Tehotenstvo v máji a vystúpená žila na nohe. Poraďte!

slonik5
19. máj 2009

Prosim vas, este som toho vela o tehotenstve neprecitala a chcela by som poradit. Ak by som mala tehu bez komplikacii, kedy mam otehotnit, aby sa mi babo narodilo niekedy v prve dva majove tyzdne? Menzes mavam celkom pravidelny, obcas mi meska 2 az 3 dni. A este mam jednu otazku, mam velmi vystupenu zilu na stehne, nebude to problem pocas tehu?

zuzkaaaa
19. máj 2009

ahoj na stránke www.tehotentvo/academi máš všetko napísané ak zadáš dátum pôrodu ono ti to vypočíta, tebe to podľa dátumu vychádza asi na august

lul
19. máj 2009

len si treba uvedomit, ze priroda je silnejsia ako planovanie 😉

aanda
20. máj 2009

slonik, drzim palce, aby ti to vyslo podla tvojich planov, ale suhlasim s lul - priroda je priroda a my ju jednoducho nie vzdy dokazeme obist. niekedy ju jednoducho musime respektovat. 🙂
ohladom tej zily - opytaj sa svojho obvodneho lekara, a takisto treba posudit ci ste mali v rodine nejake problemy s ochorenim zil

bastika
20. máj 2009

aanda nehnevaj sa ale s takymito odbornymi otazkami ohladom tvojho zdravia by si sa mala obratit na doktora, treba to vidiet, vysetrit, ako ti asi baby na fore mozu poradit...

lul
20. máj 2009

bastika - asi myslis slonik5 😉

lubkaeck
20. máj 2009

Slonik 5- no ked sa ti podari otehotniet, tak sa pytaj k cievnemu, avsak sikovny gynekolog ta tam posle sam 😉 cievny ta vysetri, da ti bud kompresivne pancuchy, alebo nejake tbl- treba to vsak sledovat 😉
zelam vela uspechu pri tehotneni a donoseni zdraveho babatka 😉

bastika
20. máj 2009

jasne aanda prepac 🙂

slonik5
autor
20. máj 2009

jasne, lekar vie najlepsie, len ci nema niektora z vas skusenost s vystupenou zilou 😉

a k tehotenstvu samotnemu, urcite, priroda sa aj tak zariadi ako ma, tak ale priblizne si to mozem vypocitat, ci nie?

a dakujem za rady

bastika
20. máj 2009

slonik a preco prave v maji?no to by bolo velke stastie keby to slo presne podla planu.nam sa podarilo presne o 3 mesiace od 1.pokusu, niekto skusa rok, viac, tazko sa to planuje, a babo moze ist na svet predcasne atd...drzim palce

slonik5
autor
20. máj 2009

dovod sem nechcem velmi davat

vsak urcite, viem, ze sa na prvy krat nemusi podarit, ja len, ze ak by to prebiehalo ukazkovo a neboli by ziadne komplikacie, bolo by to fajn
inac sa potesime babatku zdravemu, to je hlavne a aby vsetko bolo ako ma byt 😉
a dakujem, este sa ozvem 😉

slonik5
autor
20. máj 2009

pozeram, ze vy cakate uz coskoro
tak vsetko dobre a hlavne zdrave dievcatko prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre