Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

malaika
3. aug 2009

Ladenko, no on mi ho ten doktor vubec nedal 😝 Ze mi nezabere, dokud nezhubnu....pokousim se ted zhubnout a nejradsi bych pak do nejakeho CAR....

kkamca
3. aug 2009

vendulak:tak doufám že právě tenhle cyklus nemám anovulační..bo teplotu mám od mrchy tak nějak stejnou 36.5 a ne a ne vylézt výš..přitom bych měla mít po ovulaci asi 3 dny 😒

vendulak
3. aug 2009

Kamčí tak to já se nemůžu moc spoléhat, kdy ovuše přijde, nemám cykly moc pravidelný, ale vždycky prostě pak vyskočili. Tak počkej, třeba může být ovulka jen zpožděná nějakým stresem nebo tak 😉 . Ale pokud neskáčou a jsou stále na tvých "dolních" hodnotách tak myslím, že ovulka ještě přijde 😉 .

ladenka77
3. aug 2009

ahojky,u mna to tiez tak vyzeralo po minule mesiace,cakala som ,teplota najvyssia 36.6 a neskakava a ovu nikde,az naraz mrcha dorazila....

vendulak
3. aug 2009

laděnko tak to je divný, to se mi ještě nestalo a ani sem to neviděla na grafech. Jako že by teplotka byla dole a neskočila to jo, prostě cyklus stávkoval, ale tedy nedorazila pak ani mrcha, musel zasáhnout Dr. 😒

ladenka77
3. aug 2009

mozem ti tu dat graf???minulomesacny.... 😀 😀 😀

vendulak
3. aug 2009

leděnko samozřejmě já ráda koukám a zkoumám 😀 i když většinou nic nevykoukám a nevyzkoumám 😀 😅

ladenka77
3. aug 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/26606d
dufam,ze tam bude aj ten minuly

kkamca
4. aug 2009

Dobré ráno..
vendulak:já mám také cykly dost nepravidelný..Tak měřim bazálku a ještě se jistim ovu testama.. 🙂 Dnes to maličko povylezlo,ale asi to nebudu moc brát a zapsat,protože na dnešek jsem spala fakt blbě a asi i ve stresu-čeká mě pár minut u soudu.Tak jsou nervy na pochodu.. 😒

vendulak
4. aug 2009

Ladi tak to je fakt zajímavej graf! Kdybych nevěděla, že ti ms přišla sama tak bych tomu fakt asi ani nevěřila, to koukám 😕 . No jo no, těla nejsou robot a občas si s námi pěkně hrajou 😒 .
Kamčí tak jestli nevylezla nějak rapidně, ale jen málo, tak já myslím, že by to tima nervama být ovlivněno mohlo. Minulý cyklus, tak se mi během nízkých teplot jeden den teplota taky hodně zvedla, byla to noc po tom co sem bourala. Prostě to vliv mělo. Nech to zatím koňovi a uvidíš zítra 😉 .

kkamca
4. aug 2009

vendulak:jo vylezlo to rapidně..včera 36.5 dnes 37.4-sem nikdy takovou teplotu ještě neměla v běžným cyklu 😒

ladenka77
4. aug 2009

ahoj babulky,nejak to tu viazne... 🙂
kkamca...pokial ovu,tak nadherna teplotka 😉 uvidis zajtra,co sa s nou bude diat....

kkamca
5. aug 2009

ahoj..tak vám nevim dnes teplota 36.7 😒

pocahontas35
7. aug 2009

Ahojte, rada by som sa pridala k Vam, ale vidim, ze tu nie je nikto ☹ velmi by som uvitala, keby sa tato diskusna tema rozbehla, lebo aj ja patrim medzi moletky...

kkamca
7. aug 2009

ahoj pocahontas35 🙂

ladenka77
7. aug 2009

ahoj pocahontas35,aj ja by som bola rada keby to tu neviazlo... 🙂
kkamca ty ako?ta teplotka?

kkamca
8. aug 2009

AHOJ..Ladenko teplotka nic moc..
hodim sem graf 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

pocahontas35
8. aug 2009

Caute baby, som rada, ze ste reagovali, tak dufam, ze sa to tu rozbehne ....

pocahontas35
8. aug 2009

Dievcata aj ja mam nadvahu, dost vysoku, tak som si presne 23.05.2009 povedala, ze dost bolo tych diet, ze sa zacnem stravovat rozumne, cize budem jest mensie porcie ale castejsie a zacnem cvicit, co je pre mna kamen urazu, lebo ja a cvicenie nie sme velke kamaratky, ale co clovek neurobi pre svoje zdravie 🙂 Takze pekne som zacala cvicit, a aj sa mi darilo, schudla som v priebehu 7 tyzdnov asi tak 7 kg a neskor este 3 kg, takze dokopy asi tak 10 kil, ale v case ked som zacala cvicit a rozumne sa stravovat, tak sme si povedali s manzelom, ze budeme pracovat na babatku, a to nam aj vyslo a vôbec som nepocitala s tým, že sa to podari tak rychlo ... sme velmi stastní asi tak ako každy, kto caka dieta... 🙂

kkamca
8. aug 2009

pocahontas:a při jaké váze jsi otěhotněla?Pokud to teda není tajné-- 🙂

pocahontas35
8. aug 2009

kkamca mam tolko kolko Ty ale o 3 kg viac ... takze asi pri takej vahe, ja si myslim, ze preto to bolo take rychle, lebo som chodila aj na lymfodrenaz, mozno si o tom pocula, mohla by si to vyskusat, odporucam . 🙂

kkamca
8. aug 2009

POCAHONTAS:JÁ NESTÁLA NA VÁZE HODNĚ DLOUHO..tak 2 roky skoro -počítám že mam víc 😒

pocahontas35
9. aug 2009

Pekny den vsetkym dievcatam, ktore sem pridu 🙂

kkamca
9. aug 2009

ahoj..jak je víkend tak je to tu mrtvé 🙂

vendulak
10. aug 2009

Ahojte holky! Tak sem si dneska stoupla na váhu a další 1,7kg pryč! Takže celkem 3,7kg! 🙂 Mám radost ale na druhou stranu bych chtěla už mnooohem víc 😀 .

beruska81
10. aug 2009

ahoj holky já mám dost velkou nadváhu a nemůžu otěhotnět. Když jsme chtěli první miminko tak jsme odjeli do USA, tam jsem zhubla dost a otěhotněla se 125kg. Teď zase hubnu, ale moc mi to nejde. 😒

kkamca
10. aug 2009

AHOJ..
Beruska tak to je supr že se dá i s tolika kily přirozeně otěhotnět..Já mám asi o maličko víc než těch 125 kg..a nic už 3 roky.. 😒

beruska81
10. aug 2009

ahoj kkamco, no já jsem tehdy taky měla o hhhoooooooooooooddně víc, ale tam jsem nějak hubla, i když jsem pořád jedla normálně(mcdonalds, kfc), ale hýbala jsem se, pracovala, stresovala, na mimi vůbec nemyslela, i když jsme tam jeli s tím, že si vyděláme penízky na IVF, no a po 5 měsících jsem najednou byla těhu. Vše probíhalo jak mělo a teď máme 3,5letého Matyáška. V těhu jsem to všechno zase nabrala zpátky a zase to nejde. Už máme za sebou 5IUI a 1IVF a nic.

haaribo
10. aug 2009

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte nějaký tip, jak zhubnout - hrozí mi, že v případě ivf mi ji pojišťovna neschválí...

beruska81
10. aug 2009

haaribo já jsem s pojišťovnou neměla problém, schválili to hned 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre