Tehotenský test Predictor

lucinka1104
12. nov 2012

Ahojte snažilky a šťastné maminky aké mate skusenosti s týmto testom ? Ja som si ho robila 3 krát a 3 krát mi vyšiel pozitívny ide ale o to, že včera som skušala test DR max vyšiel negatívny a aj dnes pepino z tesca tak som poobede od rana som ale nebola na wc urobila zase Predictor a pozitívny tak ako to s tým testom je aj vám robil falošné //?

sjuuzka
12. nov 2012

@lucinka1104 zalezi na tom,ktory DC si,ci ti meska menstruacia atd.Ale ja osobne s tymto testom nemam ziadne skusenosti.

lucinka1104
autor
12. nov 2012

@sjuuzka práve ja som mrchu mala ale len 2 dni....no je mi strašne zle už 10 dní....

sjuuzka
12. nov 2012

@lucinka1104 no o tom sa tu tiez dost popisalo,mozes byt tehotna aj tak.test si si robila rano?

zuzi0911
12. nov 2012

@sjuuzka ahoj tak s tymto nemam skusenosti.ale zas nemoze nejaky test vychadzat stale pozitivne. jeden to pochopim ale viac?no a ja stale cakam na ms a uvidim co topovie. id vtedy som sa radsej netestovala. 🙂

ockayova
12. nov 2012

ten pepino z tesca je super, myslím že podľa môjho najlepší. má najcitlivejšie to hcg, alebo neviem ako sa to volá. Ja som bola v 5tt a ešte mi žiAden neukázal že som tehotná a tento už áno a to isté aj pred 3 rokmi

lucinka1104
autor
12. nov 2012

@ockayova Však práve nechápem ak by som bola prečo mi pepino nevyšiel ale tieto 3 ano ja mam skusenosti s duchmi falošními veeeeeeeeeeľa ale toto su normálne sice slabé čiarky ale ružové....nechápem a DR ma objednal až o mesiac

lucinka1104
autor
12. nov 2012

a je to kazetový test do prudu moču.....

ockayova
12. nov 2012

@lucinka1104 no pri prvom pred 3 rokmi som si tiež robila test a tá druhá čiarka bola ledva viditeľná, asi som ju tam fakt len ja videla a ostatný si mohli oči vyočiť a nič a tak som šla k dr. a potvrdil super správičku, takže by v tom musel byť čert aby ti 3 testy ukázali zle. Ked aj pôjdeš k dr. príliš skoro, ako ja teraz napríklad, aj keby ešte na sono nieje nič vidieť, potvrdí ti, či si, alebo nie, to oni už vedia. 😉

lucinka1104
autor
12. nov 2012

@ockayova Dakujem ja viem, že vedia len minulý mesiac som tam bola, že som asi tehu tak som nechcela trapošiť kým si nebudem istá

vikinka226
30. jún 2014

podľa mna nekvalitné sú predictori...teda aspoň mne ten test klamal a to isté aj pepíno... ☹ zbytočné nádeje...

lubka1983
30. jún 2014

ja som si robila predictor 24dc v noci a vysla mi slaba ale viditelna ciarka.....a potom aj na ostatnych bola uz viditelna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre