Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

minewka
17. mar 2009

Dobré ránko všetkým a pekný deň .. 😵

stacynka
17. mar 2009

ahoj minewka, aj ja prajem vsetkym krasny plodny den 😉 😅

angelds
17. mar 2009

/

angelds
17. mar 2009

Príjemný deň všetkým 🙂

mastulka
17. mar 2009

dobre ranko vsetkym a pekny dnik prajem 🙂

monana
17. mar 2009

Dobre ranko aj ja zelam.
Tak aktualne informacie - dnes som si robila tehotensky test - a jedna / takze nic 😖 .
Dufajme ze nabuduce 😉

angelds
17. mar 2009

ja tak isto, snažíme sa ďalej . . .
to sa zmení 😉

stacynka
17. mar 2009

co nam ine ostava..... 😒 😉

alfa333
autor
17. mar 2009

...dobre ranko babulky 🙂 , ako ste sa vyspinkali? Dufam, ze do ruzovucka 😀

mastulka
17. mar 2009

monana, angelds, nic si z toho nerobte, s usmevom do dalsieho snazilkovania 🙂 drzime palce

alfa... ja som spinkala ako babatko uz od pol 9 😀 keby len ten blby budik rano nezvonil 😠

elisonka
17. mar 2009

caute kocky. zelam vam krasny den.

angelds
17. mar 2009

oh baby ale ja neviem , čo mám robiť mne je tak smutno ☹

alfa333
autor
17. mar 2009

...ahojte, ahojte vsetky 🙂

...mastul 😀 , verim Ti, ja mam tiez dost velke problemy sa vyhrabkat rano z postele, ale inak pohoda 😎

...angelds, a preco Ti je smutno? 😕

angelds
17. mar 2009

alfi pozri si moju správu z 7.31 ☹ ale ešte stále dúfam

alfa333
autor
17. mar 2009

...to z tej / si smutnaaaaa? Tak Ti prikazujem zabudnut nato a usmievat sa 🙂 a to je rozkaz!!!

...viem, ze Ta to trosku sklamalo, ale ved to nevadi, este ste len zacali 😉

zuzana1010
17. mar 2009

Ahojte babulky , dobre ranko 🙂
Vidim ze su tu nove snazilky 😀 ahojte
angelds nebud smutna 😉 ono sa to podari. 😉

alfa333
autor
17. mar 2009

😉 ahoj Zuzi, tak ako sa mas? Kedy ides k tomu dr?

iplusr
17. mar 2009

monana, angelds nebudte smutne, sme v stastnej teme a zachvilu sa nam vsetkym obiavia//
ja som na pocet mojich ciarok zvedava tiez, ale az buduci tyzden. teraz by bolo este skoro.

alfa333
autor
17. mar 2009

...presne tak iplusr 😉

...sme tu stastne a zacinajuce snazilky, takze velkyyyyyyyy uuuuuuuusmev 😀 😀 😀

angelds
17. mar 2009

vdaka, stale ale mám nádej a predsa nádej umiera posledná

minewka
17. mar 2009

Ahojte...aj ja som mala pri poslednom teste / ...nooo..ale to bolo len také skúšobné 🙂 A aj tak by bolo lepšie, keby sa zadarilo od budúceho mesiaca... To aby som stihla splatiť 270 dní poistenia..ináč by som nedostala ani 1,-SK materskej.. 😠

mastulka
17. mar 2009

angelds nebud smutna oni sa tie dve // urcite ukazu, ber to tak, ze teraz este nie je ten spravny cas... a inak ja som si robila prvy test 18.2. a tiez tam bola len jedna / a o 10 dní som zistila ze mi meska mrska 🙂

minewka
17. mar 2009

Fiiiha...mastulka...takže ti ukázalo // až po meškaní nršky??

angelds
17. mar 2009

mastulka a kolko dni po moznom otehotneni si si robila test?
a ohladom testov mám otázku : čím menšie je mlU/ml, tým je väčšia pravdepodobnosť, alebo ako to je?
Ja som si kúpila rapidko po 5 dní som testovala, ved to tam bolo napisane, že sa da uz 5 dni od mozného otehotnenia - výsledok - / , potom som testovala po 14. marca - to zn. po 13 dňoch možného otehotnenia - výsledok - /, no a teraz čiže dnes, je to 16. deň po možnom otehotnení a ráno - /
takže čakáme ďalej na //

mastulka
17. mar 2009

ano prosim, tu som mala dostat 27.2. ale to mi ukazalo hned pekne tucne dve // takze to ze sa tam hned neukazu, neznamena, ze nie ste tehu 😉 moze to byt len nizka hladina hcg v moci

alfa333
autor
17. mar 2009

...babule, ja teda neviem, ale myslim si, ze je fakt prilis zavcasu sa testovat par dni po moznom otehotneni. Podla mna tie testy nie su az take citlive ako sa na nich pise - ved papier znesie vela, no nie?
Myslim, ze ak test az po meskani mrchy ukaze / , tak to tak moze byt - a aj to vzdy nie je iste 😉

angelds
17. mar 2009

aha takže mám počka ť do konca týždňa, čo bude 4 po meškaní až potom mám testnúť?

alfa333
autor
17. mar 2009

...jasne, testni sa, ak Ti bude mrcha meskat 😉

mastulka
17. mar 2009

angelds... tak to netusim, lebo mi sme sa snazilkovali takmer kazdy den, tak neviem, ktory pokus bol uspesny 😀 ten prvy test som si robila len preto, ze som sla na vysetrenie k dokimu 🙂 a ten v tej dobe tiez este nic nevidel, vsak ani nemohol, ked sa zahniezdovalo az par dni po vysetreni a ja som si robila tiez ten rapi na vsetky tri pokusy

mastulka
17. mar 2009

presne tak, testuj az ked bude meskat, tak u mna to bolo viac menej jasne, ked mne nikdy nemeskavala, bud prisla skor max. o tri dni alebo presne na cas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre