Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

wodanka
27. máj 2009

ahojky.. minewka tiez zajtra drzim palce.. dolezite je, ze budes uz konecne vediet na com si..

flyangel
27. máj 2009

ajojky...mam uspesne za sebou statnice 😀 😀

tinkamt
27. máj 2009

Blahoželááááááááááááám 😉 . Aj moja mamina cca 2 roky dozadu skoncila Mgr osetrovatelstvo .

wodanka
27. máj 2009

gratulujem fly 🙂

tinkamt
27. máj 2009

Inak viem, že Ty si Bc. ešte raz blahoželám 🙂 . Ideš dnes oslavovať ??? 😎

flyangel
27. máj 2009

dakujeeem 😉 uz som toooolko stresovala ze az...bude cerveny diplom 🙂

wodanka
27. máj 2009

no my sme nikto nepochybovali, ze to zvladnes, fly 😎

dindulka
27. máj 2009

ahojte kočky 🙂

fly, moc moc ti gratulujem, je to super 😉 , moja sestra dnes maturovala a riadne nás všetkých stresovala, ale hlavne, že to už máme za sebou 😉

minewka, držím palce nech májú pre teba zajtra u dr. dobrú správičku 😉
prajem vám krásny večer 😅

iplusr
27. máj 2009

flyangel, aj ja sa pripajam k blahozelaniu. tie stresy poznam.
a ze cerveny diplom ... jaka frajerka 😎

minewka
27. máj 2009

Fly, blahoželám..🙂 😵

minewka
28. máj 2009

Heeeeej...holky... no čo je s Vami???

Nikto nepíše????

Ja som dnes ráno bola na krv, o 12:00 mám volať na výsledky...Som veľmi nervózna... 😖

angelds
28. máj 2009

fly velmi velmi Ti blahozelam

minewka vsetko bude ok, len sa ozvi ako si dopadla

krasny den

minewka
28. máj 2009

No, tak ja sa radím k júnovým snažilkám...☹...testy sú negatívne.

wodanka
28. máj 2009

pekne popoludnie 🙂
minewka, tak to je fakt smola ☹ ale aspon teraz vies, na com si a nemusis sa tym trapit.. aj Ti dali injekciu na vyvolanie?

minewka
28. máj 2009

No práveže nedali 😀...sestrička mi povedala, že mám počkať na mrchu..hehe...a ja že do kedy 😀

funlucy
28. máj 2009

ty vole miewka,ja čítám tak sa radím k júnovým tehuľkám-som skoro vyskočila z kresla od radosti 😀
mňa bolí brucho jak sviňa,mrcha zaúradovala 😠
fly-tiež blahoželám-veľmi sa tešíme že tu máme na rady červený diplom 😎

iplusr
28. máj 2009

minewka, ja som to presne tak isto precitala ako funlucy ... a potom ze 'testy su negativne' tak som si to musela este raz precitat. skoda.
ale neva... hura do dalsieho snazilkovania.

teraz trochu odveci, ale ryanair ma celkom nahneval. kupovala som letenky. kartu visa electron mi 2x nazobralo, tak som musela pouzit visa a za to si zauctovali 10eur - spiny.

minewka
28. máj 2009

No, veď ja sa na ďalšie snažilkovanie teším, len kedy má byť, keď mrchu nemám...🙂...sú nejaké osvedčené triky na spustenie mrchy??

funlucy
28. máj 2009

😀 iplusr nevadí,jasne,potrebovala si sa posťažovať-prepáč že sa smejem,ale úplne ťa vidím jak si si zanadávala.
Minewka-triky...len tie babské rady-horúcí kúpeľ,červené víno...alebo injekcia,neviem...
kde je fly?

puclik77
28. máj 2009

chcela by som sa spytat, ci mate niektora z vas skusenosti s pregnylom, ci zabral. Prisla ovu, sup sup a test pozitivny Alebo ci o niekom viete, ze sa to podarilo prave tymito injekciami. Ja idem na jednu buduci piatok a neviem ci sa mam tesit, alebo ani nie.

iplusr
28. máj 2009

munewka, u mna cervene vino funguje spolahlivo. ked si dam za poharik tak tyzden pred, mrcha vzdy pride skor.

funlucy, to vies, ze som si zanadavala. a vraj chcu vyberat aj poplatky za pouzitie wc v lietadle... uz fakt nevedia ako navysit tu cenu. letenky maju lacne, ale ked k tomu priratas dane, letiskove poplatky, batozinu a este poplatok za platbu visa kartou ... za chvilu budu uctovat aj za to, ked len otvorim ich stranku 😠

iplusr
28. máj 2009

puclik77, pregnyl vobec nepoznam. my zatial snazilkujeme len tak prirodzene.

funlucy
28. máj 2009

Puclik-daj nám potom o tom vedieť určite viac pls.čo a ako,možno to potom skúsím aj ja.
Ja som teraz začala čítať trošku v téme "PLODNÝ HLEN" a tam jedna baba píše ze "jpregnyl je těhuhormon hCG, který má lépe načasovat prasknutí folikulu, no a jako vedlejší efekt mi taky pomůže k dobrému hlenu" nájdeš tam o tom určite viac,ale ja už končím pomaly v práci,tak si vás pozriem neskôr z domu.

Iplusr,no už by ste mali ostať na SVK a nie lietať hore-dolu,potom už budeš nadávať jedine na MHD,alebo zácpy atď 😅

dindulka
28. máj 2009

ahojte 🙂

minewka, tak to mi je luto, že to nevyšlo, ale keď sa nepodarilo teraz určite sa podarí nabudúce 🙂 , inak trik na vyvolanie menzesu by som potrebovala aj ja, aj keď v mojom prípade pomôže asi zase len agolutin - injekcia na vyvolanie, mne už meškajú týžden, tak že ešte počkám a keď nič budem musieť zavolať dr., podľa bt ovulka v nedohladne takže ☹

puclik77, skús pozrieť tému syndróm PCO tam určite vedia o pregnyle, pregnyl je tam nedostatkový tovar 🙂

iplusr
28. máj 2009

funlucy, tento rok to chceme definitivne v uk zabalit. len keby ta robota bola na svk... 😒

rush
28. máj 2009

fly - GRATULUJEM...taky velky kamen ti zrazu spadne zo srdca, ze?! super pocit 😉 dobre to oslav 😵
min - tak teda hor sa do dalsieho snazilkovania...alebo aspon mas cas na rozmyslanie 😉 ale zatial skus citron, cervene vino, horuci kupel...to ma tak teraz narychlo napada...take klasicke metody, ktore asi velmi ani nevychadzaju 😅

uz asi spite - tak prajem krasne snicky 😎

tinkamt
28. máj 2009

ešte nie rush 🙂 A Ty čo porábaš takto neskoro ?? Čo už aj s fazuľkou nespíte ??

rush
29. máj 2009

tinka - som trosku ponocovala 😎 nejak som mala zapchaty nos a aj tak by som nebola zaspala...lebo ma to znervoznovalo...ale preslo to, takze som si fajne pospinkala 😵 idem si spravit nejake ranajocky - prajem vam kraaaaasny den

funlucy
29. máj 2009

iplusr-koľko rokov ste boli v UK?Ak ste si tam zvykli,možno to tu bude pre vás zo začiatku ťažké-pre mňa teda bolo a to som bola len v Prahe-ale vyše 5 rokov,a teraz som skončila v BA,a tieto dve mestá sa teda mne osobne nedajú porovnávať,lebo Praha sa stala srdcovou záležitosťou.
Záleží aj od práce čo ste tam robili,či si niečo podobné budete vedieť nájsť tu,lebo sa mi marí že si spomínala že si z Prievidze,a tam je to teda ozaj bieda..
Bytík ste si kde kúpili?

minewka
29. máj 2009

Babyyyyyyyy...bolíííí ma zub... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre