Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

simasla
27. okt 2009

Ahoj všichni,
tak jsem to tu dočetla.. dlouho, dlouho jsem tu nebyla, moc práce a musím říct, že mi to zas dodalo trošku chutě do toho boje. Byla jsem teď od rána do večera v práci a musím se přiznat, že šílené.. teda co se jídla týče také.. protože znáte to, když není čas, rychle do sebe něco hodíte a za chvilku máte zase hlad. Na cvičení taky nezbyl čas, když jsem se dostala z práce dřív, letěla jsem domů a tam taky makala - navíc je to práce u které sedíš jako pecka u počítače a ani se nehneš. Jsem totiž účetní a teď do 25. jsem měla DPHáčka a nějaké firmy mám i doma, takže to podle toho také vypadalo. Ani doma jsem nic nestíhala, ještě že mám takového miláčka, dost mi pomáhal. Možná to bude i tím, že to zná u sebe, je to takový workoholik 😒 (teda né, že by ho to zas tak šíleně bavilo, ale šetříme na náš velký sen - na baráček). Takže když se rozčiluju, že na sebe vlastně vůbec nemáme čas, tak říká, že to dělá pro nás. No a minulý týden jsem mu i já ukázala, jak to vypadá... tak se nad tím zamyslel a hodně pomáhal doma a řekl, že to od Nového roku omezí. Je pravda, že jeden den jsem byla už tak vyšťavená, že jsem padla do slušné podzimní depky. A najednou mi připadalo, že nemá nic cenu... hubnutí, snažení - nic nejde tak jak bych chtěla. No ale naštěstí už jsem se trošku vzchopila a zas to vidím pozitivněji. Jen kdybych stres nezaháněla jídlem. Měsíční hubnutí jsem jaksi taksi hodila na týden za hlavu a také to tak vypadá. No nic, tak zase znova od začátku a začnu rovnou teď a to tím, že si jdu sednout na kolo a pošlapu alespoň 30 minut a když na mě přijde hlad.. dám si mrkev. Ta celkem dobře působila na zahánění chutí, takhle pozdě večer. Zatím papa a všem přeji, ať se jim srovná ovulka a ať mají mimíska v bříšku. (Sakra tak moc bych si to přála, ta touha je uvnitř mě a já na to nechci myslet, abych se nestresovala a zároveň se jí prostě nemůžu zbavit) No tento měsíc se alespoň nemusím stresovat s tím, jestli mrcha přijde či ne, myslím, že mám anovulační cyklus, alespoň mi ovulku wunsch nevyznačil - první měsíc měřím teploty a hned takovéhle zjištění. Tak jestli přežiju na kole 😀 , jako že přežiju, tak se brzy zase ozvu. Je pravda, že to tu uvadá a nechci slyšet, že nic nového - působí to tak depresivně a rezignovaně. Ahoj Simča.

janaol
28. okt 2009

Ahoj holky,
Simčo: To jsme na tom podobně - co se profese týče, takže ten pracovní maraton minulý týden byl fakt super. Taky jsem byla v práci od 7-19. a domů přišla k.o.. Ale koncem srpna jsem se dala na hubnutí, tak jsem to musela vydržet a nepolevit - dalo se to. Jídlo jsem si brala z domu, na celý den (vstala jsem o 20 minut dřív) a sport? No ten zanedbávám, ale snažím se alespoň každý den chodit. Takže i v tomto období jsem šla do práce a z práce pěšky a hoďka pohybu byla splněna. Taky jsem v době přiznání a jiných nesmyslných termínů hubnutí přerušovala, že až po ...., ale teď jsem si vyzkoušela že to jde i v této hektické době. Je to boj, na který jsme se dali, ale určitě se s tím dá něco dělat pokud člověk chce, a hlavně to bude dodržovat. Každý den se přesvědčuji, že musím vydržet, že nechci děti ve 40-ti. Už nejsem nejmaldší a mám poslední šanci, k dnešnímu dni za 10 týdnů 10kg dole, tak snad to půjde pořád.
Promiň, jestli tady kážu, ale vím jaké to je být od rána do večera v práci, víkendy, pátky svátky.

beruska81
28. okt 2009

krásný sváteční den, všechny moc zdravím
jani tak to je úspěch, 10kg je dost, moc ti gratuluju, jen tak dál, i když vím, že to není vůbec lehké. Já mám dole asi 8kg a ted nějak stojím. Máme doma takové hádavé období tak nevím jestli to není třeba stresem, ale určitě ty kila půjdou dál dolů, já to beru sportovně. 🙂
jinač u nás u kelišek je další těhule po první inseminaci 🙂

kkamca
28. okt 2009

ahoj
Beruško taky gratuluji i ktěm 8 kg.. 🙂 My máme ted nesštovice,tak jsme opět doma.
Jani paráda!!!Ty jedeš..
simasla:ahojky 🙂
Tak a já jdu umýt nádobí.Vařeno mám,tak budou probíhat pohádky.

janaol
28. okt 2009

Beruško, včera jsem byla na kontrole u gyndařky. No tak mě nejdříve sjela, že prý chodím málo (denně min. 6-8 km), ale při odchodu mě chválila, že nesmím polevit a upozornila mě, že po třech měsíc se tělo šprajcne a měsíc neshodím ani deko, takže to je asi teď momentálně u Tebe. No musíme to překonat a nepolevit. Jo to hádavé období je asi všude. My máme momentálně tichou domácnost. Včera jsem řekla, že ho teď pár dní nechci a ni vidět, že si potřebuji vyčistit mozek. Naštěstí máme každý svůj byt, takže má kam jít. Jo o Vaší další těhuly vím, ve fertimedu se začíná dařit, že by si doc. Sobek pročítal diskuze 😀 😀 Je to super, je úplně jedno v jakém CARu nebo přirozeně, ale hlavně ať se na nás všechny už konečně usměje štěstí. Tak jdu to tady trochu poklidit a začnu vařit oběd. Zatím se mějte.

beruska81
28. okt 2009

kkami ahoj, tak neštovice nezávidím, my jsme zatím docela zdraví, nesmím to zakřiknout 🙂
Jani tak to máte fajn, že máte každý svůj byt, já jsem se s ním včera docela dost pohádala, až jsem mu řekla ať si jde a on se sebral a šel k sousedovi, přišel v jednu ráno, jsem myslela, že do té doby zešílím, protože ve dvě ráno vyjížděl na veletrh do Rakouska, ale tak jsme si to vyříkali, my se totiž hádáme hlavně kvůli sousedům, oni to jsou takoví bílí cikáni, manža si docela se sousedem rozumí a já to nemůžu překousnout, navíc jim sociálka zavřela syna na psychiatrii a včera od toho souseda odešla ta jeho i s ostatníma děckama, tak ho šel manža psychicky podpořit, no a byl opět důvod k hádce. Ale tak jsme si promluvili, on mě chápe, říkal, že sousedy omezí, tak uvidíme. Promiňte, že vám to sem píšu, ty svoje problémy, ale potřebuju se někomu vykecat 😒

simasla
29. okt 2009

Ahoj holky,

musím vám popsat tu mojí story. Myslím, že to začalo už v úterý, ani jsem Vám to psát nechtěla, protože jsem fakt debil. No ale ono to mělo pokračování, takže to musím rozepsat. V úterý jedu z práce, chvátám, protože ten můj brouk šel na noční, tak jako že mu stihnu dát alespoň pusu, koukám, dochází mi nafta. Mám starou plechovku, takže to ukazuje naftu jen občas, no a zrovna to ukazovalo a já byla ještě na té rezervě na dojetí. Tak jsem si řekla, dojedu rychle domů, dám mu pusu a pojedu pak hned nakoupit a natankovat. No plán to byl pěkný, ale nevyšel. Nafta mi došla zhruba na úrovni baráku, ale na druhé straně. Takže jsem musela zavolat, aby mě odtlačil k baráku. To byla první rána. Ve středu pak měl přijet strejda s tetou a s jejich postiženou 30-ti letou dcerou. No já ráno zaspala, takže jsem vstávala 15 min. před tím než přijeli. No a pak přijeli a to byla teprve síla. Víte ona není tolik mentálně postižená, spíš má asi milión nemocí a lékaři říkali, že se nedožije ani 18 let. Nicméně teď ta síla. Začali se jí zapalovat lýtka. A našla si asi před půl rokem přítele. No a teta je taková od rány, tak mi vyprávěla, jak řešili její sníženou imunitu a z Marušky najednou vypadlo, že ten její přítel jí říkal, že musí hodně vitamínů. No a teta se zeptala, jako jakých? a Maruška že prý jí řekl, že když se jí "vycáká do huby" (cituji, tak přesně to řekla). Tak že tak získá ty vitamíny. No já čuměla a teta prý mu to vysvětla drobet jinak. No ale neodpustila jsem si to a večer to říkám broučkovi. Pak jsme si dali pár skleniček vína. A taková krásná nálada na mě padla, rozverná. Musím říct, že jeho dvěma pracema strašně trpí náš sexuální život, takže jsem byla po delší době celkem natěšená. A tak ho tak rozmazluju a on najednou vybafne.. Tak co, nechceš vitamíny!!!!! Teď se tlemím, ale v tu chvíli mi to přišlo strašně ponižující, ještě k tomu, když se nechal rozmazlovat a ležel jak prkno, na mě ani nešáhnul. Takže byla hádka, kdy jsem mu to všechno vyčetla, jak si přijdu celkem osamělá, že mi sex 2x nebo dokonce 1x týdně nestačí, a pak si ze mě dělá ještě srandu, no prostě jsem vybouchla. Takže má beruška asi pravdu, že je nějaké hádavé období. To byl ale prima státní svátek. No nic, pak jsem usnula a ráno ujela do práce. Dnes má volno, tak jsem zvědavá jakou to bude mít dohru. No ale stejně, chápete to holky????
A pak, že se nic neděje. :D Zatím papa S.

kraskanz1
29. okt 2009

caute baby co mate take hadave obdobia ide zima treba sa k sebe vela tulit a sa potom v lete mohlo rodit 😀 nie tak to bolo v minulosti???na jar a v lete ludia makali a cez zimu deti plodili 😀

simasla
31. okt 2009

Krásné víkendové ráno přeji všem 🙂 . A mám dotaz, myslela jsem, že mám anovulační cyklus a najednou mi to vykreslilo ovulku. Zkuste se na to juknout a říct, co vy na to? Myslíte, že byla, nebo ne?

http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

simasla
31. okt 2009

Jo jinak ještě kraskanz1: ono to občas nezaškodí, měla bys vidět, jak je teď nynaný. Samá pozornost, vaří, mazlinkuje. Ono totiž na tom hádavém období je něco fajn. A to, že skončí a pak je tu období usmiřování.

beruska81
31. okt 2009

krásnou sobotu vám všem přeju, simaslo super story, s ovulkou neporadím.
S tím usmiřováním máš pravdu, ale u nás vládne pořád bojová nálada, docela se bojím, že nepřestane ☹

simasla
31. okt 2009

ale beruško, co taková špatná nálada? hoďte to oba za hlavu, však určitě bude lépe, věřím tomu. Možná by bylo dobře, kdyby jste si naplánovali nějakou společnou aktivitu, která by se líbila hlavně manželovi, však on ví moc dobře, co je v jeho životě důležitější a to jste vy, jeho rodina. Jen mu to maličko předhoď, nějakým pozitivním nenápadným způsobem 😉 . Ale na to je třeba, aby jsi myslela i ty pozitivně, takže hlavu vzhůru a úsměv do tváře

missbow
9. nov 2009

Ahoj holky,
tak jsem našla co jsem hledala.
Je mi 27 (za chvilku 28🙂 a už tak rok mě pronásledují myšlenky o tom co kdybychom se pořídili mimi.
U mě je váha problém dost velký. V dubnu jsem ještě měla 123 kg. Odhodlala jsem se na STOB kurz, zhubla jsem na nynějších 111 kg. To jsem v podstatě zhubla do konce prázdnin. Teď spíš udržuju. Pořád si v hlavě posouvám..až budu mít pod 100 začneme se snažit. A odkládám to ...od června, pak od září, pak od listopadu..no a teď to vypadá že nejdřív po novém roce.
Prostě se mi do toho nechce s těmi kily. Už kdysi jsem měla nějakých 85, ale to jsem byla kuře a na mimino ani nepomyslela. A teď to jde z tuha. Prostě si nedokážu představit že by měl pupe ještě poporůst. A pak bych ještě přibrala.Mazec.
A zase si říkám..co kdybychom měli problémy s otěhotněním. radši je na to lepší přijít dřív a začít to co nedjříve řešit a neodkládat to až zhubnu.
Takže se zase vrhnu na hubnutí. U mě funguje hlavně pohyb (dvakrát tejdně spin, jednou cvičení, přes léto jsem každý den dávala aspoň 20 km na kole). Jídllo mi stačí omezit normálně, prostě se nepřežírat (což je příčina těch kil co tahám). Jen to teď v zimě bude trošku náročnější. Ale po vánocích už se na to vrhnem a uvidíme....Co myslíte?

kkamca
10. nov 2009

🙄

vie11
11. nov 2009

Ahoj missbow. Ja som otehotnela keď som mala 103 kg. Počas tehotenstva som pribrala len 7 kg.No a keď sa Samko narodil vážila som sa ešte v pôrodnici a mala som 100 kg. Pri prvých dvoch tehotenstvách som pribrala po 25 kg, podarilo sa mi niečo schudnúť, ale tých 63 kg čo som mala pred prvým otehotnením už asi nikdy mať nebudem. Ja si myslím, že keď má žena nadváhu tak veľa nepriberie počas tehotenstva, aspoň u mňa to tak bolo. Veľa ľudí si ani nevšimlo, že som tehotná. 🙂

simasla
11. nov 2009

Ahoj všichni,

tak na mě padla depka a jsem celkem mimo. Nachcípaná - mám rýmu a zánět průdušek. Lezu s tím do práce a k tomu mám náladu pod psa. Tak přeci jen to byl anovulační cyklus, protože jinak bych to už musela dostat, nebo být těhotná a nestalo se zatím ani jedno. Předpokládaná mrcha byla 6.11. a to už je tedy opravdu dlouho na to, aby bylo poznat podle HCG těhotenství. Takže těhu nejsem a vpořádku také ne. Tedy hormonálně, samozřejmě se mi honí hlavou, že jsem k ničemu. Tlustá, ošklivá a ještě k tomu na nic ženská. Fuj.. vím, že plácám, ale nějak se dostavila podzimní depka. No zkusím to vydýchat, nepodlehnout tomu. Nejhorší je, že nemám chuť to ani jít řešit k MUDře, říkám si, co mi řekne? Jedině to - zhubni. Což vím také. Chjo.. musím se sebrat, když to do týdne nedostanu, zajdu tam na provokačku. Když jo.. budu měřit ještě měsíc, zda to něco ukáže a uvidím.

Takže se všichni držte a hlavně se mějte krásně. Já to zkusím nějak rozchodit, určitě už příště bude líp.
Papa Simča.

beruska81
13. nov 2009

Simi co taková špatná nálada, vím no podzim je sviňa. Já být tebou tak zajdu za mudrem, né všichni ti řeknou ať zhubneš, bude to s tebou určitě nějak řešit.
U nás je to taky na bodu mrazu, teď jsem týden bydlela s malým u rodičů, s manželem prožíváme obrovskou krizi, teda spíš on, prý jsem se poslední rok úplně změnila a on mě už nemiluje jako dřív. Teď už jsme sice doma, ale nic moc, nechávám tomu čas a uvidíme. Dneska jdeme všichni do aquaparku a zítra chceme jet na výlet, tak snad to bude všechno jako dřív.
Prožívám nejhorší období svého života, člověk kterého miluju, žiju s ním 11 let jakoby nebyl, je úplně jiný ☹

janaol
13. nov 2009

Ahoj holky. Beruško, to je mi líto, už jsem tu tvoji situaci četla u Vašich kelišek. Uvidíš, že to bude vše dobré. Chlapi občas blbnou. Já jsem měla něco podobného před třemi lety. Je pravda, že jsme byli od sebe 3 měsíce (koupil si byt a odstěhoval se). No a jsme opět spolu, nějak jsme oba zjistili, že asi bez sebe nemůžeme být. Sem tam je tichá domácnost, tak to se sbalí a jde k sobě (do toho svého bytu), ale za dva dny je nazpět. Vím, je to u nás jednodušší, nemáme děti. Uvidíš, že o vánocích už bude všechno jako dřív. Přeji Ti hodně štěstí. Holky a co hubnutí, jde to? Já se musím trošku pochlubit, od konce srpna mám dole 12 kg a snad to půjde ještě dál. Pěkný den, všem.

malaika
13. nov 2009

Simčo, hlavu vzhůru, sice je mi taky mizerně (nezaměstnaná,sex nefunguje, takže se nemnožíme, ovulace není, MS blbne i po prášcích na ní 😠 , ale chci ti říct, že podle fotky jsi hezká holka a rozhodně nevypadáš tlustě!
Měla bys vidět můj obtloustlý ksichtík při 95 kg na 156 cm... a nejsem schopná s tím hnout...
Takže MS měla přijít toho 6.11. a nepřišlo nic? A minulý cyklus to bylo jak?

malaika
13. nov 2009

Berusko, to je smutné a co ti vyčítá za změny? Já mám bohužel vztah také v krizi, přesto chci mít dítě, už je to pro mě poslední šance ve 33 ...ono by nás to zachránilo i když spousta lidí na to nevěří...

malaika
20. nov 2009

teda ostudy, pište! 🙂 Jen co jsem přišla, tak to nějak utichlo 😀

missbow
20. nov 2009

Ahojky, já tedy něco připíšu🙂 Byla jsem dneska v sauně a dozvěděla se o další kamarádce těhulce. Mimochodem jedna má hodně dobrá kámoška, která tvrdila že dítě chce nejdříve v 35 najednou otočila a od nového roku se chce začít snažit. A přemlouvá mě, ať se přidám. Já už jí totiž dva roky říkám o tom, jak na mimčo myslím. A ona se rozhodla a jde do toho. A já pořád odkládám...
Takže jsem se rozhodla, že od ledna se začneme snažit taky ať bude váha jakákoliv. Pokud to tak má být, tak to zvládnu i tak. Ale zkusím na sobě trošku máknout, ať jsem alespoň fyzicky ok a trošku naberu sílu🙂
Kupujeme teď domeček, jestli se všecko podaří a seženeme penízky, měli bychom se na jaře stěhovat. Takže by bylo škoda abychom tam byli sami, no ne?
A co vy, kdo do toho jdete taky? Ať si pak můžu v budoucnu měnit zkušenosti s nějakou těhulkou baculkou.
A hlavně mé 28 narozeniny se blíží a já bych chtěla do 30ti stihnout aspoň jednoho prcka a pokud by šlo všecko dobře tak při oslavě 30tin mít třeba už i druhého v bříšku...

simasla
20. nov 2009

Ahojky 🙂. Nějak se pořád topím ve špatné náladě, tak to tady na vás nechci přenášet. Minulý cyklus byl mých obvyklých 35 dnů, dneska jsem 50 DC - ovulace nikde, MS také ne, těhu samozřejmě také ne. Tento týden navíc doktorka neordinovala a to je tam jen úterý a čtvrtek. Takže si tam v úterý ráno zavolám jestli mě vezme. Když se koukám na svůj grafík, tak si myslím, že to bude něco se štítnou žlázou - teploty skáčou, jak se jim zachce. Navíc, když jsem byla na střední tak jsem asi rok a půl brala Jodid, pak jsem samovolně přestala. Do toho když čtu vedlejší příznaky poruchy štítné žlázy - jako je suchá kůže, vypadávání vlasů, váha, tak to na mě přesně sedí. No strašně mě to deptá, přijdu si tak trochu k ničemu. No fuj.. hezky se v tom utápím, v takový náladičkách. Ale dost už. Uvidím, co mi v úterý MUDRa řekne. To vám dám vědět.

A missbow moc držím palečky, aby šlo všechno podle tvých představ. Taky jsem si myslela, že to bude v poho. Jen kdybych viděla, že jsem vpořádku (ovulace funguje), nic bych takhle nehrotila, ale teď mě to jen všechno štve a mám strach, co bude. Ale samozřejmě do toho jdeme po hlav(n)ě, miminko si s budoucím manžou moc přejeme. A mám jenom štěstí, že mám takové zlatíčko jako je on - moc mi teď pomáhá.Tak brzy přeji // čárky - nám všem je brzy přeji.

Jo a malaiko - fotka je dobře vyfocená, třeba zrovna dneska jsem na sebe koukala a vypadám hrozně, je vidět, že se trápím. Do toho pořád kašlu a pak se mi příhodilo ještě tuto: Ráno jsem si koupila koblihu a asi za hodinku co jsem jí snědla, jsem se málem posr... no hrůza, byla jsem bílá jako stěna, střídavě horko a zimnice. Holky v práci mi říkali, jestli se jim tam nesložím. No nesložila, ale když to šlo ven, tak to byl opravdu zážitek. Fujky, fuj - nugátovou koblihu už si asi nikdy nedám.
Jinak jak se máte vy?

Zatím pa S.

missbow
20. nov 2009

Jakpak se mám? Mlhavě a pochmourně, tak jako počasí venku..
taky se bojím, aby bylo všecko ok. Cykly jsem nikdy moc nesledovala, vždycky menses chodila jako hodinky po 28 dnech, teď je to posledních pár lety plus mínus 32 dní. Už to tedy není jako hodinky, tak jsem si říkala, že to možná souvisí s 20 kily co jsem před pár lety nabrala.
ze začátku roku jsem si párkrát zkoušela měřit BT, ale vždycky hodně nepravidelně, ale tak nějak to vycházelo že bych mohla mít ovulku kolem 18 až 19 dne cyklu. Občas jsem pár dní vynechala, a nic moc to tedy nevypovídá.
Prosincový cyklus to asi zkusím pravidelně ať jsem klidnější. I když si říkám, jestli mě to spíš nebude stresovat, a jestli bych se do toho neměla pustit až to nějakou dobu nepůjde...
Mimochodem mému srahému je 32. On je se svým věkem vpohodě, ale já si říkám, že by si už mimčo zasloužil a určitě by si ho užil. že jsme do toho měli jít už dřív. No pořád to řeším, počítám roky. Chtěla bych tři prcky, ale říkám si kolik nám bude až budou... Nějak jsem do toho posledního půl roku spadla. Asi už fakt hdoně chci a je na čase🙂
Simi a hlavu vzhůru, všecko bude určitě ok. Prostě se jen snažení o kousek odkládá. A určitě to brzy vyjde, pna doktor poradí a pomůže..

simasla
22. nov 2009

Ahoj holky. Tak tenhle víkend byl opravdu fajn. Pekli jsme s miláčkem cukroví a byla to sranda. I když u košíčků jsme měli těžkou chvilku :D. Prý jsem je plnila tak nějak šejdrem. Tak jsem se nafoukla a košíčky jsem nechala v jeho rukách. Nejlepší byly kakaové sádlové bobky. Místo bobků jsme na plech vytvářeli i hovínka a řeknu vám, že to vypadalo fakt moc realisticky. Byl to báječný víkend už jsem trošku uklidila, ale pak se dělali ještě marokánky a teď mi bylo sděleno, že už to dneska uklízet nemám. Že to zítra uklidí, no nemám já zlatíčko.
Uff už jen aby to u té doktorky dopadlo v úterý dobře. Tak mi držte palečky.
a Missbow: vůbec se nestresuj, vždyť jste ještě nezačali... věřím tomu, že to půjde snadno a v únoru už nám budeš hlásit, že jsi těhulka 🙂
a Malaiko: myslím si, že dítě nic nezachrání, když se pořizuje kvůli tomu, aby zachránilo. Ale když se pořizuje proto, že ho oba chcete, tak určitě miminko pomůže.. 😉 Myslím, že je v tom rozdíl - mít dítě, aby zachránilo vztah a nebo mít dítě, protože ho chci a věřím tomu, že ho chce i můj partner a bude pro nás společným štěstím.

vendulak
3. dec 2009

Ahojte holky! Dlouho sem tu nebyla a nové osazenstvo ani moc neznám 😔 . Ale všechny moc zdravím! 😉
Beruško, hrozně moc mě mrzí co s manžou právě prožíváte a jaké máš trápení ☹ , ale hrozně moc ti přeju co nejvíce sil a držím palečky ať je co nejdřív zase všechno dobré! 😉 Btw jak nakonec bylo v aquaparku? 🙂 My už dlouho nikde nebyli ☹ , hned bych někam zajela 😀 , ale nejsou teď korunky ☹ tak musím být skromná, hodná holka 😀 .
Kamčí a co u tebe? Něco nového? 🙂
Já už se trochu na snažení vykašlala, tedy né vykašlala, to v žádném případě né!!! Po miminku toužíme oba stále moc a moc a snad každý den víc a víc. Ale nevím tak nějak samo přišlo, že už sem z toho byla hrozně unavená a vynervená z neustálého měření teploty, počítání dnů, trápení jestli dojde ovulka, jestli bude chodit cyklus nebo zase ne, a každé obreční menzes a bolest a depky, do toho depky z hubnutí. A teď kašlu na hubnutí a kašlu na nějaký počítání. Miminko prostě bude, to nějak vnitřně vím a když na to budu chvátat a ono stejně nebude hned a ubližovat si tím, tím ničemu nepomůžu. Takže sem teď v klídku docela. V CAR s námi zatím nic moc nedělali, jen zjistili z mích stěrů nějaký malý vir, na ten jsme měli oba antibiotika, a přítelova krev byla O.K. a u mojí jak sem tušila našli problém se štítnou žlázou. Takže sem objednaná na endokrinologii. Až 8.1. a do CAR příště půjdeme až po veškerých vyšetřeních a léčbě na endokrinologii a pak až se snad o něco začneme snažit v CAR. Ale sem ráda že do toho půjdeme až budu O.K. 🙂 .
Holky moc vám všem držím palce ať se poperete se špatnýma nálada (moc dobře vím jaké to je ☹ ) i s veškerým trápením 😉 .
Simaslo jinak tobě bych asi radila ten cyklus začít opravdu řešit s doktorem. Já ho měl právě taky takový hrozný, někdy chodil někdy ne. A pravděpodobně za to taky může ta štítka. A třeba kdybych si vydupala hormonální profil hned a zjistilo se to dávno, tak už sem mohla mít v pohodě štítku i cyklus a ušetřila bych se hrozně moc nervů a trápení a třeba by tu už s námi byl i ten někdo vytoužený třetí... 😵

beruska81
3. dec 2009

ahoj holky, vendulko viděla jsem, že jsi napsala příspěvek tak jsem se sem kouka. U nás už je všechno v pořádku, začala jsem chodit víc mezi lidi sama s kámoškama, přespávám u našich, no a jednou mi manža zavolal, že už mám přijet domů a řekl mi, že se mu po mě stýská, doma mi pak řekl, že mi to všechno řekl a udělal proto, abych si uvědomila, že takhle to dál nejde, pořád mi to říkal a já neposlouchala, ale už je to fajn, pořád se milujeme a jsme spokojeni, díky bohu, že to takhle dopadlo.
V aquaparku bylo super, chodíme každý týden a malý se tam úplně vyřádí.
Zítra má Matyášek mikulášskou nadílku ve školce a v sobotu máme mikulášskou nadílku obce, kde budeme dostávat kolekce, tak už se na to těšíme. No a večer mám pak sraz ze školy, tak snad to bude ok.
Vendul naprosto tě chápu s tím snažením, je to hrozně ubíjející a co ty víš, třeba ten car ani nebudete potřebovat. 🙂

markiza
3. dec 2009

Beruska, som rada, ze je v rodine mier a opat sa lubite 😵

vendulak
4. dec 2009

Jééé Beruško to mám hned po ránu radost 🙂 . Je super, že už jste zase s manžou hezky spolu. Btw slyšet že se mu stýskalo, muselo být určitě krásný, co? 😉 To vždycky tak zahřeje u srdíčka 🙂 . Kord od tich chlapů 🙂 .
Beru a odkud vy jste? Vy máte aquapark přímo u vás? 😵 My jsme z Plzně a tady je docela fajnovej bazén, a přesto už tam moc rádi nechodíme, je tam neustále hrozně moc lidí a plavčíci všude, a dost nepříjemní. Ale jezdili jsme rádi do aquaparku v Kladně a moc se nám líbilo i v Babylonu v Liberci 😅 . Ale zase nás třeba dost zklamal ten novej "největší v ČR" v Praze 😒 .
Jé tak Mikulášký musí být super! 😀 Zrovna nedávno jsem vzpomínala na "svoje" čerty 😀 . Těším se až budeme taky s prckem chodit 🙂 😔 . Tak pak napiš jak bylo a jak se líbilo tobě i malému 😉.
Jinak s tím snažením no kdo ví, havně chci teď vyřešit tu štítku a pak se v CAR prostě zase uvidí 🙂 .
Jinak já se dneska chystám na první cukroví. Na perníčky 🙂 . Večer je budeme pak s příťou zdobit, to bude sranda s ním 😀 . Jsme včera večer vyloupali veškerý ořechy co jsme měli, ještě teď mě bolí prsty 😖 , ale zase se do toho teď už můžeme fakt vrhnot a o víkendu budeme pěkně péct 🙂 .
Holky a jak se těšíte na Vánoce? 🙂 U nás budou letos hodně moc chudé, přesto se na ně těším jak malá hrooozně moooc 😅 . Beruško a Kamčí u vás to s malýma musí být ještě veselejší, že? Věří kluci ještě na Ježíška? 🙂

beruska81
4. dec 2009

Vendul jsem strašně šťastná, že to takhle dopadlo, bylo moc krásné slyšet všechny ty hezké slovíčka.
My jsme z Opavy a aquapark máme kousek v Kravařích. Vybírám si dny kdy tam není moc lidí, takže to jde, někdy jich tam je 20, někdy 40 lidí, takže to jde.
V Plzni jsme byli v srpnu, jeli jsme si skoro přes celou republiku do Vejprnic pro pesana.
Jo malý se hrozně na mikuláše těší, pak dám vědět jak to dopadlo.
Ježíška se nemůže dočkat, je to moc krásné slyšet ho jak je šťastný, že jsou vánoce, a samozřejmě věří v ježíška a doufám, že i dlouho bude. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre