Takže som tehotná? Čo ďalej?

ajjka272
15. júl 2019

Ahojte prepáčte že zakladám novú diskusiu ale potrebujem vaše komentáre takže sa podarilo mám sa tešiť? Aký je postup ďalej? ďakujem ste zlaté ❤️😉

gabuliacik
15. júl 2019

Gratulujem. Kedy si mala poslednu menstruaciu? Vypocitaj si v ktorom tyzdni cca si a priblizne 7-8tt sup k lekarovi. Malo by byt uz srdiecko

korunka1
15. júl 2019

@ajjka272 postup? Vydržat 9 mesiacov....porodiť...a nezblazniť sa 😂😁😂

misulkar
15. júl 2019

@ajjka272 vyzerá to tak, že "schwanger" 🙂 gratulujem 😉.
Zavolaj si k dr., vysvetli mu situáciu - kedy si mala posledný menzes, koľko ti mešká, že máš pozitívny test a podľa toho dostaneš termín.
A samozrejme, že sa máš tešiť ❤

ajjka272
autor
15. júl 2019

Ďakujem krásne problém je že som v zahraničí či vybavovať tu doktora alebo na slovensko ale asi tu uvidíme ďakujem je to šok a volať dr hneď zajtra alebo mám počkať niekolko týždňov vôbec neviem 😱❤️😉

ajjka272
autor
15. júl 2019

Posledná menštruácia 😉

julianadrx
15. júl 2019

Gratulujeeeem, v prvom rade sa tešte, buď v pokoji, žiaden stress, veľa oddychu ale zasa pohyb je dôležitý, objednaj sa k MUDr. a všetko bude ok. Nemusíš naháňať, ale doktor robí rôzne testy v určitých štádiách tehotenstva. Uvidíš ako to budeš znášať, či ti nebude bývať zle a pod. Zváž spolu s lekárom a manželom akú máš prácu, či môžeš ďalej pracovať alebo pôjdeš na PN-ku. A o pár mesiacov ťa prekvapia prvé pohyby, kopance a bude to tu raz dva, vaše vytúžené babo budete držať v náručí. Užívaj si to, sú to neopakovateľné chvíle, pekné i tie menej 😉

gabuliacik
15. júl 2019

@ajjka272 si na dovolenke,alebo zijes v zahranici?

gabuliacik
15. júl 2019

@ajjka272 si 4+3tt takze 5tyzden. Staci ti ist za take 2-3tyzdne k lekarovi

ajjka272
autor
15. júl 2019

Uz tretí rok sme tu mala som v plane byt tu do decembra a potom navrat na slovensko kde nas caka domcek tak asi tu doktorov a porod na slovensku ak bude vsetko ok to je este daleko 😘

ajjka272
autor
15. júl 2019

Myslite vyskusat aj viac testov aby som si bola naozaj ista o niekolko dni ci? 😉

gabuliacik
15. júl 2019

@ajjka272 netreba. Si tehu. Je to jasne uplne

ajjka272
autor
15. júl 2019

Ďakujem 😉

mikimi
15. júl 2019

Skúste zavolať svojmu gynekológovi že máte pozitívny test a kedy ste mali poslednú menštruáciu a poraďte sa čo by bolo lepšie hľadať si tak doktora alebo prísť domov poprípade do ktorého týždňa 😊

ajjka272
autor
15. júl 2019

No problem je ze nemam svojho gynekologa viem ze je to nezodpovedne ale nemala som dovod takze este som nikdy nebola u gynekologa 🤔

gabuliacik
16. júl 2019

@ajjka272 nikdy nie je neskoro a toto je ten spravny a pravy cas nejakeho si najst na cele toto obdobie

1natasa1
16. júl 2019

@ajjka272 gratulujem❤❤ Teraz teraz počkať pár týždňov a potom zájsť k doktorovi aby ti dal knižku a už postup ti on bude hovoriť. Držím palce, nech všetko dobre dopadne.

bubalea
16. júl 2019

gratulujem moc 😍😍 drzim palce aby bolo vsetko ok a boli ste zdravi

ajjka272
autor
19. júl 2019

Ahojte takže k dr idem az 30teho jula a mam otazku je aj toto pozitivny test nema tam byt plusko? Idem si kupit dalsi test tento som robila asi pred 4 dnami lebo ziadne priznaky nemam tak neviem ci mam tomu verit a oznamovať to rodine pokym to nemam potvrdene sle clearblue digitalny my ukazal ze 2-3 tiez pred 4 dňami tak uvidime len som nedockava 😘dakujem

mikimi
19. júl 2019

@ajjka272 test je dobrý 😊 u mňa začali príznaky až po 5 týždni 😊 tehotná si a buď rada že ti nie je zle ono to ešte len môže prísť

ajjka272
autor
19. júl 2019

Dakujem krasne 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre