Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

wodanka
21. máj 2009

fly aka je pravdepodobnost ze mi potvrdia endometriozu?

flyangel
21. máj 2009

ahoj funlucy 😉 dakujem ti za pochvalu... 😀 ked treba vzdy rada poradim 😉 nuz co kedy mas mat mrchu?

flyangel
21. máj 2009

wodanka...nuz ak si mala na vajecniku endometrioticku cystu....tak aj nabuduce moze endo.moze vzniknut ale aj na inom mieste..napr.na vajecniku..

wodanka
21. máj 2009

dakujem fly.. takze to viac menej znamena, ze mam endometriozu ako taku, i ked teraz sa neprejavuje, resp. cysta mi bola vybrata.. myslis, ze ma bude dokina chce liecit hormonmi alebo mi necha priestor na tehotenstvo?

flyangel
21. máj 2009

wodanka...je mozne ze sa ti to uz nikdy neobjavi ale moze a to uz v horsom a väcsom rozsahu 😔 takze je mozne ze ti doporuci hormonalnu liecbu ako prevenciu...ale najlepsou prevenciou je tehotenstvo...totiz znizuje moznost endometriozy a aspon ak by neskor predsa len endom.vypukla tak uz by si vedela ze mas miminko... 😀 nuz ale ja si myslim ze hormony su teraz zbytocne bola tam len 1end.cysta a nemas nastastie inde ložiska takze myslim ze sa snazte otehotniet 😉 a hormony vlastne ti budu ako takou prevenciou len dovtedy kym ich beres a ty predsa nechces cakat a brat ich stale takze len pokojne hor sa na miminko 😉

wodanka
21. máj 2009

to mas pravdu fly... a vlastne aj tak teraz este musim pockat na vysledky z histologie, ktore budu o dva tyzdne.. potom budem mudrejsia...
ale chcem sa este spytat k tej hormonalnej liecbe... ja som mala v minulosti trombozu a nemozem uz nikdy uzviat HAK, lebo obsahuje niektory ten hromon, ktory by mi ju mohol opatovne sposobit.. neobsahuje ho aj ta liecba ktora sa pouziva pri endometrioze?

flyangel
21. máj 2009

ale ano obsahuje moja...takze ty vobec nesmies brat hak...nuz aj ja som brala uz davno hak asi 2 mesiace a prestala som lebo som mala krce v nohach a bala som sa trombozy...

mastulka
21. máj 2009

funlucy ahojky, som rada, ze si sa tu ukazala i ked po dlhej dobe, uz sme sa cudovali kam ste vsetky zmizli 🙂 no brusko rastie, musim spravit uz novu fotku, tamta v albume bola myslim v 14tt a teraz koncim 16tt a brusko rastie a rastie 😀

flyangel
21. máj 2009

mastulka co ty tu v tak neskoro vecer 😀 nemala bysi uz hajat?a ano pridaj novu foteku 😉

dindulka
21. máj 2009

ahojte babulky,vyzerato to tak,ze to tu opat ozilo,to je super.
wodanka,drzim palce aby boli vysledky dobre,hlavne ze mas tu laparku za sebou.mas po nej nejake bolesti?je mozne,ze aj mna to v buducnosti caka...
minewka,ty nas teda riadne napinas,uz ale nacase aby sa rady tehuliel rozrastli,dodava to optimizmus 😉

tinkamt
22. máj 2009

Dobré ránko baby 😉 .

tinkamt
22. máj 2009

Minewka , už je skoro víkend / piatoček, nie 😀 / . Netestla si sa ???? 😀 Som strašne zvedavá 😉

angelds
22. máj 2009

ahojky babulky, tak konecne piatok uz sme sa dlho tesili pekny vikend

wodanka
22. máj 2009

pekny piatkovy den sa vsetkym praje 🙂
dindulka dakujem... moja laparka nebola teda nic-moc, po operacii som mala dost velke bolesti a stale som zvracala z narkozy 😒 alebo boli tam so mnou holky, ktorym nebolo nic, doviezli ich na izbu, pospali si, a ani poriadne nevedeli ze im nieco robili.. je to velmi individualne ako to kto znasa.. a zavisi to aj od zakroku, ci Ti nieco aj robili alebo to bola len diagnostika..

minewka
22. máj 2009

Ahoj kočky, tak mne mrcha zatiaľ nedorazil, podbruško pobolieva a pobolieva....neviem, či má význam robiť dnes test, keď som ho robila včera ráno...ak aj som tehu, tak som musela mať ovu neskôr...Tak neviem..boooože, ja som už taká zvedavá...Asi testnem cez víkend...ale už by som aj chcela vedieť, čo a ako...

tulipanike
22. máj 2009

ahoj dievcata 🙂
prajem vsetkym krasny predvikendovy den 🙂
no a inak, mne dnes mrcha dorazila, na 16.den ☹

angelds
22. máj 2009

ahojte holky dnes mame rusno, dufam ze krasne dni ostanu aj cez vikend

hlavne ze sme zdrave a vieme co je s nasim telom 🙂

rush
22. máj 2009

minewka - hcg v krvi kazdym dnom rastie 😉 takze ak si tehu - sanca, ze uz nieco uvidis je vacsia 😉 podla mna skus...ale opakujem sa - skus rano - z prveho mocu 😵

angelds
22. máj 2009

myslim, ze ma rush pravdu, aj ja som to tak skusala

tulipanike
22. máj 2009

minewka, ak testujes, tak drzim palceky, nech su dve // 🙂

angelds
22. máj 2009

ALL :

krasny a pohodový víkend Vám prajem 😅 😀 😉

flyangel
22. máj 2009

cauko no to som zvedava ako to dopadne...ja som si robila testik teraz ale akoby sa mi zdalo ze tam bol taky tien ze ho skoro nevidno..mozno sa mi to len zdalo..ms mam dostat zajtra...no uvidime

iplusr
22. máj 2009

ahojte babulky, dlho som tu nebola. boli sme 2 tyzdne na dovolenke na svk a kupili sme byt!!! to bola taka akcia, ze este teraz sa z toho nevieme spamatat. no a ked som sa vratila do roboty, tak bolo druhe kolo prepustania uz rozbehnute a roboty bolo tolko, ze som musela dobehnut zameskane. nastastie vsetko som uz dobehla a prepustanie ustala. teraz idem pozriet, co ste popisali, aby som bola v obraze.

mimomu
22. máj 2009

ahojte,tak fly u teba to vyzera velmi nadejne 🙂 tesim sa 🙂

mastulka
22. máj 2009

ahojte kocky... jeeeej zeby nam predsa pribudali konecne dalsie tehulky? strasne vam vsetkym drzim palce, poviem aj drobcovi nech sa prida 😀 uz sa neviem dockat kym na testoch uvidite krasne tucne // a bude to na 100%

iplusr vitaj, uz sme sa cudovali kam ste vsetky zmizli 🙂

mimomu
22. máj 2009

mastu,keby si mala pravdu.ja sa chystam na gyndu bu,tyzden,nech ma pozrie a vyjadri sa.mam kila navyse,mozno aj to bude problem ☹

flyangel
22. máj 2009

cawino...no ale potom to cele zmizlo mozno nebola dobry material ☹

mimomu
22. máj 2009

fly,mna bolia krize jak kona a brucho ani nehovorim.
ozaj chcem sa ta opytat,ci moze mat hmotnost velky vplyv na otehotnenie,lebo ja to tipujem bud na stitnu zlazu alebo na hmotnost-ze to nejde 😒

flyangel
22. máj 2009

mimo...hehe co tam pisem preklep nebol dobry material test...man tiez boli brusko uz a hlava strasne...asi mrchanda dorazi 😒 mimo moze byt hmotnost ale len ak by si bola napr 160cm vysoka amala by si 85kg ale aj to je len relativne...ze moze to byt pricina a nemusi...a stitna zlaza?preco si to myslis?

mimomu
22. máj 2009

lebo ma obvodna poslala ku edndogrinologicke,lebo ze mam nizky cholesterol na moju vahu 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre