Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
28. mar 2009

dnes si uz tretia ktora ma vola k sebe...uz mi ponukli aj obed aj zakusky...ty teraz kávu 😀 😀 jooj moja ja sama to vsetko ani nestiham 😒

mastulka
28. mar 2009

joj no tak nic, tak sa predsa len budem musiet sama do toho dokopat 😒 ked kava nezabrala 😀

flyangel
28. mar 2009

jooj teraz som si umyla vlasy...vecer ideme von dakde sadnut..mastu a chodis aj casto na záchod?moja kamoska je tehotna a stale chodi piškať 😉 a ona je tiez v 8tt.

mastulka
28. mar 2009

ani mi nehovor, neviem ci je to tym, ze som tehu alebo preto ze tolko pijem, predtym mi nehrozilo aby som dodrziavala pitny rezim, teraz sa rano budim akoby som celu noc prepila take suchoty mavam, no a potom uz len beham, mi v praci asi ani neveria, ze fakt chodim tak casto na wc 😀

flyangel
28. mar 2009

noo ale to je aj priznak tehu 🙂 maternica sa zväcsuje a tlačí na moc.mechur..takze to je normalka 😀

mastulka
28. mar 2009

sa mi MM smeje ked mi vola, ze co robim... ja jemu no hadaj... a hned vie kde zase sedim 😀 vies co neznasam ked vodu vo flasiach tak strasne zatiahnu, ze ju nemozem otvorit, vies aka som smadna 😒 a nemozem sa k tej vode dostat, to mi robia naschval...

flyangel
28. mar 2009

hehe...no vidis co robia s tymi flaskami...to ja tiez nemam rada 😖 a ja dnes kolko chodim tiez na wc 😨 😅 vsak som nedavno bola a zas mi treba ist a toto sa deje cely den...

mastulka
28. mar 2009

slaava podarilo sa, sice som si komplet zodrela kozu na dlani ale od smadu neumriem 🙂
no vidis, zeby predsa len.... 😀 nadej umiera posledna, nie? 🙂

flyangel
28. mar 2009

noo hurááá...aspon sa napijes aj ty aj ja, ani mne sa teraz nedarilo otvorit si mineralku 😀 😀 noo mastu neverim tomu...vcera som si urobila test a bola len / 😖

stacynka
29. mar 2009

ahojte babulky, som tu dlho nebola, sme boli chori aj ja aj maly tak nebolo casu...

stacynka
29. mar 2009

dalsi mesiac nist, akurat mi konci mrcha, dufam ze uz posledna, tak mozme zacat odzaciatku.... rozhodla som sa ze to nebudem brat tak vazne, lebo potom sa nedari... 😉

flyangel
29. mar 2009

Ahoj stacynka,ja teraz cakam kedy dorazí mrcha...zajtra mam 28DC takze zajtra urcite príde. 😝

minewka
29. mar 2009

Ahojte...ja mám tento mesiac nezvyčajne silnú mrchu...to už dávno sm takú nemala...bolí ma už tretí deň brucho..riadneeee....Idem spraviť ďalší pokus s nepečenou tortou ..a vy ako?Čo plnánujete na dnes?

flyangel
29. mar 2009

ahoj minewka...nooo mna tiez pobolieva brosko a ja mam zas zajtra dostat ms...a neviem asi sa pojdeme dakde prejst

minewka
29. mar 2009

Joj, ja už mám strašné výčitky svedomia kôli žehleniu...už je tam taká kopisko, že až...Ach jaj, asi budem musieť žehliť.. 😖

flyangel
29. mar 2009

noo tak rychlo pozehli a sup dakde sa prejst 😉 ze vraj sa bude oteplovat a na utorok dávaju aj 14stupnov.. 😉 noo ja uz by som mala aj zehlit ale po vcerajsom velkom upratovani sa mi nechce... 😝

iplusr
29. mar 2009

minewka, aku tortu si to robila. len taku obycajnu s kyslou smotanou? ja mam na zehlenie taky trik. vzdy zehlim pri telke. rychlejsie to ujde.

dindulka
29. mar 2009

Ibamy, áno to dvd sa volá Ľudské telo,je to séria 4 dvd,ktoré zobrazujú ľudský život od počatia až po smrť.Má to taký väčší podlhovastý obal a na ňom je zobrazené babätko-embryo,bolo to dostať kúpiť v novinových stánkoch,každý tyždeň mali jednu časť.Skús sa na to spýtať v stánku,mne povedali,že to už nemajú,ale tie nepredané kusy by sa mali ešte do predaja postupne dostať.Je to fakt dobre spracované,mňa tiež také dokumenty zaujímajú.

minewka
29. mar 2009

čaute kočky, píšem až teraz, lebo sme oslavovali 🙂.. Iplu, aj ja žehlím pri TV...lenže, vždy si poviem, že by som mala žehliť po každom praní, aby sa mi nenazbierali také kopiská..no čo už...a robila som nepečenú tvarohovú tortu, no, podarila sa supiš.. 🙂 Všetko sa pojedlo..

angelds
30. mar 2009

Krásne ráno všetkým snažilkám !

Babulenky zacala som krvacat, takze asi mrska, este uvidime co je ☹

Je možné aby meskala 12 dní - moze to mat vplyv to, ze sme zacali naostro lebo neviem co mam robit ☹

micabo
30. mar 2009

Dobré ránko, teda dobré doobedie.. bo už je hodín dosť... kočky všetkým ešte raz ďakujem za privítanie.... Ale kde ste všetky? 🙂

angelds
30. mar 2009

ahoj micabo ja som tu, len medzi tým práca - 🙂

angelds
30. mar 2009

co u Teba nové - ja mám / ale dnes som zacala krvacat ale menej ako inokedy cez mrsku

micabo
30. mar 2009

Ahoj angelds.. u mňa nového nič, sme sa cez víkend začali s manželíkom trošku snažiť, ale ten víkend akosi rýchlo zbehol... šak som stále metlu a handru v ruke držala....jóój Ti meškala 12 dní? to je aj dosť... a či to môže mať vplyv, že ste začali naostro, neviem mne chodí zatiaľ ako hodinky...i keď mi sme začali až tento víkend sa snažiť...tak uvidím 😉
Môžem sa spýtať odkiaľ si? Aj ja som sa presťahovala s manželom do okresu DS... 😀

angelds
30. mar 2009

ja som narodená v Dunajskej Strede, ale teraz už bývam vo Vrakúni pri Dunajskej Strede a Ty ?

micabo
30. mar 2009

Hviezdoslavov... nedávno sme sa presťahovali..

angelds
30. mar 2009

aha tam naša firma akurat robila plastové okná 😉

dindulka
30. mar 2009

ahoj babulky 🙂 musím sa vám priznať, čo som včera vyviedla, v sobotu som si kúpila v lekárni test, že veď skúsim cez týždeň pred mrškou či sa náhodou nezadarilo 😒 , ale jasne, že som to nevydržala a test som si urobila už v nedeľu ráno, keď drahý ešte spal, od včera si za to nadávam a sľubujem sama sebe že už si takto popredu nebudem robiť test a zbytočne sa stresovať a smútiť ☹ na test mi vyšla / aj keď som tam tú druhú najprv videla, ale to bola len nejaká moja vidina, drahý docupital za mňou, lebo vytušil čo sa deje a povedal, že on mi tam tu druhú čiarku dopíše, aby som nebola smutná, no bol zlatý, ale 😒 aj si poviem, že nebudem na to tak myslieť, ale každá z nás asi uzná, že to nie je také ľahké 😕 , keby už tá jar prišla to by bolo super 🙂

dindulka
30. mar 2009

angels 12 dní je dosť na meškanie mršky a nemyslím, si že by na vplývalo vaše snažilkovanie naostro, predtým ti chodila mrška vždy presne? 😉

micabo
30. mar 2009

ja Vám poviem ja sa dosť teším na to ako budem kupovať tehotenské testy a testovať...dúfam, že čoskoro.. i keď som si hovorila , že si to neviem predstaviť, že sme v takom štádiu, že možno práve ja onedlho budem čakať či sa mi na teste objavia // 🙂 no uvidíme, ale snažilkovanie sa mi zapáčilo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre