Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

markiza
5. máj 2010

dakujem Beruska, asi sme si priniesli z vikendu od svokra 😒

beruska81
5. máj 2010

Sice nevim co je to svorka,ale to nevadi.
Baby tady se dneska vubec nedrbe. Pred chvili tady byl muj Marek a byli jsme na obede, jsem se prejedla 😕 Tak snad mi nebude moc blbe.
Kde jste dneska vsechny. 😢

markiza
5. máj 2010

svokor je tchan myslim 😉
co dobreho ste si dali v obedu? ja by som aj pisala a kecala, ale ved nemam s kym 😝

beruska81
5. máj 2010

aha tak tchan, toho ja uz nemam, zemrel v roce 2000.
Na obed jsem mela rizek s kasi, Marek mel smes krutiho, hoveziho a jatry s hranolkama 🙂 Moc dobry obidek

beruska81
5. máj 2010

Ty jo ja se nudim, nohy me boli, a kde je do vecera.
Dneska spim s malym u nasich, marek je dlouho v praci a nestihl by ho vyzvednout ze skolky,tak ho hlida mamka

beruska81
5. máj 2010

markiz kde jsi zmizela ☹ no nic tak ja taky jdu

kraskanz1
5. máj 2010

caute baby co myslite kolko kg treba schudnut kym konecne nabehne ovulka...ja som ala 105 na nasej vahe na maminej som mala 115 tak neviem ktora je pravdiva ale schudla som teraz na 99 podla nasej vahy 😉 ...chcem dalej chudnut len zas dufam ze mit a ovulka nabehne skor na 50kg sa mi nechce zist 😀

edita84
5. máj 2010

ahoj kreska ja mám tiež dosť a ovulku som mala pravidelne podla mňa to nezáleží na váhe ale od hormónov

kraskanz1
5. máj 2010

no co som bola po vysetreniach na stitnu zlazu a tak tak mi povedlai ze neni ziadny problem len musim schudnut lebo telo sa brani otehotniet ked mam taku vahu...takze neviem ci je to len o hormonoch brala som clostyl 3mesiac 2x1 a vobec mi nezabral ani jeden folik nenarastol ...

edita84
5. máj 2010

aha tak hej asi to bude aj na tej váhe 😅

beruska81
5. máj 2010

Ja si taky myslim co edit, myslim,ze mozna staci zhubnout trosku a ovulka by mela byt v oradku, aspon u me to tak je 😉

beruska81
5. máj 2010

ja taky brala clostil a doktorka rikala, ze tam zadny folik neni a pak v car jsem taky mela clostil a foliky byly, tak nevim...

edita84
5. máj 2010

kočky ja ked som ostala tehu s Bejukou som mala 96 kg

kkamca
5. máj 2010

ahoj..holky já teda na clostil reaguju dobře..
Pokud se na clo nereaguje--tak mě osobně dr řekl,že to je v hormonech..a je nutno to pořádně prověřit.A pak zvolit injekce místo clostilu--ty už by zabrat měli.
A někdy pomůže i hubnutí..ale taky to nemusí být 100 % pravda..mě blbla ovu i na 80 kilech. 😒

zdenda6
5. máj 2010

ahojte
ja som mala 97kg a to mi doktor povedal že neotehotniem lebo mam aj otočenu maternicu a hla mam 2 deti

kkamca
5. máj 2010

zdenda6:gratulaceeee 🙂

edita84
5. máj 2010

no vidíte váha nie je vždy na vine

kkamca
5. máj 2010

editka však já to tu říkám celou dobu..že někdy to tak nemusí být..
Fakt je,že naše šance jsou víc ohrožené 😝

cmulinko
5. máj 2010

edita84 a mozem sa opytat ,ze po porode si kolko mala kil?ja som asi teraz tak na tych 95,tak som zvedava 🙂

edita84
5. máj 2010

veru veru ale ja už skúšam jesť len 2x denne a večer nejesť

edita84
5. máj 2010

po pôrode toľko isto ake ked som otehotnela počas tehu som pribrala len 7 kíl ale teraz mám trocha viac 😔

cmulinko
5. máj 2010

waw,tak to je super.ja sa bojim,ze by som skoncila zle nedobre aspon na tych110kg

kkamca
5. máj 2010

edita šikovná..to já mám pocit,že jim snad ještě víc--než kdy jindy.Čím déle to trvá -tím víc se cpu.
Jo a dnes sem měla k snídani větrnííííík 😀

kraskanz1
5. máj 2010

ne nemusi byt vzdy na vine poznam kocku co ma okolo 150kg a nema problem s ovulkou takze tak ale bohuzial kazde telo je ine a mam taky pocit ze tomu mojmu vadi ta vaha...lebo volakedy som mala ovlku normlane pravidelne ked som mal aokolo 65 70 to bolo asi ke dsom mala nejakych 14-15 rokov:D apotom som zacala strasne priberat...a ten clostyl to mi moc dobre nerobilo bola som cela vyndadzana otrasne akne som mala .. 😒

edita84
5. máj 2010

kkami ani nehovor odkedy sa snažíme som podla mňa pribrala aspoň 3 kilá 😒

beruska81
5. máj 2010

vy jstese teda rozkecaly, chvili tady clovek neni
kami ahoj, ty si teda davas, supni mi tady taky jeden, bych si dala, mnam 😀

kkamca
5. máj 2010

edita koukala sem ti do albíčka..malaá je hezoučká..a srandoví i sem se nasmala..při fotos na 3 letech 😀 😀
No my se snažíme od 2006 od maja..a jako od té doby sem nabrala..no hooodně mooc. 😎

edita84
5. máj 2010

idem malá sa zobudila ahojte

beruska81
5. máj 2010

dneska mi tady jeden docela fesny chlap rekl, ze se krasne usmivam hec 😀 😝

kkamca
5. máj 2010

beruško si měla dojít dřív..sem si je přinesla čerstvé pěkně..tak jsem si s chlapem dali byli 4 ks..tak každy 2 -- 😝 😝
No co -jednou za čas..ale že sem je snědla s chutí. 🙂
Tady je zas kosa a fičí..no aspon nemám tolik depku z maminek a kočárků--jsou všici zalezlí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre