Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

janka_a
8. sep 2010

@markiza kraatucko.. ako velmi dobre vztahy mame asi tak rok a pol a spolu sme cca pol roka tak oficialne🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza ja som aj zasnubenaaa nana...a sme spolu uz pomalinky 5 rockou 😀

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 a svadbu nechystate?🙂

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ty brdo, ja mat muza francuza uz som na dovci v parizi 😨

janka_a
8. sep 2010

@markiza toto leto nam to nevyslo.. v zime sme planovali taky lyziarsky vikend v alpach- to tiez pravdepodobne nevyjde.. snad na buduci rok 🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a no zatial nie skor to babo a budem trosku zit na divoko ako sa hovori ale ked nam trkne v bedni tak sa mozno zobereime na rok rec uz o tom bola len peniaze na to nie su 🙂

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 strasne vela parov zije takto na divoko aj cely zivot🙂 a svadba je v dnesnej dobe riadne draha zalezitost 😒

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a a kde si sa vlastne zoznamila s francuzom???neviem ci si to pisala ale asisom to neregistrovala 😉

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ved vy ste tusim planovali baby hned na prvom rande 😀
alpy ti iste nevyjdu, s bruskom sa zle lyzuje 😉

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , ten unik na rok je skvely napad!!! 🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza fu pockaj nerozumiem aky unik??? 😀

janka_a
8. sep 2010

@markiza neplanovali .. .ale on ma svoj vek ja mam svoje zdravotne problemy.. a nejako to tak pomalicky islo🙂 a nie len zle sa lyzuje ale aka ja som sikovna na lyziach tak by som radsej ani neriskovala 😅


@kraskanz1 bola som s kamaratom na jednej ich firemnej oslave a tam som sa nejako dala do reci s francuzom.. potom "nahodne" stretnutie pred firmou..skype a nejak to islo🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a ty a su francuzi fakt taky romanticky ako sa o nich hovoriii??? 😵

markiza
8. sep 2010

@janka_a , vie dobre po slovensky?

az teraz kukam, pises ze ma svoj vek... 29??? ved to vobec nie je ziaden vek na to byt otcom a uz vobec nie vo francuzku.

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a no pekne pekne..ja som sa so svojim zoznamila v bare pri pivku 😀
no a to potom asi maju dost penazi ked maju aj tu firmu a mozu si dovolit vseliake firemne akcie..tak ako to ze este nebyvate spolu ked uz ste dlho planovali babo??? 🙂

janka_a
8. sep 2010

@kraskanz1 podla nalady ale zvecsa su🙂

@markiza snazi sa hovorit po slovensky a kym s nim clovek komunikuje pomaly zretelne a nepouziva nejake narecove alebo slangove slova tak sa mu dari aj rozumiet aj hovorit 😉

janka_a
8. sep 2010

@markiza len ich rodina je zvlastna trosicku.. on sa z nich jediny vymyka ze ma po 25 a je bezdetny,,

@kraskanz1 zoznamenie pri pivku to muselo byt ake mile🙂 babo sme az tak dlho neplanovali a nebyvame spolu lebo cakame kym zmaturujem pretoze neplanujem akosi ist na vysku a ked sa podari tak chcem odist aj s nim prec zo slovenska.. takze sme sa nechceli nejako zabyvat tu.

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a a sory za otazocku nebudu ti chyba diskoteky a zurky s kamosmi ked budes prebalovat babo a tak...predsa len 18tka ja som vtedy mala v hlave len sex alkohol diskoteky nocny zivot atd ved to su najlepsie roky zivota...ale neodsudzujem ta len sa pytam...nieze sa uraziiis??ved kazdy sme iny... 😅

markiza
8. sep 2010

@janka_a , ale ved ty si mala plany na externe studium 😲

janka_a
8. sep 2010

@markiza mala ale ked som si pozistovala kolko peniazkov to stoji tak 😔

@kraskanz1 neviem preco ale tuto otazku som cakala ale skor od markizy😅.. a neurazim sa... ja takyto nocny zivot uz neuznavam dost dlho.. su udalosti pre ktore radsej uz zijem takym kludnejsim zivotom a taky nocny zivot je pre mna akurat tak fernet s tonicom niekde v krcmicke maximalne tak do 11vecer a domov😅

janka_a
8. sep 2010

mam pocit zeby trebalo ist aj pomaly spat.. len mne sa akosi nechce.. zdriemla som si popoludni cez den som vela energie zo seba nevydala tak ach jaj bude dlha noc..

markiza
8. sep 2010

@janka_a , odo mna, preco???? ja ked som mala 18 nevedela som ani co je diskoteka ani co je sex 😀 😀 😀 😀 takze sa nepytam 😝

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a tak sa vam bude dobre zit penazii mate dost kedze maju firmu na SR a vo Francuzku nebudes sa musiet starat za co sa kupia plienky atd...dobre robis a tvoji rodicia nebudu smutny ze im odides aj s vnucatom???

markiza
8. sep 2010

@janka_a , len si pospi kym sa da 🙂

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a ale pri vasich pomeroch ti muz moze rovno zaplatit diplom bez toho aby si sa vobec ucila,ci???neboj nezavidim len takt rosku konstatujem povedzme si pravdu ved francuz a bez penaziii??? 😀

janka_a
8. sep 2010

@markiza 😀 netusim preco prave od teba..😅.. nevedela si to a predsa si nic nezmeskala🙂

@kraskanz1 v dnesnej dobe mam pocit ze peniazkov nie je nikdy dost ale tak ak nam vztah vydrzi tak to nebude od vyplaty k vyplaty a to je dobre.. a moji rodicia .. mama bude stastna ze bude mat kde chodit na dovolenku 😀

markiza
8. sep 2010

@janka_a , moc sa pytam, beriem... ale kto sa vela nepyta, malo sa dozvie 😝

kraskanz1
8. sep 2010

@janka_a od vyplaty k vyplate??to sa mi moc nechce verit ked maju jednu firmu tu a jednu vo francuzku ..moj muz je zivnostnik nezarobi strasne prachy na to co robi zaraba strasne malo ja mam minimalnu mzdu a stihame vsetko platiti zabavat sa setrit atd...a nehrozi ze by sme boli do vyplaty k vyplate... 😉

markiza
8. sep 2010

@kraskanz1 , ved ty si stastna zena 😉

kraskanz1
8. sep 2010

@markiza no inac ani ja nesetrim otazkami asi by som sa mala ospravedlnit @janka_a ale tak daakko som ostala zvedava...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre