Tabletky Permen. Máte skúsenosti?

marcela24
19. mar 2008

Ahojte, nema niekto skusenosti s doplnkovymi tabletkami Permen od Walmarku ? Manzel ich uzival asi tyzden a myslim, ze to malo ucinky , aj ked neviem ci zabrali tieto tabletky alebo psychika, ale kazdopadne videli sme rozdiel. 😉 Ked som sa na nich spytala lekara, tak on ich nepoznal, je to asi nejaka novinka.

ariadna
25. aug 2008

dicinka sestricka mi povedala ze nie velmi optimalny potom az ked som do karty nazrela som videla nazov je to ze oligo daco spermia tak to asi nebolo az take zle.

dicinka1
25. aug 2008

oligospermia..je asi len malo spermii..nie?

ariadna
27. aug 2008

ano dicinka pozrela som to na googli a je to menej spermii.ako som hovorila myslim ze ten permen asi pomol aj to ze to bral 3mes prvidelne kazdy den 2tabletky denne na to som uz ja dohliadala aby nezabudol. 🙂

tanika.t
27. aug 2008

myslíte,že permen pomáha aj pri patologiockej morfologii?

smejka
27. aug 2008

tanika mna by tiez zaujimalo co zabera na morfologiu 😒

tanika.t
30. aug 2008

no smejka,asi to nik nevie ☹

smejka
30. aug 2008

tanika skoda ☹ ...no i tak musi nieco na to zabrat...musime nieco vyskumat.....stale citam ze ta MACA je fajn...a este od jednej holky viem o Bio-Pycnogenol-tablety od Pharma Nord..vy mate aku zlu morfologiu?....my ani 1% dobrych ☹ ☹

dicinka1
30. aug 2008

podla mna na morfologiu ani moc nie-..zavisi to od chorob z dedtva,alebo ci nema nieco po genetickej stranke....

smejka
30. aug 2008

dicinka budeme musiet dat preskumat riadne tu genetiku...no co uz...tak som dufala ze sa to aspon o kustik zdvihne 😒

dicinka1
30. aug 2008

mozno to pomoze...ale fakt len trosku..lebo pohyblivost sa da zvysit...aj aby ich bolo viac..ale tvar ...no neviem moja...

smejka
30. aug 2008

dicinka nam vitaminy pomohli...teda pohyblivost sa strojnasobila...pocet bol ok...len ta morfologia 😒 ..

dicinka1
30. aug 2008

aj nam vit. pomohli..z 9,5..mil na 18,5 mil......to je perfektne...aj pohyblivost-..z 25% na vyse 50% tak je to super!ale morfologiu neviem...nerobili nam podrobny spg?

tanika.t
31. aug 2008

smejkka,my tiež ani 1% dobrých ☹ no neviem,čo vymyslíme..ale na genetike sme ešzte neboli..ani vy?

smejka
31. aug 2008

tanika my genetiku mame...no to bolo kvoli necomu inemu....teraz mame mat konzultaciu v Care tak budeme chciet to vsetko vysetrit....nech uz to dopadne dobre alebo zle...no budeme vediet na com sme...

katka444
24. nov 2008

ahojte, pomohol niekomu permen k babu? ja mam vysetrenia v poriadku, ovulka prebieha (len laparku som este nemala, tak je tu este moznost, ze vajickovody ak su nepriechodne). manzel na spg zatial nebol, ale uz zacal brat permen. tak len chcem vediet, ci sa vam podarilo otehu, vdaka permenu.

katka444
24. nov 2008

akakolvek skusenost s permenom ma potesi 🙂

gab22
24. nov 2008

Manzel bral mesiac permen + lieky co mu predpisal androlog, a vyzerato, ze cakame babo, v stvrtok idem k lekarke.

katka444
24. nov 2008

gab super, tisko gratulujem, aby som nezakrikla. a aky ste mali problem u manzela? ak sa smiem opytat.

gab22
24. nov 2008

katka444 - oligospermia, snazili sme sa 2 roky, nedarilo sa nam isli sme na vysetrnie spermiografu, zacali sme brat lieciky a teraz verime, ze je to pravda. Vy sa snazite kolko?

katka444
24. nov 2008

my sa snazime 11 mesiacov. a ake lieky mu dal androlog? su len na predpis? my uz mame papier na spg, len neviem kedy pojdeme. manzel sa nemoze uvolnit z prace ☹

gab22
24. nov 2008

uzival lieky tamoxifen, ano su na predpis, tusim su to hormonalne lieky, my sme ani nemali papier na spg, isli sme len tak sa opytat, a vzal nas a hned ho aj vysetril, co bol pre nho dost sok, lebo ja som mu popvedal, ze ideme sa len opytat, aky je postup a ze mu nic nebudu robit, ale zvladol to.
Dzrim ti palceky...

katka444
24. nov 2008

gab dakujem za info a vela stastia 🙂

dicinka1
10. júl 2011

@gab22 ahojky..kde bol u vas problem?myslim v manželovi..nemam v poriadku hormony?

mima263
11. júl 2011

vidí sa mi, že sa tento liek už ani nevyrába

alchemilkazltozelena
10. júl 2013

ahojte baby kde sa da permen kupit resp.objednat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre