Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mirkava
4. mar 2019

@1katyka1 starnutie vajicok v 30tke? Nieeeeee si mladaaaaa. Daš este 4 detcky 😉

mondolina
4. mar 2019

@1katyka1
Veď sa začnite snažiť a uvidíš, načo dopredu stresy.
Ja som otehotnela tiež v 30 a ani ma nenapadlo, že by som mala staré vajíčka.

gabuliacik
4. mar 2019

@1katyka1 MUDr. Roman Žáčok. Chodim k nemu 13rokov. Ma svojsky humor obcas,co asi kazdy doktor,ale venuje sa a vzdy odpoveda na co sa pytas...

dskjhfdlkdjhl
4. mar 2019

@1katyka1 v 30-tke stare vajicka? Ved nie su slepacie😀

evittam
4. mar 2019

@1katyka1 Stare vajíčka v 30tke?😂😂😂😂😂 Dik za pobavenie. Prve som rodila v 30siatke, druhe v 36-na prvy a jediny pokus.

naty1511
4. mar 2019

@1katyka1 Dr. Zoltán Jány, ordinuje na Kramároch aj v súkromnej ambulancii v Stupave. Ja som s ním nedávno absolvovala svoje prvé tehotenstvo a pôrod a bola som maximalne spokojná. Úžasný, milý, ústretový a veľmi profesionálny prístup. Okrem iného pomáha párom ktoré majú problém otehotnieť...

dudos
4. mar 2019

@1katyka1 za mňa jednoznačne MUDr. Kotek. Výborný profesionál a veľmi veľmi ľudský, milý a empatický. Ochotný vždy pomôcť. V mojom prípade ma čakal aj po svojich ordinačných hodinách vždy keď som počas tehu zakrvacala. Vyšetrenie na Klenovej počas tehu mi vybavil bez čakania po telefóne. Volala mi mimo svoju pracovnú dobu za výsledky a konzultoval so mnou ak sa mu len v niečom maličkom nepozdávali.

29simona29
4. mar 2019

@1katyka1 tiež som mala skoro 30, keď som rodila, považujem sa za mamičku v najlepšom veku, nemenila by som, na stare vajíčka mám čas ešte aspoň 10rokov😉inak odporucam Mudr Ondackovu v Kochu!

1katyka1
autor
4. mar 2019

Mam v sebe obavy lebo geneticky to mame v rodine tak ze babka aj mama im zacinal prechod uz okolo 33r., sestra mala tiez prve dieta v 27 a ok a po 30tke uz len 2x potratila a nevyslo ani umele. Tak snad to bude ok.

mishkamishka
5. mar 2019

ahoj, ak chces zenu, odporucam dr. Andreu Malovu. Sice ma ambulanciu v Senci, ale je skvela - precizna a ludska. rodila roky na antolskej, uz k porodom nechodi, ale vychovala si nasledovnika - dr. Jakub Danis. rodila som unho na jej odporucanie a bol tiez skvely, zlaty, mal velke pochopenie a je aj odbornik, porodnik, operuje, cisarske... robi na antolskej.

mishkamishka
5. mar 2019

@1katyka1 ja uz mam 36 a len vdaka dr. Malovej mame druhe dieta 🙂 som jej velmi vdacna... a aj prve nam rodila. je to Pani doktorka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli