Tehotenstvo a obezita

flos
7. máj 2007

ahojte babenky. S manzelom sa snazilkujeme uz 9 mesiachov(uz by z toho bolo aj babo 😀 ) a stale nic. Ide o to,ze mam nadvahu. Snazim sa schudnut a je to dost tazke, kedze priberam uz pomaly 19 rokov. Velmi tuzim po mimi. Lekarka mi povedala,ze zdravotne som na tom ok. Kazdy mesiac mi meska mrcha a kazdy mesiac ocakavam,ze som tehu,ale zakazdym je to iba sklamanie. Uz ani nepocitam kolko testov som si spravila. Som na to pomaly expert 😀. Chcem len vediet ako ste na tom vy, co ste tiez obezne a snazilkujete a ako s tym bojujete. Moc po mimi tuzim a snazim sa schudnut,len chcem vediet vas nazor na tuto temu. A mensiu pomoc. Dakujem...

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , od aprila sa snazime nesnazit ako to ja volam 😀 ...bojim sa

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza a coho sa bojiiis...????to je pekne snazime sa nesnazit 😀

kraskanz1
5. aug 2010

@kraskanz1 ked sa to podarilo 2x podari sa 3x uvidis vsetky budem do vianoc tehule ja to citim 😀

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , to bude uz moje sieste tehu.... kiez by si mala pravdu a koncorocna bilancia by bola 100% tehuliek... to by bolo skvele... ale co je podsatne... nech je hlavne rok 2011 rokom narodenia nasich miminiek 😵

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza pekne si to povedala teda napisala ja by som to chcela tak strasne ze to az nechcem.... 😔 poznas ten pocit???

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , nepoznam... iste to chces, ale s rodicovstvom sa spaja tolko zodpovednosti, radosti a starosti este pred pocatim noveho zivota, ze to obcas na cloveka padne... ale staci 2 dni meskajuca mrcha a uz sme plne nadeji a ocakavania...

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza no to sme a na treti den ta mrcha predsa len dojde ☹ ach tolko krat som uz bola v ocakavani co ked to konecne vyslo ...verim tomu ze rodicovstvo neni len o radosti ale aj o starosti ale ja myslim ze by som to zvladla len ten hore si to asi nemysliii 😠

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , nie je to o bohu... sama neviem o com to je a cim si zasluzime podobne starosti.... ale budes iste skvela mama, uz v okamihu ako najdes na teste dve krasne // budes skvela tehulka 😵

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza no neviem ani ja o com to je a nie osm si ista ci je to vahou lebo kamosk a mi hovorila ze pozna kocku ktora je ovela silnejsia odomna ma hormonalne probolemi ma ochlpenie na tvari a predsa otehotnela tak potom o com to sakra je... ☹ osud nas podla mna skusa kolko to vydrzime a na kolko sme trpezlive...ale nemusi to prehanat 😅

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , tak na toto nepoznam odpoved ani ja... ale ani sa ju uz nesnazim hladat... asi je to cele na nieco dobre a na co... na to pridem az po case 😔

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza no urcite a urcite nas to caka lebo ved vsetci lekari hovoria pokial je maternica a vajecniky tak sa da urcite otehotniet... 😎

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , lekari toho hovoria vela a mne sa aj tak najviac rata ked sa narodi babatko paru, ktory lekari odpisali a tvrdili im, ze deti mat nikdy nebudu... maly-velky zazrak.... cele zrodenie je zazrak.

vcera som pozerala ovulacne testy http://www.ovulacny-test.sk/novinky1/zlavy-ovul... celkom dobra cena 😵

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza no to je najkrajsie..veru cele to ze sa vobec da sploldit dieta je strasny zazrak...no tie testy su fajn len ci sa daju aj na dobierku

markiza
5. aug 2010

Tehuľky:
zuzimia (37 rokov, snazenie od 01/10, 09/09 hysteroskopia)...................................... 27.05. - //

Snažilky:
vendulak (22let,snažení od 03/08,CAR Natalart,04/10 MA po 2.IUI,kys. listová 800,srpen CAR)........25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
kkamca (30 let, snažení od 03/06, 04/10 laparoskopie, 05/10, 06\10,07\10 Clostil, 4.8. Gennet)..............25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
monika0001(27 rokov, 08/08 Kyret, 10/08 MA, 3x IUI, 05/10 Laparoskopia, kys. listová, anopirin na striedačku s fraxiparinom a čakám výsledky od ednokrinologičky) ............................................................... 25DC
janaol (35 let, snažení od 01/06, 06/06 1IVF - neúspěšné, CAR konec září 2010 - objednána)..........20DC
kive76 (34 let, snažení od 01/09, CAR Gennet, kyselina listová)....................20DC
nikushka2 (24 rokov, snaženie od 04/10, duphaston)............................................................. 9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f6996
kraskanz1 (23 let, snažení od 01/09, 01-03/10 Clostil, 06/10 znovu Clostil,po lete laparka)...............8DC
markiza (32 rokov, MA1 07/06, MA2 01/07, MA3 04/10, AF 400 + vit. E 400 a C 600)................5DC

markiza
5. aug 2010

@kraskanz1 , na dobierku sa asi neda koli vysokemu postovnemu

"Možnosti úhrady tovaru
Úhrada tovaru je možná len bankovým prevodom na náš účet pred dodaním tovaru, alebo, ak nemáte bankový účet, vkladom poštovým poukazom na náš účet na pobočke Slovenskej pošty tiež pred dodaním tovaru (cena za poslanie hotovosti prostredníctvom poukazu do sumy 30€ - 0,30€, do sumy 150€ - 0,40€).

Ako variabilný symbol uveďte vždy číslo objednávky.

Číslo nášho bankového účtu pre príjem platieb v EUR:

2600052559/8330
Fio, sporiteľné družstvo

Na tento účet uhradíte tovar tuzemským bankovým prevodom (t.j. v rámci Slovenska). Za tento prevod zaplatíte poplatok svojej banke ako za každý iný prevod v rámci Slovenska (t.j. len niekoľko eurocentov).

Prevod pri využití internetového bankovníctva trvá iba 1-2 dni.

Na dobierku nezasielame z dôvodu vysokého poštovného."

ale ja som od nich minuly rok objednavala tehu testy a prisli velmi rychlo a spolahlivo... platila som bankovym prevodom.

markiza
5. aug 2010

ako som to dnes citala? cosi ako...

"nemôžeš prinútiť hosťa aby prišiel na návštevu, nemôžeš ho uniesť a zatvoriť u seba doma, môžeš sa len pripraviť na jeho návštevu, upratať a pripraviť občerstvenie... pootvoriť dvere a tíško čakať kedy ku Tebe zavíta...

kraskanz1
5. aug 2010

@markiza jeej to je krasne to si kde citala ??

kkamca
6. aug 2010

ahoj,
vendy koukám máš parádně ustálený graf. 🙂

Jak je holky?Tady leje.
Mě bolí nějak záda.

markiza
6. aug 2010

ahojte,

@kraskanz1 , na emimine a ma to cosi do seba 🙂

@kkamca , aj tu leje uz od piatej a zda sa, ze tak skoro neprestane... aj tvoj grafik vyzera dobre, ze 😉

kkamca
6. aug 2010

@markiza tady je to ted s přestávkami..chvíly leje ,chvíly klid.

Prosim tě ten muj graf je poslední měsíce skoro stejný..a prd z něho. 😝

janka_a
6. aug 2010

ahojte..u nas od rana krasne svieti slniecko🙂 ja len tolko ze rady snaziliek definitivne opustam...
prajem vam vsetkym uspesne snazilkovanie bezproblemove tehu a krasne zdrave deticky🙂

kraskanz1
6. aug 2010

@janka_a si tuhu????

janka_a
6. aug 2010

@kraskanz1 nie nie som teda aspon o tom neviem..len uz nie je s kym snazilkovat..

kraskanz1
6. aug 2010

@janka_a jaaaj to mi je luto a to jak to len tak zrazu och dufam ze sa to da doporiadku drzim palceky.kolko ste boli spolu????

nikushka2
6. aug 2010

@markiza tá divná nálada je z roboty. a zo všetkého. Este sa nesnazíme ani pol roka, a uz mam nejak toho celeho dost. okolo mna sama tehulka a nejak mam z toho vsetkeho depku. Cele to tak na mna dolieha. Proste mam chut sa na to vsetko akoby vykaslat a nechat to tak ako bude tak bude.

@kraskanz1 poriadne si uzite dovcu. A ako tu uz padlo, snazte sa nesnazílkovat. 🙂 a mozno prídete traja (štyria 🙂 )

kraskanz1
6. aug 2010

@nikushka2 podajby si mala pravdu ale ovulka mi vychadza este pred dovolenkou tkaze uvidime ale tak clovek nikdy nevie ..bolo byt o krasne ale neverim ze by som mala take stastie 😅

hathor1231
6. aug 2010

@markiza ach jo 😒 ani neviem,preco som sem nakukla. ale tie vase tabulky ma zaujali, teda som rada,ze nerozumiem co tie znacky a skratky znamenaju... drzim vam palce,nech sa vam mimuska podaria 😵

markiza
6. aug 2010

@hathor1231 , dakujeme 😵 ta tabulka neznamena nic ine len co mame za sebou, co pred sebou a kde momentalne sme 😉 . pozeram, ze zijes v uk? tvoja dcerka ma krasne meno a je hrozne zlata 🙂

markiza
6. aug 2010

@nikushka2 , ono obcas je dobre to nechat cele plynut a potom byt prijemne prekvapena/ý 😵

markiza
6. aug 2010

@kraskanz1 , nebud taka negativistka, mozno sa do toho bulharska poveziete traja... jeden nikdy nevie co pre neho zivot pripravil 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre