Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
16. apr 2009

to je naozaj vyborna cena, urcite nan budem chciet ist...

mastulka
16. apr 2009

angelds, niektori chlapi nevedia povedat co citia, mladych to mozno este naucis, teda aspon obcas, ale tych v zrelsom veku uz tazko naucis niecomu novemu, musis len "citat medzi riadkami"

ibamy2
16. apr 2009

mastulka - ja mam plet uplne strasnu a bol to jeden z priznakov mojho tehu, ktory som si zapisala uz 4 den po ovulke. tolko som citala, ze v tehu sa plet upravi, je krasna, vypnuta, ziariva a neviem este aka... no u mna je to pravy opak... teda presne to iste, ako u teba 😒 ale filmy ma zatial nijako nedojimaju, dnes ma vlasne dojal prvy, jeden taky kratucky 😉
angelds - kasli na to, ci je jedno z jeho dospelych deti jeho alebo nie, on ich urcite lubi a po viac ako 20 rokoch to asi nema vyznam vytahovat.... ak sa o tom bude chciet s tebou porozpravat, sam sa s tym na teba obrati... zatial rieste svoj vlastny vztah, pestujte si ho a upevnujte, budte stastni a uvidis, ze potom aj na deticky pride rec 😉

mastulka
16. apr 2009

ibamy tak to si ma potesila, ze v tom nie som sama 😀 stale dufam, ze sa to po prvom trimestri zmeni a budem kraaasna ako nikdy predtym 😀 😀 😝 a zatial ma dojimaju filmy kde su babatka, ked sa napr. narodia, kde su chore a trapia sa tak take nemozem, a potom kde niekto zomrie a vzdy sa s nim lucia tak dojimavo... tak to tiez pre istotu prepinam 🙂

angelds
16. apr 2009

mas pravdu ibamy - preto som radsej vecer bola ticho a ani som nemukla, aby sme obaja porozmyslali o nasom vztahu

ibamy2
16. apr 2009

mastulka - tu fotku z videa si skusala cez print screen? to zatial nie je rada mojho mangela, ale kamarata mojho kolegu. vraj by s tym nemal byt ziadny problem. ja ale predpokladam, ze toto si vyskusala ako prve...

tinkamt
16. apr 2009

mate pravdu dievcata, cim skor tam skocim

angelds : byt ticho nema vyznam , treba to proste vyriesit a basta a bud si vztah uzivat alebo sa rozist a nie sa hadat donekonecna

mastulka
16. apr 2009

ibamy to som skusala ako prve, a potom ked som ju ulozila a opat otvorila tak tam bolo len ciernocierne nic 😕

ibamy2
16. apr 2009

mastulka - mam info od MM: foto z videa sa da urobit napr. v programe Nero Vision. povedal, ze urcite existuje tych programov viac, ale on pouziva tento... len neviem, ci som ti tym nejako pomohla...

mastulka
16. apr 2009

ale pomohla pomohla, si to skusim doma najst a pohrat sa s tym 🙂 dakujem velmi pekne 😉 a ty ho budes tiez potrebovat uz bud. tyzden 😀

angelds
16. apr 2009

áno, ale chcela by som sa porozprávať vtedy keď nebude taká hustá atmosféra, takže dnes ideme domov a porozprávame sa a potom píšem čo a ako 😉 😉 😉

som rada že sa Vám môžem zdôveriť 😉

angelds
16. apr 2009

vyhrala som v rádiu jemné melódie spevník no name - aj s podpismi a s notami pre klavír a gitaru, včera mi to prišlo - super

chcela som iba, aby ste sa aj Vy potešili so mnou 😀

mastulka
16. apr 2009

angel presne tak, treba sa porozpravat ked ste obaja kludni 😉 tak ti gratulujem k vyhre 😀 a aj hras na nejaky nastroj? zeby si si mohla hned napr. brnkat na gitare 😎

angelds
16. apr 2009

aj gitara aj klavír

minewka
16. apr 2009

Čaute baby,

angel, ja sa pripájam k názoru, že sa treba porozprávať a až potom riešiť bejby...Tiež si myslím, to s tými spermijkami, že to nie je dobrý nápad.. 🙂
Držím palce...

No a mňa prestalo pichať v podbrušku, prsia nebolia, nič zvláštne nepozorujem, myslím, že tehu nie som ☹

mastulka
16. apr 2009

tak to mas uplne super 🙂 ja som hudobny antitalent a aj spievam len v sebaobrane 😀

mastulka
16. apr 2009

minewka nezufaj, ved mrska este neprisla nie? a aj keby prisla, tak sa aspon mozete vrhnut do dalsieho snazilkovania 😉

minewka
16. apr 2009

Oo, angels, blahoželám 🙂

Mastu, no ale keď sme sa tak snažili..hm...presne počas ovu snažili... 🙄

Máš pravdu, mrška ešte neprišla.Má prísť o týždeň...no ale už by som asi mala niečo pozorovať...prsia by ma už mali tiež bolieť..hmm..bleeeeeeeeeee 😀

mastulka
16. apr 2009

no vidis, mozno si mrska myslela, ze uz je jej cas a nejake malinky drobcek ju presvedcil, ze jej cas uz pominul 😉 😀 ved uvidis, budem drzat palce aspon ten tyzden 🙂

minewka
16. apr 2009

Mastulkaaa..keď ja som taká zvedavá...booože..akože toto je prvé vážne snaženie...šak to umrem od netrpezlivosti :-d

mastulka
16. apr 2009

nemozes sa tak tesit a takna to mysliet, lebo to potom nevyjde, to su zakony schvalnosti 🙄 takze klud a nohy v teple a bude to ok... aj ked viem, ze sa to lahko hovori, horsie robi 🙂 ja tiez patrim k tym vecnym zvedavcom 😀

angelds
16. apr 2009

dakujem a dufam ze dnes sa vsetko vyriesi minewka : trpezlivosť ruže prináša . . . . .

minewka
16. apr 2009

No veď hej, hej..prináša...no ale to je ako tešiť sa na Vianoce...som zvedavá, či sa zadarí, či nie.. 🙂
MM je zlatý, všetko to so mnou trpí...

No a neydržala som a testla a tak mi treba, jasné, že je negatívny...Som ja ale tllllllk....lenže, testík mám v kúpelke a statočne som každý deň oddolávala...a bola viac menej v klídku...
Ale dnes som svoj boj s testom prehrala... 😀

minewka
16. apr 2009

Noooo..dačo na tom teste presvitá..ale zatiaľ to volám duch..test sa so mnou zahráva...šak ja si počkám.. 😀

rush
16. apr 2009

minewka 🙂 sa smejem...ze dnes som svoj boj s testom prehrala :D takto som bola aj ja....som si robila test uz po 5dnoch....7dnoch od ovu....a nic :( tak som to vzdala....a zzila s tym, ze vsak sme to aj tak asi nestihli....no ale potom zrazu meskanie...a rano // 🙂 takze hlavu hore...skusala si z prveho ranneho mocu?

rush
16. apr 2009

minewka inak ja som este tiez cakatelka...ci sa mi babatko ukaze na ultrazvuku...vcera som si zase robila poobede test a jasne //...co sa priznakov tyka..aj ja som bola tak, ze som citila vsetko, potom asi 10dni skoro nic...sem-tam brucho....a teraz uz zase vselico...prsia, brucho, hlavne caste cikaniej...ale to cikanie vlastne od zaciatku...to mi zacalo byt najviac cudne..lebo predtym som tak isla 2x za den a teraz min 10x

este som sa chcela opytat tehuliek kedy im zacalo byt blbo - na zvracanie?

ibamy2
16. apr 2009

rush - mne zacali nevolnosti v 6tt a trvaju dodnes, ale uz je to miernejsie

mastulka
16. apr 2009

rush mne zacalo byt "veselo" tiez tak okolo toho 6tt ale teraz uz to ustupuje, dokonca sa aj normalne najem 😀

iplusr
16. apr 2009

angelds, blahozelam k vyhre, aj mna take veci vzdy strasne potesia. skoda, ze mate s drahym take problemy. a je blbe, co si u povedala, lebo chlapi su na otazku otcovstva velmi citlivy. radsej by som s nim tuto temu nepreberala.
mastulka, ak sa ti velmi zhorsila plet, tak potom to bude asi dievca. tie vraj beru vsetku krasu od maminy pre seba. chlapcom je to jedno a vtedyy je pekna mamina. 😉
minewka, aj ja so prehrala. vcera vecer som citila take tlaky v podbrusku, just ako pred ms, tak som sa na noc aj 'poistila'. do rana sa mi snivalo, ze som si robila test a vysli mi 2 tucne ciarky. no a rano som sa zobudila, ziadne bolesti, ziadna ms, isla som sa testnut. no ale na teste zasvietila len jedna tucna ciara 😒 . na teste pisali, ze je citlivy a ze to rozpozna 7-10 DPO. ja som teraz 7DPO, takze bolo asi este skoro. ale podla cyklu som uz v 29 DC (ovu vzdy chodi neskoro) a podla predoslych cylkov uz nadcasujem. takze som z toho negativneho testu vobec nebola smutna. na druhom uz snad budu //. 😵
rush, budem ti silno drzat palce, aby na teba u dr z ultrazvuku zazmurkala mala fazulka.

rush
16. apr 2009

dakujem iplusr za podporu...velmi sa bojim...ale zatial nesledujem nic extra odveci...akurat ten vytok, ale uz ani ten 2druhy den nemam...iba taky bielo zlty...uz nie hnedy...tak strasne dufam, ze az 😨

...a som sa pytala na tie zavrate lebo, zacinam sa poranu motat....ale nic hrozive to zatial nie je..ak je vsetko ok tak som 4tt+6d...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre