Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
8. feb 2009

oh maryah ani nehovor ja ked som doma tak nechodim do mesta a po nakupoch ale tu su tie veci kvalitne a po jednom prani to nevyzera jak 3ročne 😒

maryah
8. feb 2009

presne... kvalita je kvalita... aj tie bavlnene tricka ake su tu kvalitne... hned sa neroztahaju.

maryah
8. feb 2009

nyya, aj ty chodis vela po nakupoch???

nyya
8. feb 2009

mary ja mam niekedy nakupne horucky ale niekedy mam obdobie ze nic nekupim ale vzdy sa idem aspon pozriet do obchodu pre babatka....ale nic nekupim 😉 teda nie este pre svoje lebo este neni na ceste ☹

antoniab
8. feb 2009

nyya no tak som rada mne to prišlo ok tolko utratit a bola som jedina s roboti čo jej niečo dala to mi prišlo troška smutne no ja som snou robila každy den no ale zas mne sa na svadbu všetci poskladali tak som myslela že aj jej na babo bude skladačka a ked sa nič nedialo sama som sa pričinila mna to nezabilo jej pomohlo 😉 jej manžel ešte študuje tak to maju tiež dost perne

antoniab
8. feb 2009

baby ste poverčive lebo ja občas neviem ale asi skot nie 😒

nyya
8. feb 2009

antonia ja si myslim ze to bolo pekne od teba 😉 aspon si ju potesila 😉 😉

maryah
8. feb 2009

no, pocula som, ze to nie je dobre kupovat pred tym ako je babo na ceste, ale zase trosku to neuskodi si myslim...

antoniab
8. feb 2009

no ja sa priznam ja som nakupovaci maniak ale to byste sa dočitali v inej teme ktoru navštevujem 😀 😀 😀

nyya
8. feb 2009

ja som tak troska...ale nie vo vsetkom 😉

maryah
8. feb 2009

hej, aj ja si myslim, ze je to mile...
ja uz ta antoniab poznam a si dokonca este vacsi maniak ako som ja 😀 😀 😀

antoniab
8. feb 2009

maryah aj ja som to počula ale mnažel zas hovori že ked pozerame telku tak všetky celebriti nakupuju veci skor a všetko je v pohode tak prečo nie my no iked pravda je že babo je už naceste 😒 no maličkosti neuškodia a velke veci kupim ked to bude aktualne 😉

maryah
8. feb 2009

ano, nad tym som este nerozmyslala... babo je uz predsa na ceste... jasne, ze nebudem este kupovat kocik, prebalovaci pul a podobne, ale nejake vecicky co mi padnu do oka predsa mozem...

nyya
8. feb 2009

babenky ja ked sa mam priznat ja som si kedysi kupila dudlik,podbradnicek,a tricecko ale dala som to mojej mamine kamaratka a jej dcere cakala babatko a bolo malinke tak som jej to dala...neviem nejak ma to ze ked si kupite vecicky pred tim nez cakate babatko nemusi zena otehotniet...vi na to verite??

maryah
8. feb 2009

nieco na tom moze byt pravda... neviem ci tomu verim, ale par veciciek snad neuskodi, teda snazimsa tomu verit... na jednej strane tomu neverim a chcela by som si toho pokupit vela, ale na druhej strane sa toho trosku obavam, ze co ak je to predsa len pravda...

nyya
8. feb 2009

mary to je to ze clovek nikdy neviem....babenky a koho by ste mali za krstnich????ja som dneska tak nad tim rozzmislala a asi by to bol moj druhy bratcek lebo s nim so bola o dost castejsie ako s mojim prvym bratom...

lenusska
8. feb 2009

ahojteeee

maryah
8. feb 2009

ahojky lenuss 😉 . aky si mala den?

nyya
8. feb 2009

aojki lenuska 😉

lenusska
8. feb 2009

ahojte paovn...al moh graf mi robi radost tak som sa mala super

lenusska
8. feb 2009

ty brdo mi vypadla klavesnica

pracovný,ale moj ...

maryah
8. feb 2009

aky si mala graf? hod ho sem 😉

nyya
8. feb 2009

lenuska aky mas grafik 😀 😀

lenusska
8. feb 2009

o ste rozoberali ?...idem kuk tu stranku co sem niekto dal

nyya
8. feb 2009

lenuska tak ten je fakt peknucky...a kedy mas mat mrsku???

nyya
8. feb 2009

ale len tak koho by sme si vybrali pre nase babatko krsnou mamou alebo krstnim tatom 😀

lenusska
8. feb 2009

neviem moja lbo berem duphaston..berem ho do 12.2 a potom meviem kedy dorazi

antoniab
8. feb 2009

nyya aj mne pojde za krsneho brat s priatelkou a ja zas im tak to chceme nechce na každe babo ineho kmotra 😅
no maryah poznaš no som maniak no čo ale len tu tak to je ok 😀

maryah
8. feb 2009

lenus, pekny grafik 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre