Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
31. mar 2009

ved ja viem, som sa smiala, ked mi vravela ta starsia, ze ako pocuvali babatko ked uz mala teesne pred porodom, normalne plechovym lievikom na brucho a tak pocuval 😀

matulik284
31. mar 2009

vies mastu niekedy si tie starsie zeny myslia, ze pojedli vsetku mudrost sveta 😀 ale inak to musela byt sranda pocuvat lievikom 😀

flyangel
31. mar 2009

baby to bol stetoskop-porodny lievik na pocuvanie ozvou plodu...mastu tiez ti to budu robit ale uz riadnym pristrojom co ti prilozia na brusko-meraju sa ozvy plodu a kontrakcie maternice...

tinkamt
31. mar 2009

Dakujem za privitanie 🙂 , mam 28 rokov...som vydata 5 a pol roka , zatial sóm deti neplanovala , ale uz ano . Momentalne som doma, nakolko nas z prace prepustili k 1.3. a teda planujem rodinku...je najvyssi cas 🙂

mastulka
31. mar 2009

inak baby ja by som si kludne urobila taku exkurziu ze ako to bolo kedysi, potom by som mozno mala mensi strach z toho co ma caka 😀

tinka a odkial si? z maritna? drzim palce, aby ti to vyslo co najskor, na prvy sup 😉

flyangel
31. mar 2009

no tinka..to je mi luto ze ta prepustili to je hrozne co sa tu robi 😒 noo tak to hej je cas na tehu...a ianc si zdrava?gyn.problemy nemas?

tinkamt
31. mar 2009

nebola som asi rok a pol u lekarky, musim urcite ist , nejako sa mi pobabral cyklus teraz vo februari, neprisiel menzes, az v marci v strede, taky tmavy vytok a vcera som dostala silne kramy, mozno to bolo zo stresu , kedze vo februari sme sa to v praci dozvedeli, neviem.....planujem na budúci tyzden zbehnut k lekarke 😢 😖

tinkamt
31. mar 2009

ozvem sa kocky zajtra, nakolko musim pustit muzicka na net, kedze ja mam cez den kopu casu, takze sa vam zajtra urcite ozvem ... 😵 ...uz aby bolo zajtra 😉 , papa

mastulka
31. mar 2009

tinka maj sa pekne, a zajtra sa tu vidime 😉

flyangel
31. mar 2009

ahoj tinka...papa 😉 no tak ano mastu davno to mali zeny tazsie...ale na druhej strane sa nerodilo tolko postih.a chorych dti ako dnes...ale mastu ty budes mat krasne zdrave mimi... 😀

minewka
31. mar 2009

ahoj baby, konečne som došla domov..akurát robím paradajkový šalát s mozzarellou.. 😝 ...

Fly, ty si z KE? Kľudne môžeme skočiť na kafčo.. 🙂

mastulka, no to ti verím, že nič moc to nie je..ja rozmýšľam, že keď sa dozviem, že som tehu, či budem vôbec vedieť robiť...šak len na baby budem myslieť 🙂

Ináč, baby, odporúčam, netreba jesť 3 dni po záruke tvrdý syr..mali sme doma, dala som na špagy, bolo mi ľúto vyhodiť a dnes mi teda nie je veĺmi dobre.. 😠

No čo už.. 🙂

mastulka
31. mar 2009

tak to dufam, som zvedava ci uz budu nejake vysledky z toho co mi brali vcera krv a potom som zvedava na tie geneticke testy, na co mi budu este bud. tyzden brat krv 🙂 viem ze to nemusi byt presne, ale je to lepsie ako kedysi ked to nevedeli, hovorim to len preto lebo mam sesternicu postihnutu, mala zapal mozgovych blan a keby to vtedy vedeli vcas mohli s tym nieco spravit

minewka
31. mar 2009

A ešte som zabudla...nazdar Tinka 🙂

monicka6101
31. mar 2009

Ahojte snazilky...idem sa k vam pridat.25.2.09 som prisla o babo v 6tyzdni ☹ ale ideme sa snazit znova(nedame sa odradit)

mastulka
31. mar 2009

minewka, uzivaj si chute 🙂 mne teraz nechuti vobec nic 😀 okrem ovocia a zeleniny, ale napr. milujem paradajkovu polievku, syry, kuracie masko, teraz ich nemozem ani citit 😖 som tu uz pisala, ze je vdaka tomu drobcovi budem taka zdravaaaa dokonca jem kukuricne lupienky a jogurty, to co som predtym nejedavala 😀

mastulka
31. mar 2009

monicka to je mi strasne luto ☹ strasne ti drzime palceky aby vam to vyslo co najskor a vitaj medzi nami 🙂

monicka6101
31. mar 2009

ahoj mastulka...velmi pekne dakujem za privitanie a gratulujem ti k babu

mastulka
31. mar 2009

dakujem, ak sa mozem spytat prvykrat sa ti podarilo rychlo otehotniet?

minewka
31. mar 2009

mastulka, ty to tak romanticky opisuješ, že normálne mi ľúto bude, keď nebudem mať nevoĺnosti.. 😀

Monicka, som rada, že ideš opäť do toho, budeme ti držať prsty všetky.. 😀

flyangel
31. mar 2009

ahoj monicka aj mne je to luto...musi to byt hrozne ked sa tesis na vytuzene mimi a prides on..ale presne tak nedajte sa a urcite sa onedlho budete radovat z noveho tehulkovania co uz bude mat stastny koniec 😀 a vitaj medzi nami 😀 minewka jasne super dakedy mozme zajst na kafco 😉 a inac to si ani neviem predstavit ze nebudem papkat niektore jedla lebo mi bude z nich zle

mastulka
31. mar 2009

minewka neboj, prajem ti to, vzdy ked mi je zle tak si poviem, ze aspon viem, ze som tehu 🙂

ved ani ja som si to nevedela predstavit, uz len ta moja oblubena kava... som si nevedela predstavit ako ja budem fungovat... no hold drobec si mysli asi nieco ine a zatrhol mi ju 😀

matulik284
31. mar 2009

vitaj monicka, joooj to je smutne, ze si prisla o babenko ☹ , ale neboj sa teraz sa to urcite podari..velmi ti prajem aby ti to uz tentoraz vyslo 🙂
no ja uz teraz niektore jedla nemusim lebo mi z nich je zle...tak to uz fakt neviem co budem jest ked budem tehu 😀

flyangel
31. mar 2009

nevadi mastulka ak sa budes stravovat zdravsie tak ani nepriberes vela...hlavne aby si pribrala do bruska na maleho drobca...a aky mas pocit,bude to chlapcek albo dievcatko?

monicka6101
31. mar 2009

mastulka podarilo sa mi otehotniet asi po 5mesiacoch ale nepocitala som nikdy plodne a neplodne dni,proste sme si povedali ze ked to pride tak to bude.No ono to prislo a boli sme velmi stastny zial netrvalo to dlho.Ale uz som s toho von prve dni boli pre mna hrozne,potom som si ale povedala dost uz trapenia,utrela som slzi a skusame to znova.no od vtedy som este nedostala menstruaciu.Brucho ma uz peknych par dni pobolieva,prsia tiez trochu bolia.V pondelok som bola na gynde s tym ze sa mi este nedostavila mrcha tak ma len kukol zo spodu ze vsetko je ok.Myslite ze keby som nahodou bola v zacinajucom tehu tak to zisti len s vysetrenia bez ultrazvuku?MINEWKA dakujem ze drzis paprsty aj tebe FLYANGEL 🙂 🙂 🙂

matulik284
31. mar 2009

babulky tak ja vas uz opustam...prajem dobru nocku, tak zase zajtra 🙂 papa

mastulka
31. mar 2009

matulik tak ty budes iba chudnut potom 🙂 alebo naopak ti bude vsetko chutit 😀
fly ani ti neviem, pracovny nazov je ten drobec, ale uz fakt neviem ci je to moj pocit alebo je to tym, ze mm ako sportovec chce mat chalana, ktory samozrejme bude taky velky sportovec ako on 😀 ak budem mat takych dvoch vymyselnikov tak sa asi fakt zblaznim 😀 😀

monicka po prve obdivujem ta ako si sa k tomu postavila a po druhe dufam, ze sa ti opat zadari coskoro otehotniet. myslim si , ze ak by si bola tehu a bola by si zatial iba kratko, tak by to nemal asi ako zistit bez ultrazvuku

mastulka
31. mar 2009

matulik ahojky a dobru nocku 🙂

flyangel
31. mar 2009

ahoj matulik,dobru noc a pekne snicky 😉 monicka keby si bola tehu,tak by ti mal vziat krvicku na HCG,nuz a neskor by ti urobil usg...to ze sa pozrie na teba je malo tam nic nevidi...akurat posvu a krcek maternice

flyangel
31. mar 2009

monicka a co keby si urobila testik?

flyangel
31. mar 2009

baby idem sa osprchovat a idem do postielky...dobru noc a pekne sny..papa,..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre