Treba absolvovať nejaké vyšetrenia pred otehotnením?

vejinka
10. dec 2007

baby mozno by ste mi vedeli pomoct..svokra ma posiela na testy na chlamidie..a macaci bacil..lenze co ja viem mne sa to zda dost divne.zjavne to bduem musiet ist za gynek..ze?

vejinka
autor
18. dec 2007

podobne prcham🙂

vejinka
autor
3. jan 2008

tak zienky..tie testy absolvuj tak ci tak..ibaze uz v druhom stave 😅

mirusch
3. jan 2008

Vejinka, si to zobrala ale z rýchlika!!! Blahoželám k tehu - som si prečítala aj v Snažilkách 😵 😵 😵 Tak informuj aj tak, keď budeš mať výsledky testov. Aj keď teraz to už neporiešiš, keby niečo 😅 Ale verím, že si zdravá ako ryba a problém mať nebudeš. Veľa šťastia!

vejinka
autor
4. jan 2008

mirus...si zlata a dakujem..za rady do zivota 😅

luciferova
7. jan 2008

ahojte, neviete mi nahodou poradit, ako zistim, ci som ockovana proti rubeole? mam doma kartu, len neviem, aku to ma "znacku" a v akom obdobi mojho zivota to mam asi hladat...

zanet397
21. feb 2010

aojte mam 15 rokov ... a ked som bola v 9tich rokov na odbere krvi mi povedali ze mam macacieho bacila od vtedy som mavala vysoke horucky a anginy... a od vted som uz nebola na ziadnych takychto odberoch .. jaaa sa cem len opitat ze ak je pravdepodobnost v tom ze nebudem moct mat deti ... ???? dakujem vopred

zanet397
21. feb 2010

ahojte ja maam 15 rokoov a v 9tich rokoch mi obvodna doktorka brala krv a povedala mi ze mam macacieho bacila ale ze sa to da ete liecit ale od vtedy som uz na zjadnom takom odbre nebola iba viem ze cosik mama spominala ze mi to kleslo mno .. a ja sa cem opitat aaka je pravdepodobnost ze nebudem mat moct deti??

ivi87
10. mar 2010

ahojte kočky, tiež s priateľom plánujeme prvé bábätko, a ako mi tu jedna kočka poradila, že by bolo dobré brať Femibion 800, aj ho už mám.. ale rada by som šla na gyndu nech mi pre istotu spravia test na toxoplazmózu, popr. chlamidie.. alebo som čítala aj o rubeole.. chcela by som sa ale opýtať.. toto všetko sa dá zistiť z krvi? a platí sa za to niečo? ďakujem 😉
idem si vás ešte dočítať 🙂

vejinka
autor
10. mar 2010

ivi myslim ze sa za to plati..ak by si uz bola tehu tak si za to neplatis preplacala by to poistovna..teda aspom podla mna 😉

vejinka
autor
10. mar 2010

zanet macaci bacil sa da celkom dobre ciecit len to musi byt skor ako otehotnies co pre teba nieje problem vzhladom na tvoj vek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre