Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
15. feb 2009

aj u nas bol tutumutu Valentin 🙂

ritulka
autor
15. feb 2009

antoniab mne to pomohlo....davala som si panadol pred spanim, a tie homeopatika...a nemala som vobec horucku, len nadchu a pekne mi to pomohlo...

ritulka
autor
15. feb 2009

to sme mali pekneho uja valentina...ja som este sedela v jahodach 😀

lenusska
15. feb 2009

Vdaka baby...mam ju doma a neviem ci ju chcem pit alebo nie

maryah
15. feb 2009

lenuss, ja som pila alchemilku len do ovulky... prestala som ju pit tak dva dni pred nou...

mamartinka
15. feb 2009

lLenul ja mam bylinkovu alchemilku a tam je na krabicke pisane ze sa moze pit pocas menzesu a pri vytokoch.ale priznam sa dnes som si dala len aloe vera.zajtra alchemilku 😉

lenusska
15. feb 2009

A inak vdaka baby...no sledovat sa musim lebo musim pocitat dni koli duphastonu...a ked ho uz do seba trepem 😎 chcem aj vediet kedy je ovu.Ale som v pohode,mam radost lebo som mala LF 13 dniii 😀

ritulka
autor
15. feb 2009

ja som ju pila, ale to bolo po cisteni....aj ju mam doma, ale nepijem...radsej si dam vinko 😀

antoniab
15. feb 2009

aj ja som mala tutumutu valentin 😀 😀
alchemilku nepijem tak neporadim 😖
tak musim kuknut tunejake homeopatika zatial začnem paralenom ja horučky nemavam tak raz za 10rokov ale neznašam upchati nos 😠

maryah
15. feb 2009

lenuss, ja mam LF 12... myslis, ze je to dost dlha?
ritulka ani ja ju uz nepijem... cyklus sa mi skratil z 28 na 25 dnovy a kratsi uz nechcem 😲

ritulka
autor
15. feb 2009

kratsi ani nie je dobry...ja som mala teraz 29DC

maryah
15. feb 2009

ved prave, kratsi uz nie je dobry, nestihlo by sa vajko uhniezdit

ritulka
autor
15. feb 2009

no je to tak...ale aj tak je to zaujima...ked citam po forach, ako mju baby aj 40DC, tak to je uz na prasky...fakt sila, ako sa to dokaze ponatahovat 😒

antoniab
15. feb 2009

takze mojich 30DC je ok baby 😒

ritulka
autor
15. feb 2009

antoniab je to ok...aspon si myslim....

ritulka
autor
15. feb 2009

este tych 30DC sa mi zda normalne....ale 40 - 60 je uz dost

lenusska
15. feb 2009

maryah - 12 je v pohode ja som mala 9...no ak mas kratky cyklus mas skor ovu a fazu mas dobru...podla mna je to ok

lenusska
15. feb 2009

No ja som tu na koniku pochopila,ze aj ked sa babo nedari mozm byt rada,ze mam kramy,ze su presne a ze mam ovulku..

maryah
15. feb 2009

uz 2.messiac mam ovulku na 13. den... citim to podla bolesti a minuly mesiac mi dr robil folikulometriu a aj mi potvrdil, ze prebehla

ritulka
autor
15. feb 2009

presne lenuss....podstatne je, ze vsetko prebieha tak ako ma....potom to je uz len o stasti a nahode

ritulka
autor
15. feb 2009

super mary....vidis a mne ked robili len raz folikulometriu, tak som tam nic nemala... 😠

antoniab
15. feb 2009

ritulka tak ja ti budem verit si staršia tak maš aj viac rozumu než ja 😀 😉

ritulka
autor
15. feb 2009

antoniab no diky 😝 ....az sa cervenam...a az potom mi ver, ked to zaberie...ja mam len dobru skusenost..tak rada pomozem a dufam, ze to zaberie aj tebe 😉

ritulka
autor
15. feb 2009

a kolko mas, ked ja by som mala byt starsia 😀

lenusska
15. feb 2009

Normálny menštruačný cyklus trvá zvyčajne 21 – 35 dní. 🙂
to som nasla na nete..

antoniab
15. feb 2009

a čo je folikulometria ako to prebieha baby ja chodim na konika ale nejak tu neštudujem čo to ani teplotu sa mi merat nechce 😅 no ale ak budem musiet tak začnem 😝

ritulka
autor
15. feb 2009

antoniab ja tiez nemeriam...lebo uz vidim, ako by som rano hned prve myslela na teplomer, moja hlava derava 😀
folikulometria je vlastne sono - vaginalne, kde sa sleduje pred ovu, aky velky je folikul...robi sa pri normalnom cykle okolo 10DC

maryah
15. feb 2009

folikulometriou ti dr cez ovulku zisti ci mas dozrete vajicko, ci ti rastie, ci ho mas alebo ci ti prasklo... da sa nou zistit ovulacia. dufam, ze som to dobre napisala.

antoniab
15. feb 2009

ritulka ja mam 26 a ty maš o rok alebo dva viac nie ak sa nemilim 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre