Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

tinkamt
31. mar 2009

Ahojte, všetkych Vás zdravím. Celú tému snažiliek som si začala čítať pekne od začiatku a skoro som ju prelúskala celú 😵 . Mám v pláne začať sa snažilkovať, najprv sa však musím dať dohromady po zdravotnej stránke, mám trocha rozhádzaný cyklus 😒 . Teším sa na vás všetky . 😉 P.S. preklikala som aj ostatné támy, ale k srdcu ste mi prirástli práve vy snažilky odtialto.

flyangel
31. mar 2009

ahoj tinka..vítam ta v nasej téme... 😀 tak nam prezrad o sebe nieco.. 😀 😀

minewka
31. mar 2009

No ja dnes veľa práce nemám, tak som prevažne doma...Tak to je milé..Peťkovia majú prím..🙂

Mastulka, ako ináč? Dnes ti je veľmi zle?Alebo sa to dá zvládnuť..?9 týždňov, ten čas fakt letííííííí.. 🙂

mastulka
31. mar 2009

tinka vitaj u nas, a nieco napis o sebe 🙂

minewka, nooo dnes som bola celkom ok, az na to rano, milujem ked musim soferovat do prace a je mi zle... 😒
v praci mi chodili dnes aj taki "velmi aromaticky" ludia, tak mi to este pomahalo, ale zistila som, ze som asi na pracu alergicka, ked som v praci stale kycham, zimnicu mam, ked som doma tak mi je dobre, ani mi nic nie je 😀 😀 ano ano uz sme v deviatom tyzdni, a v stredu sa ideme s drobcom opat fotit 😀 tesim sa, konecne ho uvidim a mala by som pocut uz aj srdiecko 😵

dindulka
31. mar 2009

- no dnes som s vami moc nepobudla ☹ , v práci bolo toho dosť 😒 , teraz idem domenkom, možno sa ešte ozvem tak zatial sa majte krásne 😀 , každopádne máte pravdu snažilkovať sa treba stále, veď čo Keď sa zadarí práve zajta na prvého apríla 😀 😀
- tinkamt vitaj medzi šťastnými snažilkami 🙂

flyangel
31. mar 2009

mastulka tak to ti verim ze taky ludia nevonaju...aj ja som si s takymi zazila dost 😠 juuj sa budete fotit no to je skvele a hlavne ked budes pocut srdiecko 😀 😀

matulik284
31. mar 2009

vitam ta medzi nami tinkamt 😉 my sa ideme s drahym prejst celkom pekne je 🙂

matulik284
31. mar 2009

nejak nas zlakalo snazilkovanie fly..tak preto som hned neodpisala 😀 😉

mastulka
31. mar 2009

fly hlavne ked moj nos je ako radar na pachy 😀 ani sa necudujem, ze tych uz davno prepustili, robia pri tazkych strojoch a chlastaju a potom ze su take urazy, ze im odsekne prsty a tak... 😒

flyangel
31. mar 2009

no matu... 😀 😀 az zavidim..moj mm je v robote a mam ms takze minimalne do piatka nic nebude 😝 😝

mastulka
31. mar 2009

no ja si tiez pockam na mm az do desiatej, ma poobednu tak zase trcim doma sama 🙄

flyangel
31. mar 2009

mastulka mas IP...aj moj je v robote takze tiez dlho budem sama. 😖

mastulka
31. mar 2009

tak budeme aspon tu kecat 🙂 aspon tu nebudem sama, tiez co si nie si zo ZA, by sme sli na kafe 😀

flyangel
31. mar 2009

no vidis to je skoda...by sme skocili na kafčo...no co ty vies mozno ty prides do Ke alebo ja do Za a sa stretneme 😀 😀

mastulka
31. mar 2009

no tak ja som smerom na vychod isla asi tri krat v zivote 🙂 ale ak naaahodou tak ti dam urcite vopred vediet 😉

flyangel
31. mar 2009

no tak to iste... 😀 a by sme aj mohli dakedy urobit konikovske stretko...stastnych snaziliek 😀 😀

matulik284
31. mar 2009

no uz som spat 😉 normalne mi je dobre po prechadzke....cerstvy vzduch, vona prirody 🙂

mastulka
31. mar 2009

matulik ti tak zavidim, ja sa nemam s kym prechadzat... ☹ a urcite ked bude mm doma a bude mat cas, tak bude skaredo alebo bude prsat 😎

fly no to ano, ale pekne pracujte na rozsirovani radu tehuliek, aby som sa tam nekotulala sama 😀

flyangel
31. mar 2009

no vidis matulik..j by som sla tiez ale nemam s kym

flyangel
31. mar 2009

mastulka tak to ano musime snazilkovat a uz sa tesim na to...mustul uz si aj pribrala nejake to kilecko?a expedicia je v plnom obehu

matulik284
31. mar 2009

nebotej babulky uz sa ma oteplit..tak urcite absolvujete nejake prechadzky 😉 mastulka pracujeme, pracujeme predsa ta v tom nenechame samu 😀

flyangel
31. mar 2009

no ano matulik musime si svihnut aby mastulka nemusela na porodnicu sama 😀 😀

mastulka
31. mar 2009

presne babulky... vidim, ze ste ozajstne kamaratky 😉 😀 pekne sa snazilkujte a pre istotu posielam zopar tehuvirusikov, tfuj tfuj tfuj 😀
no zatial som nepribrala, mi dnes rano povedala kolegyna, ze som schudla, ja tomu hovorim, ze sa mi len kilecka zo zadku presuvaju vyssie 😀

flyangel
31. mar 2009

hehe 😀 😀 tak to je fajn...ved este budes mat dost casu na zbieranie kil 😀 a co este nepijes kavu?

matulik284
31. mar 2009

jeeej dakujem za virusiky mastulka 🙂 neboj este budes mat pekne gulate brusko 😉

flyangel
31. mar 2009

ano vdaka za virusiky...urcite sa pri snazilkovani zídu 😀

mastulka
31. mar 2009

nie este nie, niekedy si spravim tu bezkofeinovu, ale to som mala zatial iba tri styri krat, a je mi po nej aj tak tazko, takze mi vobec nechyba... to tehotenstvo je fakt dobra odvykacka 😀

no to dufam, i ked moje postarsie kolegyne mi neveria, ze sa mi zuzuju nohavice v pase, stale mi tvrdia, ze to urcite nie, ze to az tak za dva mesiace, ale ved to vidim, ze ich nezapnem 😀

flyangel
31. mar 2009

mastu nepocuvaj kolegyne...im odkazujem ako gyn sestra...ze uz od 7-8tt sa zväcsuje maternica,ma velkost ako pomaranc a tym padom to pocitujes uz v podbrusku a mozes citit na nohavkách 😀

mastulka
31. mar 2009

tak to im urcite odkazem, len od nich ani nemozem nic ine cakat, ako same mudre reci, ako to bolo kedysi, oni maju teraz 50 a 57 rokov... takze by som ani nemala citat na internete, ze to aj tak sa vsetko dozviem za jazdy a tak... ale aj tak si to radsej precitam tu na nete 😀 alebo sa budem pytat rovno teba fly 🙂

flyangel
31. mar 2009

ok mastu kludne sa spytaj 😵 ale ved tie zeny uz davno boli tehotne a teraz uz sa robia ine vysetrenia,iné vykony ako kedysi pred 25rokmi ked boli oni tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre