Syndróm lepivých trombocytov, Leiden mutácia a snaha o dieťa

mia369
9. mar 2019

Ahojte, viete mi niekto poradiť? Zistili mi, že mám Syndróm lepivých trombocytov a Leiden mutáciu faktor V (heterozygot). Mám brať len Fraxiparine 0,4, bez Anopyrinu. Máte skúsenosti s takouto liečbou? Neviem, či bude stačiť len Fraxiparine, mám obavy. Mám za sebou 2 potraty, ale vtedy nevedeli o mojej mutácii ani o syndróme. A teraz som pred ďalším embryotransferom. Otehotnela som len po IVF. Ďakujem

osky
9. mar 2019

Ja to mam tiez.
Ci to bude v tvojom pripade stacit,to sa nevie.
Ale tak urcili ti davku na zaklade tvojich krvnych hodnot.je to zvycajna liecba.
Ivf je nevyspytatelne.nikto ti nic nezaruci.
Ale je urcite dobre,ze uz to mas zistene a tak mas lepsiu sancu na uspech.
Zalezi,ci mas este aj nejake ine komplikacie..
Mne napr.nepomohol ani fraxiparin,ale ja mam toho dost vselicoho takze fakt.uz len dufat a verit.
Mysli pozitivne!!!

jana2679
9. mar 2019

Ahoj ja mám iba Leinden mutáciu, pichala som Fragmin a pomohol, mám vďaka tomu 2 dcérky.

mia369
autor
14. mar 2019

Ďakujem Vám za odpoveď.

babyttcirl
9. apr 2019

@mia369 a v ktorom tyzdni si potratila ak moses povedat? Ja mam za sebou uz 4 potraty v 5tom tyzdni..

babyttcirl
9. apr 2019

@osky a ty stale bojujes? Este nemas deticky?

osky
9. apr 2019

@babyttcirl
Veru nemam😭

didi277
9. apr 2019

@mia369 ahoj ja som 5mesiacou po porode a boli sme na iui a tiwz mi zistili mutaciu leiden a este jeden druh a pichala som si tiez fraxik ce tehu aj 2mesuace po porode.. Chodila som kazdy den mesiac na hematoligiu na odbery a tam ma sledovali...cele tehu aj potom.ani ja som otom nevefela a tiwz som pref 8rokmi potratila.. Neboj pomozu ti toe inekcie

petkasaurus
12. nov 2021

@jana2679 ahoj, mozem sa spytat.. Brala si tie injekcie pred otehotnenim alebo az ked vysiel pozit. test? Mne zistili leiden heterozygot mutaciu, nedari sa mi otehotniet, ale uz mam doma injekcie.. Dakujem

jana2679
14. nov 2021

@petkasaurus Ahoj, až keď mi vyšiel pozitívny test.

sasi0206
8. nov 2022

@mia369 a brala si nejaké hormóny pocas stimulácie, či ste mali nativ IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre