Tehotná po potrate. Aké sú šance?

xpetka1x
5. aug 2009

Ajojte babule no taknam to nevyslo babo mi zomrelo v 3 mesiaci v brusku.. neviete ake su sance otehotniet po potrate

snehulienka82
25. aug 2016

@beruska87 kys,listovu nevysadzaj, treba to brať, ak keby si nebola tehotná, je to dôležité. Ublížiť neublíži. Skus ešte kvapky gynex, upravia ti aj cyklus, aby sa lepšie počítali plodné dni.

fialka1989
10. okt 2016

Ahojte som po prvej ms v 25.9. A si už 10 dni ma občas pýcha v maternici, alebo vajecniku,niekedy aj prsia,..vcera som mala ruzovkasti vytok.....v stredu idem k lekarke na kontrolu ....moze to byt este dôsledok potratu:(

monikangel
1. feb 2020

@xpetka1x
@tanyja
@wolfskinka
@bzzmajka
@monika0001
@lubka89
Ahojte baby, po akej dlhej dobe sa Vam podarilo nakoniec otehotniet? Lebo ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem Vam za info.

monikangel
1. feb 2020

@paula1234
@cuculik1
@miroslava89
@fatimuska
@aknomis
@cillamilla11
@fialka1989
Ahojte baby, ako dlho Vam nakoniec trvalo, kym sa Vam podarilo znovu otehotniet? Ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem pekne za info.

monikangel
1. feb 2020

@zuszana
@poisonblu
@emma93
@boobaa
@martina4521
@lakris
Ahojte baby, ako dlho Vam nakoniec trvalo, kym sa Vam podarilo znovu otehotniet? Ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem pekne za info.

monikangel
1. feb 2020

@kacatto
@mariannax
@martina4521
Ahojte baby, ako dlho Vam nakoniec trvalo, kym sa Vam podarilo znovu otehotniet? Ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem pekne za info.

monikangel
1. feb 2020

@donkacik
@gabiiika21
@cuculik1
@magduskatothova1
@janula2407
@nikusqa_666
Ahojte baby, ako dlho Vam nakoniec trvalo, kym sa Vam podarilo znovu otehotniet? Ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem pekne za info.

monikangel
1. feb 2020

@maajushka
@beruska87
@gabikamicka
Ahojte baby, ako dlho Vam nakoniec trvalo, kym sa Vam podarilo znovu otehotniet? Ja som uz skoro pol roka po potrate a zatial nic. Dakujem pekne za info.

monika0001
1. feb 2020

@monikangel mne prvy krat po 3 mesiacoch ale zial.. dopadlo to zle.. potom som poctivo cakala pol roka kym sme zacali ale uz si nepamatam kedy sa nam zadarilo.. potratila som pred dcerkou 5 krat a po nej 4 krat.. teraz son tehu po 9 rokoch ..

monikangel
1. feb 2020

@monika0001 dakujem ti za odpoved, velmi ma mrzi, kolko si si musela vytrpiet, ale tesim sa, ze sa ti podarilo a drzim ti velmi palce, aby vsetko dobre dopadlo.
Ja som otehotnela s prvym po 6 rokoch a aj o to som v 5 a pol mesiaci prisla, tak skusame dalej 😉

fatimuska
1. feb 2020

@monikangel no ja nie som dobrý priklad, hned som otehotbela pri prvej ovulacii

maajushka
1. feb 2020

@monikangel ja som otehotnela po 3 mesiacoch. A vsetko dobre dopadlo. Maly ma uz 3,5roka a ptm druhe hned na prvu supu a dcra ma uz rok a pol. Vela je psychika.. Citala som ze pomaha to riesit aj psycholog. Drzim prsteky 🙏🤛

matilda72
1. feb 2020

@monikangel prva dcerka sa nam podarila presne 5m od potratu a uz mame 3r2mesiace a uz mame aj druhy babu a ta ma 9m...vsetko je ozaj o psychike...vela zdaru

poisonblu
1. feb 2020

@monikangel mne na prvy pokus, co sme sa zacali snazit..ale cakali sme 6 mesiacov

monika0001
2. feb 2020

@monikangel dakujem.. s ex manzelom to neslo.. zmena partnera a otehu som po 5 rokoch okamzite.. ale nie kvoli tomu bola zmena partnera.. nefungovalo to doma ☹

cuculik1
2. feb 2020

@monikangel za mna 4 potraty a potom dve uspesne tehu....ja som otehotnela vzdy rychlo...najdlhsie nam "snaha" trvala tri mesiace...

monikangel
2. feb 2020

@fatimuska
@maajushka
@matilda72
@poisonblu
@monika0001
@cuculik1
Dakujem Vam baby za odpovede a tesim sa, ze sa vam to nakoniec podarilo. Psych. som na tom super, velmi sa tesim, az to pride a az budem kocikovat, nemyslim na to, co sa stalo, ani si nic negativne nepripustam. Pred mesiacom som mala cystu na vajecniku, meskal mi menzes, teraz mi zase meska. Po potrate sa mi totalne doriadil cyklus. ☹ Mam podozrenie na hormony, ktore mozno nie su v norme, takze asi mi ostava este chvilu pockat, ci sa dostavi a ak nie, smer doktor. Ste zlate, ze ste odpisali, dakujem 😉

monika0001
3. feb 2020

@monikangel drzim velmi palce

monikangel
7. feb 2020

@monika0001 si velmi zlata, z celeho srdca ti dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre