Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
18. feb 2009

ritulka ja ta povzbudim ja ked idem na gyndu tak si poviem radsej 100 zenskych doktorov ako jeden zubar,pretoze ja sa zubara bojim bojim ako cert kriza 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nyya
18. feb 2009

dasah tak potom to co si napisala uz asi prestanem stresovat...len ja chcem mat potvrdene ze je vsetko ok od doktorky..alebo mam len cakat dalej???a dakujem mooc...

dasah
18. feb 2009

no aj ked mam svoje roky ,minule ste tu o tom pisali kolko ktora mate takze ja mam 35 ja budem niekedy tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeem

ritulka
autor
18. feb 2009

dasah len ja zubara vobec... 😀 len teraz som nejaka mimo a k tomu dokimu sa mi max. nechce...ale ja to zvladnem... 😀

nyya
18. feb 2009

tak to sme dve dasah ja k zubarovy ani za pana...iba ked fakt musim...

ritulka
autor
18. feb 2009

babulky pa pa moje, dobru nocku 😉
cmuk

nyya
18. feb 2009

dasah ja mam len 21 tak asi si zavriem usta... 😉 😉

nyya
18. feb 2009

dobru nocku ritulka..... 😉

dasah
18. feb 2009

nyya ja som zacala stresovat je pravda az po svadbe asi po troch rokov,lebo mi sme zozaciatku babo nechceli no a potom ked to neslo zbytocne som sa jedovala,lebo ma aj tak na vysetrenie poslali az po roku cize ked sa kazdej zvas nepodari do jedneho roku az poto ide veskere vysetrenie a poslu vas oboch

dasah
18. feb 2009

no nezatvaraj radsej usta treba sa aj porozpravat a davat si dobre rady ja sa tiez od vas hoci co priucim a dozviem to nie je o veku ale o tom co citime

nyya
18. feb 2009

nie len ja chcem ist na normlane vysetrenie nie ci mozem mat babatko len ci ja som v poriadku...tak asi pojdem len musim pokeckat s priatelom kedy pojdeme 😉

dasah
18. feb 2009

no tak som sa rozpisala ze uz musim aj tak koncit muzicek chce ist totisto spinkat ranzasa do prace tak vela stastia a snazilkovania a dobru nocku vsetkym paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nyya
18. feb 2009

to mas pravdu..vzdy sa treba porozpravat...aj ked niekedy clovek ma 40 alebo vyse niekedy sa stale nieco nove nauci kazdy den no nie... 😉

dasah
18. feb 2009

no tak na normalne vysetranie jasne to chod to sa ti vobec nic nestane budes vediet aspon na com si a tvoj priatel nech papa vitamin e to je ze dobra na spermie

nyya
18. feb 2009

no len neviem ci to on bude papat...ale skusim ...ved aj pojdem sa dohodnem s priatelom a pojdem..uz to dlho odkladam

nyya
18. feb 2009

dasah ja idme musim ist do sprsky a potom budem cakat na draheho...dobru nocku...a dakujem ze si napisala to co si mi napisala mi to pomohlo....dakujem..papa

ritulka
autor
19. feb 2009

bryyyy vecer....kde ste sojky moje??? 😀 ja pozeram ordinaciu a vy asi tiez

antoniab
19. feb 2009

ahoooooooooooooooooj aj ja čumim na telku 😉

ritulka
autor
19. feb 2009

ajooooj 😀 telemaniacky

antoniab
19. feb 2009

😀 😀 no čo ako dneska ako si dopadla u lekara 🙂

antoniab
19. feb 2009

reklamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

maryah
19. feb 2009

ahojteeeeee, ja som si akurat dorobila poriadky v skrini... a cakam na panelak...

antoniab
19. feb 2009

maryah tak prit aj kumne aj ja potrebujem pretriedit skrinu 😝 a upratat ja celi den pracem že doma sa mi potom nechce 😅

ritulka
autor
19. feb 2009

dneska sa to dalo...som sa aj nasmiala, lebo doktor tak koketoval 😀

ritulka
autor
19. feb 2009

mary aj ku mne...aj ked ja mozem upratovat, bavi ma to...mary co pretriedujes veci, co zobrat na SK a co nechat v UK???

antoniab
19. feb 2009

jaj o koketovani mi nehovor bo budem vraždit 😠 ale inak ok

vikykiss
19. feb 2009

Ahojte baby aj ja by som chcela taký malý batôžtek štastia už tretí 😕 🙂

ritulka
autor
19. feb 2009

antoniab preco???? ja som sa nasmiala 😀 a o cca 2 tyzdne bude vysledok cytologie, ale asi to bude ok

ritulka
autor
19. feb 2009

viky tak sup do toho 😀

vikykiss
19. feb 2009

Dnes večer sa chystám ale manžel o tom nevie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre