Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
9. apr 2009

babuľky v sobotu ideme k drahemu synovcovi - 1,5 roka, dufam, ze ho telepaticky zmení ( draheho ) - az do pondelka tam budem, tak dúfam v zázraky 😉 😉 😉

angelds
9. apr 2009

pardon - budeme

dindulka
9. apr 2009

ahoj angeld, dnes tu nie je veľmi rušno 😕
dúfam, že tvoj drahý zmení názor tak ako píšeš, lebo nie je od neho fér, že ťa postavil pred hotovú vec, že on si to s tým babätkom rozmyslel a hotovo a ty by si sa mala prispôsobiť. uvidíš aký postoj zaujme po víkende a podľa toho by si sa mala k tomu postaviť. veď už ste spolu dosť dlhú dobu, a to že chceš s ním babätko by mal byť pre neho dostatočný dôraz toto, že s ním chceš zostať. no nie? a ak on o tom uvažuje inak, tak to nie je naozaj voči tebe fér.
ty si v práci, ako to ide?

angelds
9. apr 2009

ano som v praci - do 16.hod - ide to zatial pomaly tak uvidime po obede 😉

and you ?

flyangel
9. apr 2009

ahojte kočky...ako sa mi mate?

angelds
9. apr 2009

ja zatial ok, este 5 hodin a volno, tesim sa praca uz ide nie pomaly, ale uz troska rýchlejsie

dindulka
9. apr 2009

ahoj fly, ja som dnes v práci do štvrtej, takže končím skôr hurá 😀 a potom až v utorok 🙂 , mne to ubieha celkom dobre, dosť práce, ale prežijeme , rozhodla som sa, že keď mi mrška nepríde ani po sviatkoch to by bol už 36 deň, tak sa objednám k nové doktorovi

angelds
9. apr 2009

dindulka aj j ado 16.hod. 😉

ja som tiež mala a dostala som na 40 deň - takže neviem 😉

flyangel
9. apr 2009

baby tak len pekne vydrzat...dindulka spravny postup...ak ms nedojde chod ku novemu dr.angelds a tebe drzim palceky aby tvoj drahy prisiel nato ze mat babo je super,nuz a zmeni svoj nazor 😉

angelds
9. apr 2009

thanks a co vlastne robis fly ?

flyangel
9. apr 2009

noo ja mam dovolenku a prave som bola vyvesat pradlo...nuz a stale daco robim...napr,teraz pojdem umyt riad... 🙄

angelds
9. apr 2009

myslim v praci 😉 😀

angelds
9. apr 2009

alebo je to tajomstvo ?

flyangel
9. apr 2009

myslis ake mam zamestnanie?

angelds
9. apr 2009

yes 😀

minewka
9. apr 2009

Ahoj babyyyy... 🙂

Včera sme boli s drahým na Krysařovi...pekné to bolo...sa mi páčilo... 🙂
No a dnes ráno mi už testíky zobrazili ovu, tak sme sa aj patrične a s lásko snažilkovali .. 😀 Tak som veeeeľmi zvedavá..

Ináč, pridala som prvú foto do albumu, ak by ste niektorá chcela vidieť, ako taký pozitívny ovu testík vyzerá...

mastulka
9. apr 2009

ahojte babulky, tak ako sa dnes mate? ja mam dnes volno, tak som sa bola trosku prejst po vonku a potom idem do povazskej k nasim a s mojou sestrou behat po svadobnych salonoch a hladat jej saty 😀

ibamy, zatial nemam este vsetky vysledky, ale tie co boli su v poriadku a ostatok sa dozviem asi az o mesiac ked pojdem na kontrolu, myslim, ze ak nevyjdu nejako zle, v tom pripade by mi asi volali aj skor... co dufam, ze nebudu 🙂

minewka
9. apr 2009

Mastulka, tvoja sestra sa vydáva?? Eeeejha... no ja mám 3 bratov, sestru žiadnu, takže som si vychutnala len svoje hľadanie šiat.. 🙂

mastulka
9. apr 2009

ano ano je sice starsia, ale konecne sa vydava aj ona 🙂 uz sa tesim na svadbu, bude v na konci juna a i ked budem mat brusko, som si ista, ze si to tam pekne uzijeme aj s drobcom 🙂 a saty by som si aj ja rada este skusala... sa mi zda, ze teraz maju este krajsie saty ako minuly rok ked som ja nejake hladala 😀

minewka
9. apr 2009

Juuuj...no to hej...ja som si vybrala v prvom salóne, proste som sa do jedných zamilovala...Ale boli ináč strašne ťažké, jedny z najťažších šiat...a to mi dali preč jednu spodnicu..
Veď som si aj povedala, že vysolím za šaty aj vyššiu sumu, lebo, kedy si budem môcť také obliecť??
Svadobné už asi ani raz.. 🙂

mastulka
9. apr 2009

to dufam aj ja, ze si uz ani raz neobleciem svadobne saty 😀
no ja som si schvalne vyberala lahsie saty, lebo ked som si predstavila v tom teple byt v nich cely den tak aby sa to dalo aj prezit 🙂 len v mojom pripade bol problem ja mam uzky chrbat ale "vacsi charakter" 🙂 tak mi ta pani v salone vzdy povedala, ked som ukazala na nejake saty, ktore sa mi pacia, ze tie neobleciem 😒 tak som nakoniec isla do ineho salonu a bolo 😀

flyangel
9. apr 2009

mastu tak to super aj by som sla pozeraz svadobne saty... 😉 no minewka tak pekne snazilkujte ja musim ist do lekarne

minewka
9. apr 2009

Fly a načo ideš do lekárne? 🙂

Mastu, ja som mala svadbu 17.1., takže bola riadna kosa, tak mi to aj vyhovovalo...najviac som cítila, aké sú ťažké, keď som dlhšie sedela, postavila som sa a šaty tak akoby sa na mňa zavesili 😀

No, moje šaty sa nedali zapnúť, museli mi všiť šnurovačku...ale ináč boli v salóne super..

Ale ma prekvapilo, keď som zháňala šaty na redový,tak mali veľkosti 34-38..a tým to končilo..nie že by som bola tučná, skôr som taký typický slovanský typ - krv a mlieko, mám pomerne úzky pás, širšie boky, prsia, stehná a tak mi nič nebolo dobré...ale moletkovské veľkosti začínajú tak od veľkosti 44...
Tak ma to hnevalo..No ale keď dnes sú veľkosti XXS - ako super malý, tak čo chcem.. 🙂

Ináč, svadba Vám dopadla dobre? Nevesta sa nebila? 😀

mastulka
9. apr 2009

len dufam, ze ma nebude tahat aj po inych obchodoch, ona je totiz nakupovaci maniak a ja som presny opak, obchody kde sa tlaci tisic ludi fakt nemusim 😖

mastulka
9. apr 2009

to ano, som si uz davnejsie vsimla, ze vacsinou maju v obchodoch "mini" veci, a co potom my normalne baby? dokonca aj ked som si bola kupit tie tehu rifle tak mali mensie cisla a na mna uz bol problem tak uz som si nevyberala ako vypadaju ale som sa predavacky narovinu spytala ze z ktorych maju na mna 🙂

svadba nam dopadla v pohode, najlepsie bolo nakoniec, ked sme uz spratovali stoly a pritom sme tancovali si to predstav ako tancujes s obrusom v ruke 😀 a nie nebila som sa, i ked moj bratranec to tak riadne oslavil, ze sme nevedeli kam ho dame spat, lebo tlk nemal so sebou obciansky a nechceli ho pustit na izbu, ktoru sme mali rezervovanu nech sa prespi

wodanka
9. apr 2009

pekne stvrtkove popoludnie sa praje... ako vidim peknu svadobnu temu ste si vybrali 🙂

radinka2
9. apr 2009

ahojte.. 😉

no veru, pekna svadobna tema.. 🙂 aj mna to asi tento rok caka.. aspon drahy sa vyhraza.. 😀

radinka2
9. apr 2009

inak, mastulka ked hovoris o tych mini veciach tak sa nemozem k tomu neozvat.. 🙂 ja som praveze taky "mini" cloviecik a mam naozaj velky problem nieco na seba kupit... 😝 tak mi prezrad, kde si to behala po obchodoch, nech idem pokukat.. 😉

mastulka
9. apr 2009

radinka no v ziline som a to je vecny problem, rifle alebo spolocenske nohavice mam problem a kym neprisli do mody zase dlhsie tricka tak aj s nimi bol problem 🙂

minewka
9. apr 2009

Hihi...no Mastulka, veselo bolo..u nás boli všetci v norme.. 🙂
Majitelia podniku a obsluha boli užasní, fakt, všetko išlo ako po masle 🙂 ...akurat sme s mužom boli špeci prípad, v kostole, lebo ja som neveriaca a on je veriaci...takže sme boli už na náukach známy, boli sme jediný takýto pár, aj obrad bol špeci.. 🙂 ..taký usmievavý..akurát sme všade stretávali indivíduá, ktoré nám zablahoželali, veľa šťastia poprali a nakoniec zahnojili : "A euro nemáš??" 😀 ...a policajti nám chceli odtiahnuť autá, pred obradom sme nemali kde zaparkovať v KE, tak sme zastali v sobotu mimo parkovacích miest..ale ukecali sme.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre