Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
29. máj 2009

krasne rano

chudatko

tulipanike
29. máj 2009

krasne rano prajem vsetkym 🙂
fly, gratulujem 🙂 .... este si zhruba pamatam, ake to bolo, ked som konecne mala po
minewka, mrzi ma to, ze to teraz nevyslo, tak som ti drzala prsteky.....verila som, ze dnes si tu precitam dobru spravicku.....ale netreba vesta hlavu, sup sup do dalsieho plodenia 😀

minewka
29. máj 2009

Nebojte sa, dámy, ja hlavu nevešám..🙂..len mrchu furt nemám.Ani len náznak...Už mám kúpené červené víno, aj vaňu si dám, už som aj cvičila...ešte musím kúpiť tú alchemilku..😀

Ten zub mi musia vytiahnuť..do kelu...akože už mám aj celkom dosť toho ťahania! 😖...mám zápalové ložisko pod koreňom, chronické, že vraj to je časovaná bomba...potom mi budú musieť robiť korunku.Ale tú mi spraví muž, lebo je zubný technik...:D

tulipanike
29. máj 2009

jooooooj ☹ .....zuby su hrozne, ja mam vzdy strach ist k zubarovi, neznasam bolest zubov.....dufam, ze ti to rychlo porobi a bezbolestne 🙂
ak som dobre citala, minewka, tak si pisala, ze mavas vzdy nacas menstruaciu, ze? a takto sa ti zrazu zblaznila, nechaaaaaapem
mne sa blazni od januara

angelds
29. máj 2009

no babulky opat vikend ako ho stravite ?

minewka
29. máj 2009

Tulip, no veď to...vždy bola načas..či presne na 28 deň, to neviem, to som sledovala ešte ako puberťáčka (pred HAK), prišla načas...Potom som to sledovala posledné 3 mesiace, tiež prišla načas...
No fakt neviem...môže to byť aj stresom, to v robote mám denne...tiež mám v poslednej dobe otrasnú životosprávu (jem totálne nepravidelne)...
Neviem..

iplusr
29. máj 2009

funlucy, v uk sme skoro 2 roky a viem, ze to bude s navratom tazke. uz sme zazili kulturny sok pri par 'navstevach' slovenska. strasne mi napriklad vadi, ked pridem na slovensku do nejakeho obchodu a predavacka pri mne cely cas stoji s takym vyrazom ze 'tak uz si nieco vyber, alebo vypadni'. byt sme kupili v prievidzi, lebo si neviem predstavit, ze by sme na trvalo zakotvili trebars v blave. na nejaky cas mozno este pojdeme do ba, ked nebude preaca v pd, ale urcite nie na trvalo. len aby ta kriza uz skoncila ...
minewka, ten zub ti nezavidim. ja som mala problemy s hnisajucimi osmickami, ale uz su nastastie vsetky vonku, tak snad budem mat na nejaky cas so zubami pokoj.

angelds
29. máj 2009

a kedy sa chystate naspat v lete ?

tulipanike
29. máj 2009

min, tak to moze byt, stres je riadna zataz pre organizmus......v kazdom pripade velmi drzim palce 🙂

iplusr
29. máj 2009

zatial to mame naplanovane na koniec oktobra. konci nam vtedy najomna zmluva. akoze mohli by sme aj skor, ale nebyvame tam sami a nechceme to komplikovat.
a vy ako angelds? snazilkujete?

angelds
29. máj 2009

no zaciname chytat novy dych . . . 😉

funlucy
29. máj 2009

jau zuby 😢 svoje som si užila parádne...v Prahe som ale ku koncu objavila najlepšiu zubárku na svete-odvtedy som zatiaľ na SK nebola,aj keď už by sa zišlo...ešte pár dní sa budeme baviť o zuboch a tiež sa k tomu dokopem ako na gyndu 😅
Iplusr-predavačky sú už len čerešničkou na torte 😀 čaká ťa tu oveľa viac kultúrných šokov-hlavne keď prídete do BA-ja si "užívám" jazdu v električkách napr. 😀 hl.mesto ale MHD na katastrofálnej úrovni !
Čo by si chcela robiť na Slovensku?

tulipanike
29. máj 2009

najlepsie su predavacky typu sliedim za tebou, lebo isto nieco ukradnes 😀

iplusr
29. máj 2009

nas tak jedna predavacka 'vyhnala' z obchodu. isli sme kupovat koselu. na policke boli vylozene vselijake, tak jednu manzel vybral, ze pozrie, aka je to velkost a tak a hned za nami dobehla, nech jej to nechytame, ze ona to mam ma ulozene a ze jej to rozhadzeme. aby sme povedali aku chceme, ze ona nam taku vyberie. tak nech si ich necha a moze si na nich ometat prach, ked sa ich nikto nesmie ani dotknut.
myslim, ze mhd mi az tak vadit nebude. cesta metrom kazdy den v rannej spicke bez kvapky kyslika ta pripravi na vsetko 😝 .
a co by som chcela robit na svk? no predsa ist na matersku 😉

minewka
29. máj 2009

Heheh, Iplu, to s tou materskou bolo dobréééééééé..😀

tulipanike
29. máj 2009

iplusr, to je dobra strategia 🙂

iplusr
29. máj 2009

😀 😉
a poberat prispevky z uk 😵 ...
ale to uz asi nestihneme 😕

tulipanike
29. máj 2009

no bolo by fajn, keby sa tak podarilo, treba vyuzit co sa da, treba stat vycucat, leboo ked ty daco potrebujes, nik ti nic neda, musis si zabezpecit sama, takze hor sa na prispevky 😀

angelds
29. máj 2009

tak to Ti bude fajn 😉

iplusr
29. máj 2009

akurat, ze to uz asi nestihneme. keby sa aj teraz hned zadarilo - co sa asi nezadari, tak v oktobri by som bola tak v 4-5 mesiaci a aby som dostala matersku, musela by som tu robit aspon do 7 mesiaca...

tulipanike
29. máj 2009

ooo, aha, tak to by si dost dlho musela potiahnut, iplusr

funlucy
29. máj 2009

tulipanike-súhlas 😀 aj ja už robím 6 rokov v jednej firme-najprv v tej Prahe,potom keď spustili pobočku tu na SK tak som prešla sem-a za tie nervy a stresy čo tu každý deň mám si tú materskú budem užívať plným dúškom.Aj preto sa tu snažím ešte vydržať,ale poviem vám mám už na mále-pohár trpezlivosti sa mi napĺňa 😠
Stavím sa,že ak by som dala výpoveď a ostala bez roboty tak by som ostala tehotná ihneď-jak naschvál.

tulipanike
29. máj 2009

ja mam nastastie roboru v klidku, nejake extra stresy nemam, teda vlastne ziadne......

flyangel
29. máj 2009

Ahojte 🙂 dakujem baby vsetkym za gratulacie 😉 😀 minewka moja je mi to luto ale vidis my dve akosi stale spolu snazilkujeme aj menzesujeme ale teraz tebe sa akosi nexce spustit 😠 pomaha cervene vino,horuci kupel...ale to podla mna potrebujes pichnut vyvolavacku...ak by ti este tyzden nedosla daj si pichnut...a dr. ti nerobil usg,?kvoli poruche cyklu?

minewka
29. máj 2009

Fly, ja som sa k dokymu ani nedostala, zastavila som sa na sestre 😀
Ona keď má fajn náladu, je milá, ináč je strašne protivná.Aj ja si myslím, že by mi tu vyvolávačku mali pichnúť a aj urobiť USG...

Fly a je to tak, že keď máš posunutú ovu, alebo ju nemáš vôbec, mrcha sa posunie, alebo ani nepríde?

tinkamt
30. máj 2009

ahojte kočky 🙂 , ako víkendujete ? U nás počasie ništ moc 😖 a kosa 🙄

minewka
30. máj 2009

čauko, no nám konečne dokončili kuchynskú linku, takže máme pred sebou nekonečné upratovanie... 😝

tinkamt
30. máj 2009

ahoj minewka, už máte doupratované??? Pridáš aj nejaké foto pre inšpiráciu ??? My sme boli s mm na futbale teraz trocha konikujem a pozeram TV a ide k nám strašná búrka 😒

matulik284
30. máj 2009

ahojte kocky...tak ja som tu po mesiaci opat...ako sa mate? co nove?

matulik284
30. máj 2009

fly gratulujem ku statnici...si sikulka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre