Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
11. mar 2009

flyangel aj mne je nejak blbo...uz prestavam ale verit ze by MS neprisla ☹ ked ma tak boli brucho

ahoj zuzka 🙂 ako sa mas?

zuzana1010
11. mar 2009

dobre , mrska este neprisla 🙂

matulik284
11. mar 2009

tak to je super a testik si este nerobila? 🙂

minewka
11. mar 2009

Ako Vás tu tak čítam, začínam rozmýšľať, či tiež nie som tehu...Už sme trošku s drahým skúšali...ale myslím, že mimo plodných dní...ale stále ma pobolieva podbruško, tak zvláštne...A stále ma pobolieva hlava...Hmm...Pri billingsovej metóde sa píše, že plodné dni niekedy môžu nastať aj tesne po mrške..čo myslíte?

minewka
11. mar 2009

Ináč, zuzka, držím palce!!!Ja by som ináč asi už nevydržala a skúsila testík...🙂...

flyangel
11. mar 2009

matulik neboj mozno ms nepride a budes tehu co ty vies? 😉 zuzka ja uz by som bola netrpezliva a urobila by som si testik 🙂 minewka je pozne ze si tehu niektore zeny mozu mat vraj za 1cyklus aj dve ovulácia a ani o tom nevedia a keed zena moze otehotniet aj cez ms ...tak preco nie tesne po ms 🙂

matulik284
11. mar 2009

no neviem flyangel ked kazdy hovori, ze mali v tehu krce a ja mam len bolesti...ci myslis ze mozu byt aj bolesti bez krcov?
minewka mozes byt tehu...niektore zeny fakt otehotneju pocas MS alebo tesne pred nou alebo po nej... 🙂

minewka
11. mar 2009

Nuž, dievčatá, to ste ma normálne potešili 🙂..páááni...mala by som asi vyčkať na mršku..ale či vydržím??

flyangel
11. mar 2009

minewka drzim palceky dufam ze ti to tak skoro vyjde a budes tehu...pockaj ms ci dojde ak nie testuuuj 😉 matulik tak pockaj este co a jak..kedy mas dostat?

wodanka
11. mar 2009

ahojte... matulik, zuzka - drzim palce aby to vyslo .. 🙂

matulik284
11. mar 2009

mam dostat v piatok
dakujem wodanka 😉

flyangel
11. mar 2009

nooo tak pockaj ze co a ako a ked nedostanes urcite testuj...nic ine ti neostava len vydrzat moja... 😉 piatok sa uz blizi

wodanka
11. mar 2009

ja nikdy nedokazem cakat takze by som si uz spravila testik 😉

matulik284
11. mar 2009

budem musiet vydrzat 😉
testiky si nerobim lebo nemam pravidelnu MS a vlastne keby mi trval cyklus 28 dni tak by som MS uz mala mat...

flyangel
11. mar 2009

wodanka noo ved je to tazke vydrzat...ale tak ked v piatok dostane zbytocne bude minat na test a bude sklamana este viac..ale ked jej bude meskat ms tak je sanca ze je tehu... 🙂

wodanka
11. mar 2009

no ked ja som skor typ cloveka, ktory musi hned vediet na com je.. ta neistota ma vzdy nici.. ☹

funlucy
11. mar 2009

kurňa baby tak teraz som prečítala témy na pôrodnice,pôrody-panický strach z pôrodu atď.a som z toho vyklepaná jak osika.Som strašne rada,že si tu baby vzájomne pomáhajú a radia,ja asi budem z vás tu prítomných najväčšie psycho-to zato že som už "stará" a moc nad tým rozmýšľám a všetkého sa bojím 😕

matulik284
11. mar 2009

no ved ak mi bude par dni meskat tak spravim testik

funlucy ja radsej o tych porodoch necitam 😉 a kolko mas rokov ked sa citis stara ?

flyangel
11. mar 2009

funclucy ja som videla dost porodov a to sa len zda ze to take hrozne skor tie bolesti su hrozne nie famy okolo toho. 😉

wodanka
11. mar 2009

ja som len raz si skusila nieco precitat o porode a uz to radsej neriskujem.. 😎 bola som z toho vydesena este peknych par dni...

flyangel
11. mar 2009

akurat kontrakcie a vysetrenie na kolko prstov ste otvorene je dost neprijemna zalezitost...a premyslali ste nad epiduralkou?

wodanka
11. mar 2009

ja nad tym teraz este nerozmyslam... strasne sa toho bojim, tak to radsej neriesim, aby ma to este viac nevydesilo

funlucy
11. mar 2009

😀 vidíte baby a práve toto sa mi tu páči...
flyangel-kde si videla pôrody?si zdravotná sestra?
ja som mala v decembri 28-to som už písala...mala som asi rodiť v 20-tke a nestresovala by som sa tak...

wodanka
11. mar 2009

ja som si dlho myslela ze mam dost casu, a ze ked jedneho dna uz budem chciet hned to aj bude 🙂 no len nejako to nefunguje mam 27, snazime sa s manzelom a stale nic ☹

flyangel
11. mar 2009

áno funlucy som zdr.sestra a robim na gynekologii 🙂 takze viem o com hovorim..ja som toho uz videla tolko ze sa nebojim...len komplikacie tam mozu nastupit to je uz horsie 😲

mermaid55
11. mar 2009

Ahojte, baby, pridam sa asi k Vam obcasne do tejto Vasej temicky peknej, kedze asi jedina vystihuje to, co si myslim o celom procese otehotnievania - treba byt stastny a pride to aj samo

flyangel
11. mar 2009

wodanka poznala som zenu kt. 20rokov nevedela otehotniet,rozhodli sa s manzl.adoptovat mimi a prave vtedy otehotnela a ma zdravu dcerka-vlastnu 😀

wodanka
11. mar 2009

tak to dufam, ze sa nam to podari o trosku skor 😀

funlucy
11. mar 2009

wodanka-to si myslím aj ja-tak teraz ukáže prax.
Flyangel-tak ty budeš fakt náš anjel-budeš nás upokojovať a radiť nám-ty si skúsená šikovná holka.
A kde robíš na gynekológii?

kleopatris
11. mar 2009

funlucy aj mne uz tiahne na 28 😉 a urcite nie sme stare 😀 ale aj ja som si vsimla, ze moc rozmyslam....chcem sa dat zaockovat proti rubeole...preockovat tetanus a tak...myslim, ze na to mladsie baby vobec nemyslia a asi aj dobre robia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre