Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

tinkamt
4. jún 2009

snažím sa myslieť optimisticky , avšak moc to nejde ☹ ....ale máme jún a ďalšie snažilkovanie, tak držím palce kočky 😉

funlucy
4. jún 2009

joj bože tie peniaze 😖 my sme tiež na tom teraz nejak biedne,už čakáme na výplatu-muž končí už našťastie skúšobnú dobu,mal by mať aj nejaké odmeny,ja som mala v máji týždeň dovču tak to by mohlo zase pomôcť mojej výplate 😀 a teraz v piatok by sme mali tiež kupovať novšie auto r.2006 takže tam potrebujeme dať akontáciu 900 Euro a potom musíme splácať ďaľších 36 mesiacov 😒
Tinkamt-a už máš novú prácu?Odkiaľ si?
Mondial poznám-konkurencia 😎

dindulka
4. jún 2009

tinkamt,my mame teraz take hluche obdobie.po zisteni PCO sice snazilkujeme,ale nema to "svoj ucel". zase mi nedosla mrcha ani ovulka nie je,tak pockam do bud.tyzdna a zavolam dr.uvidim,co navrhne.povodne sme mali robit HP a tie ostatne veci v setpembri,tak neviem.
dufam,ze vam to vyde na prvy sup 🙂

minewka
4. jún 2009

No, presne tak..zákon schválnosti...keď sa dačo pokazí, tak všetko naraz 😀

O 14:00 idem odniesť auto do opravy, ta dúfam že to nebude nič vážne.Ach jaj.

Aspoň že linka je krásna 🙂

A tešia ma moje kvietky, čo sa mi podarilo vypestovať..už len nech začne svietiť oskar 😀

tinkamt
4. jún 2009

...a nech sme tehu 😀

funlucy
4. jún 2009

veru,veru 😎 takže kto môže hor sa na to 😀

flyangel
4. jún 2009

Caute baby...no funlucy mam cosi podobné po mrche špinenie a bolesti v krizoch a podbrušku 😨

tinkamt
4. jún 2009

dindulka ,tak to Vám nezávidím , ďakujem , dúfam, že nám to vyjde čím skôr 😉

ahoj fly

funlucy zatiaľ nemám , zatiaľ mám v náplni práce snažilkovanie , tak uvidíme 🙂

ibamy2
4. jún 2009

ahojte, zienky....

prisla som vas pozriet a poriadne oplut a nakazit tehuvirusikmi... takze tfuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuj... 😉

tinkamt
4. jún 2009

tfuuuuuuuj , ja som taká opľutá 😀 , že to určite musí vyjsť 😀 ďakujeme ibamy , mimochodom ako sa Vám darí 🙂

ibamy2
4. jún 2009

jasne, ze musi..... a budem drzat palce, aby co najskor 😉

inak sa aj s babulkom mame vyborne... brusino mi za tento tyzden poriadne narastlo.... uz nikoho neukecam, ze za to moze iba velky obed 🙂

flyangel
4. jún 2009

halo baby je tu niekto?

mimomu
4. jún 2009

ajoj fly.ako?

flyangel
4. jún 2009

ahoj mimo...no už som písala ze som mala od utorka po sexiku slabe špinenie a odvtedy silne bolesti v podbrušku,krizoch...bojim sa ze to moze byt endometrioza aj min mesiac v tuto istu dobu som to mala...vtedy si gyn myslel ze je to moc.mechur...ale tak teraz uz tomu neverim

flyangel
4. jún 2009

mimo kde si zmizla?

mimomu
4. jún 2009

som tu,len som papkala melon. 🙂
a zajtra nerobis?

flyangel
4. jún 2009

nie moja berem péčko

mimomu
4. jún 2009

aspon si oddychnes....ja som mala tiez v piatok a v pondelok,ved zo zakona nam to vyplyva tak to treba vyuzit.
ja robim aj v sobotu,ble 😝 🙂

flyangel
4. jún 2009

jooj moja...aj v sobotu??joj nezavidim ti... 😒

matulik284
4. jún 2009

ahojte kocky 🙂

mimomu
4. jún 2009

fly ani nie je co..... 😒 mam tam len stresy 😒
tak rada by som bola uz tehu a domka v klude 😔

flyangel
4. jún 2009

aj ja moja...ale bojkam ze zajtra zobere krv na ca125 a povie ze je predpoklad na endometriozu a treba ist na LSK..ma slak trafi...som zdravotnicka ale aj ja sama sa op bojim ak by slo o mna...a potom stazene otehotnenie,horm.liecba ☹ ☹
Ahoj matu

mimomu
4. jún 2009

flyik neboj,budem ti drzat palce.
ahoj matu 🙂

matulik284
4. jún 2009

fly a co je to endometrioza?

flyangel
4. jún 2009

dakujem mimo...budem to potrebovat 😔 matu nuz este sa musis vela ucit..ne ne srandujem..nuz endometrioza je to prerastanie endometria cize sliznice maternice na ine organy ako vajecniky vajickovody,brusna dutina,creva aj moc.mechur dokonca rarita bola ze u zeny objavili endometrioticke ložisko aj v plucach 😨 treba to operovat laparoskopicky potom sa podava HAK alebo sa musi otehotniet aby sa predislo dalsim loziskam

matulik284
4. jún 2009

aha 😕 uz som o tom niekde pocula, len som nevedela, ze sa to takto vola. Fly tak dufam, ze budes v poriadku a ze to nebudes mat...aj ja ti budem drzat palceky

iplusr
4. jún 2009

ahojte, no ja som tento tyzden taka vypluta... v robote mame fofry, musela som este dnes rychlo nieco dokoncovat, o druhej sme bezali na meeting a po meetingu upravovali projek znovu. buduci tyzden to posielame a neviem neviem, ako to budem stihat.
minevka, tak teraz ste si uz vsetku smolu vycerpali (ucty, auto, mrcha...), tak teraz uz budu len same dobre spravy

tinkamt
5. jún 2009

ahojte kočky, ako sa máte ?? fly uz si doma od dr .?

flyangel
5. jún 2009

caute kočky..no som doma...mam zápal maternice 😢 ☹ to bude bud bakterialny zapal,alebo som dakde nachladla ale ved jedine na opekacke ale to som bola taka naobliekana ze až ...tomu neverim že mám také nešťastie...niektore maju vzdy hole kríže a bruchá a ja co stale davam na seba pozor mam taky zápal hnusný 😖 😠 😠 mám 18mm dominantny folik a som 13DC takze ovulku ocakavam okolo 16dc...a mám myom ktorý od min roka a posl.mesiacov narástol o 40mm takze teraz ma skoro 2cm.. ☹ 😖

tinkamt
5. jún 2009

ahoj fly, to mi je strašne ľúto ☹ ....začína sa tu viacerým lepiť smola na päty počnúc minewkou , teraz Ty ...ach jaj ☹ to je hrozné ... a budete ďalej snažilkovať ? Lebo keď píšeš o tom foliku a ovulke , je to vôbec možné pri tom zápale maternice ??? Dala Ti dr. atb alebo čo ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre