zacali snazit tento mesiac....neviem ci sme este stihli ovulaciu, ale dufam 😎 to by bolo kraaasne mat babatko... 😵 😵 😵

wodanka - spravny pristup - treba pozitivne 😉

rush
30. mar 2009

inak odkedy to skusame naostro - okrem bolesti v prsiach pozorujem na sebe vsetky ostatne priznaky 😀 😝 😝 a to snazim nejak na to velmi moc nemysliet 😅

wodanka
30. mar 2009

uz aby to bolo za mnou.. toto cakanie nemam moc rada..
matulik, nevolam sa Katka ☹ moje meno najdes v kalendari pod datumom 26.4. (Jarka)

dindulka
30. mar 2009

ahojte babulky 🙂,ale ste sa rozpisali,ale mudro,aj ked mne vcera po tom testovani nebolo moc veselo ☹,je dolezite sa tesit z kazdodennych malickosti a zivot bude krajsi a aj snazilkovanie uspesnejsie,takze uz sa tesim na ovulku,minewka za aky cas ti prisli tie testiky? Wodanka drzim ti palceky,urcite dobre dopadne a potom uz ti nic nebude branit stat sa tehulkou 😉

matulik284
30. mar 2009

wodanka moj drahy ma akurat v den tvojich menin narodky 🙂

wodanka
30. mar 2009

to by bolo ine terno rush keby Vam to vyslo na prvy sup... drzim palceky
dakujem dindulka.. uz sa neviem dockat, ked uvidim // 😀

dindulka
30. mar 2009

Ahojcek Rush,no aj na prvy pokus sa moze zadarit,tak bodaj by ti to vyslo 😉

rush
30. mar 2009

wodanka, ja si skor myslim, ze sa viac sledujem a nahovaram si....nerada by som vsak upadla do takychto stavov, pretoze zatial to berieme naozaj "sportovo" tj. bez stresu 😵
....no niesme vsak uz uuuuplne najmladsi...ja mam tento rok 30 a drahy 32...a tak to asi aj trochu viac prezivam...milacik je uuuplne vklidku a tesi sa ked to pride...ja odkedy sa snazime, surfujem vo volnom case na roznych strankach napr. MK 😀

flyangel
30. mar 2009

wodanka je mozne ze tvoja cysta je naplnena hnisom alebo krvou a preto to treba vybrat..ale urcite to dobre dopadne..kde ides na OP?

wodanka
30. mar 2009

rush to robis dobre, netreba si robit z toho hlavu hned na zaciatku... 😉
fly vobec som sa na to doktorky nepytala, takze ani neviem preco musi ist von.. idem do Ilavy 😒

flyangel
30. mar 2009

wodanka ja by som chcela vediet vsetky detaily...keby som musela ist na OP...lebo niekedy sa aj u nas na gynde stavalo ze poslali zenu na op s cystou a pritom ked ju otvorili ziadna cysta tam uz nebola 😨

wodanka
30. mar 2009

za normalnych okolnosti fly aj ja by som chcela vediet vsetko.. ale vsetko sa to zomlelo strasne rychlo.. menila som doktorku lebo som jej prestala doverovat.. a ked som prisla k tej novej dnes, ta mi spravila vysetrenie a hned ma odporucila na laparku.. bola som z toho taka "mimo" ze som sa zabudla spytat aj na detaily ☹

flyangel
30. mar 2009

ahaaa uz chapem no tak to je ine potom...asi mala na to dovod preco sa takto rozhodla.

wodanka
30. mar 2009

moc sa jej to nepozdavalo a ja som celkom rada, ze ma to zbavi dalsich problemov, ktore by mohli nastat

flyangel
30. mar 2009

wodanka...no urcite je lepsie predist komplikaciam...drzim palceky 😉

wodanka
30. mar 2009

diky fly.. snad coskoro uvidime // 🙂

flyangel
30. mar 2009

nooo to by bolo super,...to musi byt pocit ked uvidis // 😀 😀 uz sa nato tesim

minewka
30. mar 2009

čaute všetky, boli sme s mm v obchode..zobrala som jarné topky a tak mi oškreli nohy, že až 😠

wodanka
30. mar 2009

jo to ja taky 😀 ale aspon sa mi teraz skor vydari moj zamer mat bud vodnara alebo rybu... 😀

flyangel
30. mar 2009

😀 😀 tak to hej...ahoj minewka 🙂 ja tiez zajtra berem jarne topky som zvedava ze s akymi bolavymi nozkami sa vratim domov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre