Tehotenstvo po cisárskom reze

maryn
13. máj 2007

neviete mi niekto poradit,ci je nejake riziko pri tehotenstve tesne po cisarskom?

hedunecka
15. máj 2007

ahoj susik jeej ja som zabudla aj napisat 😕 😅
jasnacka malicke je zdrave ako buk a ma vsetko co ma mat len sa nechce ukazat..taka som bola vystresovana lebo predo mnou odxadzali 2s placom tak som sa bala!tak ma ryxlo pozrel a nic tam nevidel podozrive tak mi spravil este frisko fotecku a vytesena som isla domko 😉 a mozno sa pridam aj k vam augustovkam lebo baby krasne rastie zarovno tyzdnom a som zvedava co mi povie teraz na 3Dake je velke..

susik77
15. máj 2007

jeej, to je supeer! 🙂 Gratulujem 🙂 Kludne sa pridaj 🙂
Sice, ja by som najradsej porodila uz v juli...Uz mam pocit, ze brucho mi uz nema kam rast 😎

hedunecka
15. máj 2007

no susik to sme asi neni jedine co si to skracuju 😀 ja uvidim co mi este povie dokina ci idem na 100% cisarskym alebo ma chcu nexat na zaciatku potrapit trosku a keby som isla cisarskym tak to vyxadza na august..
boze ani mi nehovor ja mam bruxo jak balonik neviem ci tam nemam nahodou slonika maleho 😀 😝

susik77
15. máj 2007

ja mam pocit, ze sa na mna na ulici ludia pozeraju, ze porodim... 😀

susik77
15. máj 2007

neviem si predstavit, ze este mesiac a pol bude rast... 😎

hedunecka
15. máj 2007

mesiac a pol??pridaj...co chces ist kedy rodit???sak hod nejake foto do albumika.. 😉 mna zacina xratik boliet asi sa tlaci dozadu..ozig nepocula si nieco o tom ked je placenta v predu??zatial je vsetko ok ale citala som uz ze ked je v predu ze lubi tlacit na branku a ze to neni dobre..??co potom,,??tusim musim otvorit novu temu.. 😅
no a dnes mi uz asi 5x stvrdlo brusko to bude asi tym pocasim lebo som to mavala tak 1x za 2-3dni..

susik77
15. máj 2007

myslela som tym, ze treti mesiac uz by malo klesnut do panvi, nie? 🙂
Ale uz by som aj porodila 😀
Na to tvrdnutie si zober horcik, fakt zabera. Ale mozno chod aj lekarovi, pre istotu...Myslim, ze som o tej placente nej temu videla...

zuzana76
15. máj 2007

aj ja mam placentu vpredu, neviem ci je to dobre alebo zle, mne povedal doktor, ze zle je len praevia

escada17
15. máj 2007

maryn, mne povedali po sekcii, ze aspon rok nemam otehotniet. A dodrzala som, otehotnela som, ked dcerka mala 19 mes..
hedun, toto este v septembrovkach sa musim opytat- aj o mesiac skor??

hedunecka
16. máj 2007

zuzi no zena by mala byt viac sledovana lebo placenta moze klesnut a to je uz zle pokial sa drzi ziadny problem..ja idem kvoli tomu v 30tt este raz k dr.cunderlikovi ze ci sa mi otocila alebo klesla nebodaj 😲

esci no a preco nie,?

susi no ja som videla zatial iba placenta velmi nizko.. 😒 ale teraz v utorok by som mala ist konecne do poradne tak sa spytam..

emjee
25. jún 2007

lienka. • 1d • 24. jún 2007 o 22:40
Chcem sa vas opytat po akej dlhej dobe ste otehotneli po sekcii?Mne lekar povedal,ze najskor sa moze po roku.Je tu nejaka mamicka co sa jej to podarilo skor?Mam uz po 30tke a chceme skusit o druhe nakolko to prve prislo az po UO.dakujem

zuz11 • 1d • 24. jún 2007 o 22:48
mne Dr. vravel ze po 2 🤐 mam uz tiez 29 a planujeme este dve ale urcite najblizsie 3 roky nechcem dalsie 🤐

sue • 12tt • 24. jún 2007 o 22:57
Lienka, ja som bola v stredu na UZV a bola tam maminka na príjme - prvý synček mal rok a pol - porodený sekciou, hovorila, že lekár nebol nadšený keď otehotnela po piatich mesiacoch, ale zvládli to a teraz musí zas rodiť sekciou...

zuz11 • 1d • 24. jún 2007 o 23:05
inak co ja viem je to velmi individualne komu sa ako rana zahoji, treba ist asi na uzv ze ci maternica je dobre zahojena a nic sa nestane, lebo poznam babu co po prvom uz nemohla rodit lebo maternica na mieste sitia bola tenka a nevydrzala by to 🤐 ale vravim je to individualne...
a na izbe som lezala s babou co rodila po dva a pol roku po cisarskom a museli ju zdola zasit na zaciatku tehu lebo ak by sa spustil normalny porod tak by jej to maternica nevydrazala 🤐 a stehy jej vyberali vecer pred planovanou sekciou ale museli jej tu sekciu robit este v noci lebo ako ju z dola otvorili tak sa Drobec bral von ale tadial kade nemohol 🤐

mitinka • 1d • 24. jún 2007 o 23:25
fuuuuuuha zuz11 tak to si ma nepotesila ☹ mne dr. povedala ze najskor po 2 rokoch 😕 a mam kamosku co prave vcera porodila po 3rokoch 2krat sekciou a povedala ze ked maly zacal kpoat bola to strasna bolest a vypytala sa aj druhy krat cisarskym chceli ju nechat normalne ale bala sa ze by sa jej maternica rozttrhala a sili by ju aj hore aj dole 😢 ja som tiez sekciou ale druhe tak skoro neplanujeme asi az za takych 7-8 rokov 😒 dufam ze to uz bolet nebude ☹

vesi
25. jún 2007

Mne povedal lekár, že po 2 rokoch.Ja som potom išla rodiť po3,5 roku , mala som rodiť normálne,ale bolela ma jazva - čo nemá bolieť, a bola vraj stenšená, tak bola zas sekcia.

klaudia19
22. júl 2011

@hedunecka Napísala si - takze uvidim ako dopadnem ja potom vam dam vediet do tejto temy.... (tehotenstvo po cisárskom)... Tak ako to prebiehalo?? Najmä ku koncu.... Napíš nám prosím.

12lucka1990
19. aug 2013

Ahojte?Chcela by som sa spýtať v apríli som porodila dvojičky cisárskym rezom a teraz som zase tehotná mozu mať rizikové tehotenstvo ak viete tak odpovedzte

jolinarr
19. aug 2013

Ženy, vy nechodíte gynekológovi? To bolo prvé, čo mi doktorka povedala, že nemám aspoň 1,5 roka otehotnieť. Veď je to operácia, rezané, zašívané! Takže šup doktorovi, ten to vie najlepšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre