Tehotná po potrate. Aké sú šance?

xpetka1x
5. aug 2009

Ajojte babule no taknam to nevyslo babo mi zomrelo v 3 mesiaci v brusku.. neviete ake su sance otehotniet po potrate

lakris
1. júl 2013

@veronika1224 cítim s tebou, viem čo prežívaš....dúfam, že aspoň nám zmierni bolesť to, že si tu trochu popíšeme. Kedy máš isť na kontrolu?

veronika1224
2. júl 2013

az za 2-3 tyzdne

veronika1224
2. júl 2013

@lakris za 2-3 tyzdne je kontrola ' kazdy deň je pre mňa večnosť

lakris
2. júl 2013

@veronika1224 mne kázal môj dr. o 10 dní, vychádza to na sobotu a v piatok je sviatok, tak ak nebudem krvácať tak pôjdem vo štvrtok, alebo až v pondelok. To máš pravdu,dni idú slimačím tempom.....nikdy som nečakala, aby bolo koniec leta, ale tento krát veľmi túžim aby už prešli 3 mesiace a mohli sa znovu pokúšať....

froschka
2. júl 2013

Ja som otehotnela hned a ani som o tom nevedala. Mala som chodit na odbery hcg aby sledovali ci mi klesa ale nechodila som bo som bola psychicky mimo... No a uz ked som 2 mesiace nemala menzes tak mi to bolo divne a sla som ku gyndoske a jaaaaasne ze tam videla fazulku 😵
Par tyzdnov po potrate sme boli na rekreacnom vikende a tam sme sa uvolnili no netusili sme ze sa nam zadari splodit rovno dvojcata 😵 😵 😵
Takze hlavne je mat cistu mysel a mozne je vsetko

veronika1224
2. júl 2013

@lakris tak to ti držím palčeky - keď sa mi to stalo myslela som že som jediná, ale po tom čo tu čítam vidím že nie som sama tak preto verím že to všetky statočne zvládneme a dáme nič viav si neželám

veronika1224
2. júl 2013

@lakris a ešte aj mne kazal o 10 - 15 dní teda budúci týždeň len ma 3 týždne dovolenku tak musím čakať ale pijem alvhamilku 3 krát do dňa verím že aj ta mi pomôže sz čím skôr zregenerovať nakoľko môj priatel pracuje v zahraničí a príde o 6 týždňov a vydržať takto 2 jrho turnusi a určite sa zacnrme snažiť

lakris
2. júl 2013

@veronika1224 aj ja pijem alchemilku......fuh bez priateľa to musíš mať ešte ťažšie.......mne dr povedal, že 40% tehotenstiev končí takto....to je akosi veľmi veľa.....ešte si doma PN?

veronika1224
2. júl 2013

@lakris nooo PN mam až do kontroly u gynekologa - ja mam 24 robim na dohodu a este aj študujem. Už mám posledný rok vysokej. niekto mi vraví ze môžem byť rada že ešte nemam bábo ale ja som ho nebrala ako prekážku v štúdiu prave naopak ako veľkú posilu. ja už od 20- tky som túžila po rodinke. nepatrím k ženám čo blaznia a užívajú si zivot na diskach. ja len praca, škola a doma rodina a moja milovaná polovicka, keď je doma. bola som šťastná že bol doma práve teraz keď som potratila, bol mi veľkou oporou.

veronika1224
2. júl 2013

@lakris a čo sa týka alchemilky ako dlho ju môžem užívať nevieš? nechcela by som to prehnat

lakris
2. júl 2013

@veronika1224 si šikula, keď všetko stíhaš a zvládaš....a čo študuješ?.......alchemila sa má piť do dňa ovu a potom vynechať, lebo v tehu sa nemá piť, alebo potom znovu keď príde MS. Inak si myslím, že sa môže piť aj dlhodobo.....

veronika1224
3. júl 2013

@lakris a baby yu píšu že užívajú aj femibion 800 to nevieš na čo presne jr dobre?

lakris
3. júl 2013

@veronika1224 sú tam vitamíny a kys.listová, užíva sa pred plánovaním tehotenstva a počas I.trimestra...druhé známe je Calibrum Baby plan, čo som brala aj ja

veronika1224
3. júl 2013

@lakris dnes som bola po ukoncrnie pn u môjho ženského s povedsl že ďalšie snaženie až o pol roka a sa smial - to je pre mňa až príliš dlho och

kacatto
3. júl 2013

Ahojte baby, ja som bola vcera u mojho gyndosa a povedal, ze mozeme snazilkovat hned hoci som este nemala ani prvy menzes (najlepsie dnes a vo stvrtok, lebo som mala folikul - dufam ze som to dobre nazvala - ktory do 48 h dozreje 🙂. a pritom v nemocnici mi povedali, ze aspon 3 mesiace mam cakat..

lakris
3. júl 2013

@kacatto a v ktorom týždni si potratila?

lakris
3. júl 2013

@veronika1224 to prečo až tak dlho????? ja idem k svojmu zajtra, volala som mu , že mám trochu zvýšenú teplotu, tak aby som radšej prišla.

kacatto
3. júl 2013

@lakris v 7tt, ale plod sa prestal vyvijat v 5 tt. otehotniet sa nam predtym podarilo po 4 alebo 5 mesiacoch, tak dufam, ze teraz to pojde rychlejsie. 🙂

lakris
3. júl 2013

@kacatto veľmi vám držím palčeky 🙂

kacatto
3. júl 2013

@lakris dakujem 🙂

veronika1224
3. júl 2013

@lakris - nooo o pol roka sa môžem snažiť o babenko a o kontrole mi nič nevravel - iba keby boli problémy ale aj tak bude na dovolenke. neviem či počkám pol roka to určite nevydržím

lakris
4. júl 2013

@veronika1224 bola som dnes na kontrole, prilis nebol dr spokojný, dal mi injekciu a ATB, ze vraj ako by tam boli nejake zvysky, ale malo by to odísť s ms. Tak pevne verím....

veronika1224
5. júl 2013

@lakris hmm takže vidím že ta kontrola u ženského je dôležitá ... určite pôjdem aj ja .... ja pijem tu alchcemilku a od kiretáže mám stále také špinenie ... dúfam že je všetko v poriadku ... no musím čakať 3 týždne na lekára ... och hrozné ....

veronika1224
5. júl 2013

@lakris nooo ty užívaš kyselinú listovú ... myslíš že by som ju mohla uživať aj ja ... ? a ak áno ako si to mám pýtať v lekárni... dakujem

veronika1224
5. júl 2013

@froschka ahoj ja som sa len chcela spýtať či ti lekár nenadal keď si tak rýchlo otehotnela ... bo ja sa skôr toho bojím .. že ak by sa podarilo že sa bude hnevať že tak skoro ...

froschka
5. júl 2013

@veronika1224 stalo sa to v rakusku a tam si ziadel lekar nedovolil mi nadavat, ale stretla som sa s mamickami s rovnakym osudom na SK a im veru nadavali a mali vycitky...
Ale lekar s tebou to dieta nevychova takze ti moze byt jedno co si mysli
Samozrejme zalezi aky jentvoj zdravotny stav a ci si mala aj kyretaz a pod. Potom treba lekara pocuvat, ale ak sa uz stane ako sa stalo nam tak nema ti kto robit vycitky 🙂

mariannax
5. júl 2013

@veronika1224 ahoj, tiež ma to veľmi trápilo a stále myslím na nášho malého anjelika... držím palce... neboj, vyjde to 😉

lakris
5. júl 2013

@veronika1224 len povieš, že si prosíš kys. listovú 🙂

martina4521
17. júl 2013

dievčatá musíme sa držať. Ja som si myslela ze som ako tak psychicky na tom dobre a potom staci jedna sprosta veta od znamych ktori nevedia co prezivame a uplne ma to dostane. my planujeme akurat svadbu a snazime sa posunut dalej ale vzdy budeme vediet ze to prve islo do nebicka a nedostalo sancu ani vidiet svet. Ja este pockam na vysledky z hematologie a od gynekologa a ideme skusat dalej.

veronika1224
20. júl 2013

@martina4521 aj ty si potratila ? a kedy ? ja mám od potratu 3 týždne a už chcem aby som zas mohla snažilkovať ... už aby to bolo ... a ty si na tom ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre