Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
7. apr 2009

tak tak dindulka, treba len pozitivne mysliet a vsetko bude ok 😎 ved vonku je nadherne a ked takto svieti slniecko a je teplo tak som ako naspeedovany zajacik 😀 plno energie a neviem co so sebou 😝

angelds
7. apr 2009

v praci frmol, aj ked je kriza, takze my robime a robime

flyangel
7. apr 2009

Ahojte

angelds
7. apr 2009

ahoj fly

flyangel
7. apr 2009

ahoj angelds...ako sa mas?ako ide snazilkovanie?

angelds
7. apr 2009

precitaj posldne 2 strany a mozes vediet ☹

stopku mam !

flyangel
7. apr 2009

angi,pocuj a vy ste zosobášený?

angelds
7. apr 2009

nie, why ?

flyangel
7. apr 2009

no ved asi by ste sa mali zobrat,ked ti tak nedoveruje,ked sa vezmete bude mat jasne ze sa ho nechystas opustit a mozno aj to dietatko si to rozmyski...ale ja si myslim ze on sa skor zlakol zodpovednosti...

iplusr
7. apr 2009

angelds, ja si nemyslim, ze by sa zlakol zodpovednosti. len tomu trochu nerozumiem. ved nie ste spolu kratko a lubite sa. a ked s nim chces mat babo, tak to asi znamena, ze ho lubis a chces s nim zostat. tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
akosi nam tu nepribudaju nove tehulky. mastulka, ibamy, musite sa viac snazit a sirit tehu virusy 😉
ja som momemtalne v stadiu cakania na ovu, ktora nie a nie prist. to asi mrcha dojde skor. 😖
ale inak vsetko ok. tesim sa na dlhy vikend a potom na 2 tyzdnovu dovolenku na svk. 🙂

mastulka
8. apr 2009

dobre ranko vsetky, a kedze som tu uz dlho nesirila tehuvirusiky, tak tu to mate TFUJ TFUJ TFUJ virusiky na vas vsetky, nech sa ku nam coskoro pridate 😉
inak zuzka tu dlho nebola sa mi zda 😕

ibamy2
8. apr 2009

ahojte a rychlo sa aj ja pridavam: tfuj, tfuj, tfuuuuuuuuuj...
tiez som zvedava, ako zuzka tehulkuje a ona sa nam ani neozve ☹

angelds
8. apr 2009

ahojte, dnes rano sme sa snazilkovali, ale nepoddal sa 😢 a tak veľmi som sa snažila aby to bolo ☹

angelds
8. apr 2009

kam ste všetky zmizli ?

please, help !

mastulka
8. apr 2009

ahojte vsetky, tak poslusne hlasim, ze uz mame po vysetreni, dostalisme aj tehu knizku 😀 a fazuliatko ma uz 27mm, veselo si tam plavalo hore dole a mavalo na mna rucickou 😵 no kraaasne a videla som aj pocula ako mu bije srdiecko, ako to doktor nazval "prosperujuce tehotenstvo" 🙂 🙂
coskoro pridam i nove foto, bude to trosku trvat, lebo cele sono mame nahrate na CD tak si musim z toho spravit fotky 🙂

minewka
8. apr 2009

Angel, ako "nepoddal sa".??Ze bejby nechce?

Ja teda neviem..je v takom veku, ze tvrdenie, ze sa zlakol u mna neobstoji...Keby mal 20 a zacne streckovat, tak to skor pochopim...
Myslis, ze je dobre skusat babo, ked on nechce? Je to stastne riesenie?Preco ta postavil pred taketo nefer podmienky? To mam tomu rozumiet babo, alebo on?Ako nechapem...
Uz neviem, kto to tu pisal,ale radsej riadny rozhovor, ako skusat baby, na ktore nakoniec budes sama... 😒

mastulka, tak to je supis...No neviem si ani predstavit, ake to je , ked ti baby kyve 🙂

Ja cakam na tie ovu dni, a nist...Ani podla ovu testikov.. ☹

No ale snazime sa.. 🙂

ibamy2
8. apr 2009

mastulkaaaa - tesikame sa vsetky 🙂 ja idem na sono az o dva tyzdne, vsak to dovtedy ani nevydrzim 😀 a budem dufat v rovnako krasne konstatovanie pana doktora 🙂 to CDcko si si k nemu doniesla a oni ti to nan nahrali? mozes mi povedat, prosim, aky velky je ten subor? ja by som si tam rada zobrala len USBkluc, tak ma zaujima, ci sa mi to nan zmesti...
angelds - nerieste vyrobu potomka, kym si medzi sebou vsetko nevyjasnite
minewka - ahojky, ta ovu je ale potvora!!! nech je co najskor pri tebe!!! a pravidelnym snazenim sa urcite nic nepokazite 😀

angelds
8. apr 2009

minewka - len neviem co sa s nim stalo, s kym sa rozpraval, alebo co ☹

z jedneho dna na druhy - to neviem pochopit

myslela som tým - snažilkovali sme a isiel s bábom von

angelds
8. apr 2009

nevedela som ho udrzat vnutri

angelds
8. apr 2009

viem ze by sa babu tesil, ved je cely zblazneni do synovca - ktorý má 1,5 roka

minewka
8. apr 2009

Ach jaj..angels..ja som v niektoých veciach nekompromisná..lebo, ako sa hovorí, "kompromisy to sú krysy"...znie to tvrdo, ale v určitých situáciách sa mi to potvrdilo..

Vieš, deti by mali byť ľúbené oboma rodičmy...lenže, všetci vieme, že nie vždy to je tak...
Ja som tiež raz bola v situácií, keď som silou mocou chcela baby, ale ten chlapec nechcel...aj som rozmýšĺala, že vysadím HAK..chvalabohu, že som to nespravila...Povedala som si, že príde čas, keď sa obaja budeme tešiť, či s ním, či s niekým iným...že chcem mať radostné tehulkovanie, aj príchod baby na svet...

Teraz hovorím len za seba, čo by som robila ja, nepoznám tvojho partnera, ani teba...
ale ak by ani po pár mesiacoch svoj názor nezmenil, ani po rozhovore, rozišla by som sa s ním...Pretože jeho postoj mi príde ako citové vydieranie...a to nie je fér...a vo vzťahu nemá čo robiť...Fakt ti držím palce, aby sa začal tešiť a svoj názor zmenil..A stále nad tebou rozmýšľam, že ako ti asi musí byť... 😵 😵 😵

Ibamy, no dačo ti poviem, už som skoro všetky tie testy minula... 😀 a ovu ništ...🙂

angelds
8. apr 2009

vdaka minewka - ttak sa teším, že mam Vas

mastulka
8. apr 2009

dakujem babulky 🙂 je to krasny pocit, ked vidite ako sa ten drobec hybe na obrazovke a dojde vam, ze to sa vlastne v skutocnoti tak teraz hybe v brusku 🙂 vsetkym vam to strasne prajem, aby ste co najskor zazili aj vy 🙂

ibamy, CD mi dali sami aj mi to tam automaticky sami napalili, ten subor ma 15,5 MB tak sa ti to urcite vmesti na USB 😉 a inak hned mi spravili aj prvu poradnu, vzali moc, krv na genetiku, zvazili ma, zmerali tlak... a o mesiac som tam opat 🙂 neboj vydrzis to tie dva tyzdne, i ked je pravda, ze posledne dve noci sa mi o nom uz aj snivalo 😀 ale skutocnost je tisic krat krajsia.

radinka2
8. apr 2009

ahojte.. 🙂 tak ja sa k vam pridavam, teda ak mozem.. 😝 akurat sa prvy mesiac snazilkujeme... o 10 dni by mala prist mrcha.. dufam ze nepride.. 🙂 len tych 10 dni bude asi nekonecnych... 😵

mastulka
8. apr 2009

radinka vitaj medzi nami, a dufam, ze cosokoro sa pridas aj k tehulkam 😉

radinka2
8. apr 2009

dakujem.. 🙂 tak to teda dufam aj ja,, 😵 len ked tak beham a citam tak sa zacinam bat, ze to nepojde tak rychlo, ako by som si predstavovala.. 😖 len nechapem, ze tie ktore nechcu, maju rychlo a tie ktore strasne tuzia po babenku, sa riadne natrapia...

minix
8. apr 2009

ahojte, aj ja budem čoskoro patriť k vám. 🙂 o týždeň dopapám poslednú tabletku, dáme menzes a neprotestovali by sme, keby sa nám narodilo mimčo. Len si stále v sebe riešim dilemu, či ísť alebo neísť do toho hneď po vysadení, viem , že sme to rozoberali mioliónkrát, aj som to všetko prečítala, ale ten červík hlodá a hlodá. 🙂

mastulka
8. apr 2009

radinka, hold to su zakony schvalnosti... ale stale si myslim, ze cim menej to riesis a nesnazis sa silou mocou, jednoducho ked na to vobec nemyslis tak sa to podari skor, ako ked jedine co ti beha po rozume je babatko, ja viem ze chces, aj ja som chcela no ten mesiac kedy sa nam zadarilo sme to absolutne necakali, neboli vhodne podmienky, stres a tak... a asi prave preto sa nam to podarilo. tak dufam, ze u teba to bude tiez coskoro a hlavne na to moc nemysli, aj ked viem, ze sa to neda 😉

dindulka
8. apr 2009

ahojte!!! a vitajte radinka a minix 😉
jej mastulka, ale som sa schuti zasmiala, keď si napísala, že ti fazuliatko kývalo ručičkou 😀 , to musel byť krásny zážitok, už sa teším moc moc na fotečku 😅

radinka, my sme sa začali snažilkovať mesiac a pól po vysadení HAK a keby som to mala zobrať späť, asi by sme sa začali snažilkovať hneď, neviem chcela som dať telu aspoň nejaký čas na "očistu", ale ked som pozerala rôzne názory, tak je jedno či začneš hneď alebo po pár mesiacoch a vraj tesne po vysadení je žena viac "náchylná" 😀 , takže je to len na tebe

minix
8. apr 2009

jeeeej, dindulka, tak to si ma potesila, lebo som sa rozhodla, ze teda skusime hned po vysadeni. 🙂)
povodne sme planovali az v auguste, ale nejako sa mi zvrtla robota a tak by sme neboli proti v tom, ak by sa to stalo aj zaciatkom maja.

kedy sa zvykne oznamit v praci, ze ste tehotky? cakate do 3.mesiaca?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre