Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
20. apr 2009

ahoj angel tak ako? aky bol vikend? 🙂

angelds
20. apr 2009

v piatok - koncert
v sobotu - sme boli v maďarsku
v nedeľu - d
mám taký pocit, že pomaly začína drahý špekulovať zas nad miminom 😀 😉 😀

angelds
20. apr 2009

v nedeľu - doma

mastulka
20. apr 2009

tak to si mala aktivny vikend 🙂 no vidis, tak predsa to len chce cas a netlacit na neho 😉 a na akom koncerte si bola?

angelds
20. apr 2009

kubánsky koncert - pasion de buena vista bolo super

mastulka
20. apr 2009

jeeeej tak na to by som sla hned 🙂 strasne rada mam hudbu ako latino, kubanska, aj niektore arabske... jednoduche taku co sa casto nepocuje len tak v radiu 🙂

ibamy2
20. apr 2009

ahojte 🙂
nooo, pribudlo nam tu niekolko nadejnych tehuliek, tak budem drzat palce na // 😉

mastulka
20. apr 2009

ibamy ahojky 🙂 ako sa dnes mate s fazuliatkom? ozaj kedy to mas tu kontrolu? som zvedava na nove foto 😀

ibamy2
20. apr 2009

mastulka - v stredu rano idem na moju prvu poradnu a druhe sono 🙂 uz sa neviem dockat... len aby tie "ranne" nevolnosti boli konecne prec 😒 inak sa zo svojho tehu aj s babom a MM moc vytesujeme, uz som si s mimi aj pokecala 🙂 dnes rano som si vsimla, ze sa mi o malicko zvacsilo brusko - ja som ho mala vzdy ploche, ale uz trosicku vytrca, aj ked ho zatiahnem na maximum 🙂
a tebe je dnes ako, mastulka? fazulka posluch alebo si s tebou robi co chce? 😀

mastulka
20. apr 2009

tak nech uz je streda, sa tesim ako keby som tam mala ist ja 😀 nevolnosti ti prejdu, neboj skor ci neskor, mne byva tazko uz len malokedy, vcera som sa doslova prezrala a tak mi treba bolel ma zaludok este dnes rano, ale dnes drobcek poslucha 🙂 ja sa uz tiez rozpravam s babom, hlavne ked sa mi nieco nezda, tak mu hovorim nech tam pekne vydrzi, a mm sa tiez s nim ropzrava, kazdy vikend rano dostanem pusinku na brusko a potom samozrejme aj tu "prdiacu pusu" na brucho co sa robi malym detom 😀 a brusko veru rastie, i ked ja som tam mala i mensie zasoby ale teraz ma iny tvar a presne ako vravis, ked ho chcem zatiahnut tak uz mi to nejde tak jednoducho 🙂

angelds
20. apr 2009

takze mate uz zopar dni za sebou 😀 😀 😀

new photo super aj ja uz cakam na photo

ibamy2
20. apr 2009

mastulka a mavas este zavrate? a tiez sa tak rychlo zadychas? vcera sme sli s MM na prechadzku, tak som mu kazdu chvilu pilila usi s tym, aby spomalil 🙂 fucala som ako lokomotiva 😀 preboha, co budem robit potom, ked uz budem mat namiesto maleho bruska obrovske a o 10-15 kg viac? 😲

minewka
20. apr 2009

Čauko bábiky, ibamy, no ja si viem predstaviť, ako sa vytešuješ.. 🙂

ja som nevydržala a dnes ráno som si spravila testík a nič...biely ako sneh 😒

Ale ešte nie som veľmi sklamaná...Lebo ovu som mala 9-10.4., a keď dám 8 dní na zahniezdenie, tak by to malo byť 17-18.4...no a dnes je 20.4., takže to asi bolo skoro...čo vy na to?Či už si len vymýšľam dôvody? 😝

Mastu, a kedy pridáš foto brušinka?

angelds
20. apr 2009

ked budes mat o 10 - 15 kg tak si myslim ze aj tm bude na to prihliadat neboj sa hlavne aby sa baby narodilo zdrave 😀 😀 😀

wodanka
20. apr 2009

ahojte babule.. 🙂
ibamy to zadychanie sa moze byt priznakom nedostatku zeleza.. to tehulky zvyknu mavat.. povedz dokine, nech Ti spravi krvny obraz a hned budes vediet...

ibamy2
20. apr 2009

wodanka, ja som anemicka od narodenia, teraz beriem ale vacsiu davku Fe. pocitam, ze v stredu budem mat aj vysledky krvneho obrazu u gyn - a o tyzden idem zase na kontrolu ku hematologicke 🙂 je mozne, ze ani zvysena davka Fe mi nestaci a budem ju musiet mat este vyssiu. ved uvidime... tak ci tak, wodanka, dakujem za radu 😉

ibamy2
20. apr 2009

minewka - podla mna si testovala naozaj moc skoro - cca 10 dni po ovu este stale telo nemusi produkovat dostatok hcg na to, aby ho tehutesty zachytili... ja som mala // prvykrat 3 dni pred (ne)ocakavanou MS

mastulka
20. apr 2009

ibamy tak to mi nemusis hovorit, mm je sportovec takze on ani netusi co je pomala chodza alebo co to je prechadzka, ja som pri nom vzdy cupitala ako male dieta pri maminke 😀 takze teraz ho pekne drzim za ruku a brzdim ho, aby sa tak nenahlil... a s tym zadychcanim.. sme boli minule dedkovi na hrobe a on je na samom vrchu cintorina, vsak som si musela spravit dve prestavky, kym som tam vyliezla 🙂 tiez ma napadlo, ze co budem robit ked budem tak v 8. - 9. mesiaci 🙂

mastulka
20. apr 2009

minewka posnazim sa dnes, ak presvedcim mm, ze by mi spravil nejaku foto 🙂 ale inak mam aj v 8.tyzdni, lenze na sestrinom fotaku a od nej nieco dostat to je umenie 🙂

stacynka
20. apr 2009

caute baby som tu dlho nebola, neviem ci si ma pamatate

stacynka
20. apr 2009

tusim setky obedujete, no podstatne je toto: menzes mam dostat zajtra ale na potvoru zacal v piatok (to som si teda myslela) a bol aj v sobotu ale take kvazi spinenie a ja mavam dost silny tak sa mi to nezdalo a prestalo to uplne a tak som to dnes nevydrzala a spravila si dnes test a je tam taka slabucka ruzova ciarka, a aj druhy ukazal to iste, taka som stastna, dufam ze je to pravda....len nemam komu to povedat, lebo muzovi nechcem cez telefon, tak aspon vam sa pochvalim....
inak dakujem za "bacili"

minewka
20. apr 2009

Oooooo...,Stacy, gratulujem...tfuj, tfuj, tfuj, pre istotu to aj opľujem aj pre šťastie... 😀

angelds
20. apr 2009

stacy tak dufam aj ja ze si nachytala virusíky 😀 😀 😀

stacynka
20. apr 2009

minev dakujem
inak baby co ste tehotne kedy ste volali dokymu hned ci ako?

mastulka
20. apr 2009

stacynka gratulujem strasne moc 😀 😀 a za virusiky nemas zac, aj nabuduce 😉 a kedy ides na kontrolu?

mastulka
20. apr 2009

stacy ja som mu volala ked sa mi to potvrdilo na dvoch testoch, posledny test som robila v stredu, stvrtok som volala dokymu, piatok som sla na krv a v pondelok som mala vysledky a hned ma vzali aj na sono 🙂

stacynka
20. apr 2009

no ja som si robila ten test pred hodinou hned dva lebo som neverila, este to predychavam, asi zajtra jej brnknem, chcem aby to moj muzik vedel skor,ale najradsej by som to vykricala do celeho sveta 🙂
uz som to neriesila teraz predtym tri mesiace som bola smutna ked to nevyslo tak sme tomu nechali volny priebeh a teraz toto

mastulka
20. apr 2009

no vidis to, ja to stale tvrdim, ze ked sa na to tak nesustredis tak sa to skor podari 🙂 strasne moc ti gratulujem, skus si spravit este jeden test zajtra alebo pozajtra, ciarocka by mala byt silnejsia a to uz budes mat iste 🙂 ved sa nemas kam ponahlat, mas na to 9 mesiacov, necelych 😉 a to, ze to chces vykricat celemu svetu tak to uuuplne chapem 😀

stacynka
20. apr 2009

inak teraz neskor ked pozeram na ten test tak tie ciarky su uplne zretelne... 😅 😵 🙂

mastulka
20. apr 2009

tak to mas jasne 🙂 gratulujem strasne moc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre