Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
23. mar 2009

...ahojte babulky, tak konecne som sa sem dostala. Ake ste sikovne, pisete o sto-dvesto 😀 😀 😀

...iplusr - vsetko najlepsie Ti zelam k Tvojim dnesnym krasnym narodeninkam, vela zdravicka, stasticka, chuti do snazilkovania a vela, vela tehu virusikov, z ktoreho Ti co najskor narastie tehu brusko 😉

...mastulka a ibi, takze Vy uz si to vsetko vychutnavate v plnom prude 😀 - to je super

...a ta nasa Ivula sa nam vobec neozyva, ze?

ibamy2
23. mar 2009

rozmumne, minewka. treba sa "poistit" 😀 takze sa len pekne snazilkujte dalej 🙂

krtka
23. mar 2009

ahojte dievcata, prosim o radu. Menstruacia mi meska uz 4 dni, vcera vecer som si robila test, bola tam len jedna ciarka. Cize nie som tehotna. Len je pre mna zvlastne, ze mi meska, kedze mam cyklus presne 28 alebo 29 dnovy. Neviete poradit? Som z toho trosku nesvoja. Bola som chora, brala som antibiotika, aj antimikotika, moze to byt dosledok choroby? Dakujem za odpoved.

minewka
23. mar 2009

Ahoj Krtka, no ja ti viem poradiť len podľa toho, čo som sa dočítala na nete...Ani pár dní po meškaní menštruácie sa ti nemusí na teste tehu objaviť...Skús opäť o pár dní...Myslím, že meškanie môže byť spôsobené aj chorobou a liekmi.. 🙂

krtka
23. mar 2009

minevka,
dakujem. Inak, sledujem tuto od sameho zaciatku, ako ju zalozila Alfa, a vzdy som sa lamala, pridat sa, alebo nie...? Tak som sa konecne rozhodla, ze sa pridam k takym fajn babam, ako su tu. Drzim vsetkym palce, aby ste mali vsetky dve ciarky. 🙂

alfa333
autor
23. mar 2009

...krtka - vitaj medzi nami snazilkami. Myslim, ze ako pisala minewka, moze to byt aj po chorobe ale mozes byt aj tehu. Zelam Ti, aby to bolo tak, ako si prajes a sme radi, ze si sa k nam pridala 😉

mastulka
23. mar 2009

alfaaaaa ahoj no uz som sa cudovala, ze kde si sa stratila 😀 no tak s ibamy si to tehotenstvo fakt uzivame 😅

mastulka
23. mar 2009

krtka vitaj, a tiez si myslim, ze to moze byt sposobene chorobou, ale kedze sme v tejto stastnej teme tak budem drzat palce, aby sa coskoro objavili ciarky 2 😀

alfa333
autor
23. mar 2009

...mastulka 😉 - nestiham, na buduci tyzden sa uz konecne stahujeme, tak pracujeme kazdu volnu chvilku, kedy sa len da
...no neviem, tento mesiac to asi opat nevyslo, nejako ma uz pobolieva brucho ako pred mrchou, ale zatial sa nedostavila. Dnes som len tak trosku spinila, tak uvidime do stredy. Inak, minuly mesiac som mala 25 DC a dnes som uz 26 DC, tak uvidime, ale mam pocit, ze skor nie ako ano, ale nevadi 😎 , ideme dalej

alfa333
autor
23. mar 2009

...babule, idem sa najest, ale o chvilku som tuuuuuuuu - dobru chut aj Vam 😀

mastulka
23. mar 2009

alfa dobru chut a s tou pracou to moc neprehanaj, musis sa setrit, keby naaahodou.... 😉

krtka
23. mar 2009

mastulka, alfa,

dakujem za privitanie. Budem sa snazit pisat, pokial praca dovoli. Tie dve ciarky radsej nabuduce, bola som chora. Dobru chut, kto papate.

alfa333
autor
23. mar 2009

...tak uz som tu 😝 a mam dost

...mastulka - aj sa setrim aj prehanam 😀 , podla potreby

...krtka, ja tu tiez "nakukam" podla volneho casu, ale ved nebudeme Ti robit dochadzku 😀 , takze sa nemusis stresovat, ze budes mat absenciu 😉

mastulka
23. mar 2009

krtka vies kolko bolo dievcat co boli tehotne a ani o tom nevedeli, brali rozne lieky, pili, fajcili a narodili sa im krasne zdrave deticky 🙂 ale chapem ta, ze sa bojis, aby mu nic nebolo a nabuduce teda budu urcite // 😉

angelds
23. mar 2009

ahojte, krtka vitaj, dobru chut a krasne poobedie

alfa333
autor
23. mar 2009

...ahoj angelds - ako sa Ti dari? 😉

alfa333
autor
23. mar 2009

...mastulka, Ty si mala pocit, ze ides dostat mrsku?

mastulka
23. mar 2009

alfa ako ti zavidim, ja som za cely den zatial zjedla dva rozky a 3 kiwi 🙂 a staci mi, teda ja by som aj jedla ale zaludok nie 😒

mastulka
23. mar 2009

alfa, mi neuveris, ale dost casto ten pocit este mavam, ale to sa zevraj maternica roztahuje 🙂 takze kludne mozes byt aj tehu

alfa333
autor
23. mar 2009

...mastul - babatko asi dohliada na Tvoju liniu 😀 , ze? No, musis sa teraz prisposobit jeho chutkam 😀 😀 😀

alfa333
autor
23. mar 2009

... 😵 to by bolo super, no uvidime

mastulka
23. mar 2009

alfa tak to si vystihla uplne presne, kila zo zadku idu dole... teda vlastne hore, elbo sa presuvaju na brusko a prsia 😀 uz zacinam mat problemy zapnut nohavice 😵

alfa333
autor
23. mar 2009

😀 😀 😀 mastulka, tak s tym zapinanim nohavic mam problemy aj ja a to este zatial nie som tehu. Ty si mala aj spinenie namiesto mrchy?

angelds
23. mar 2009

ahojte, ja neviem co je, meska mi, mala prist v stredu 🙂

alfa333
autor
23. mar 2009

...angelds si sa aj testla?

angelds
23. mar 2009

nie cakam na stredu, preco?

alfa333
autor
23. mar 2009

...ked pises, ze Ti meska, ze mala prist v stredu... asi sme sa nepochopili 😉

angelds
23. mar 2009

mala prist v stredu, snazilkovali sme sa ale pockam, ten tyzden ( streda - 25.3. ) - az potom sa testnem

pochopili, preco nie 😉

alfa333
autor
23. mar 2009

...aha, cize chces pockat do stredy a to bude tyzden, co Ti bude meskat, tak? 😉 Jasne, tak drzim palce, aby neprisla 😵

dindulka
23. mar 2009

ahojte 🙂
krtka, ja som prihlásená len 4 dni a môžem povedať, že som rada, že som tak urobila 😉 Tiež som pozerala po fore dlhšiu dobu až som sa odhodlala, je to super, keď viem, že nie som sama, čo sa snažilkuje a verí, že tam tie // budú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre