Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
21. feb 2009

dobry vecer babenky....ako sa mi mate??? 😉

maryah
21. feb 2009

nesnazilkujem, ale mrchujem (poriadne nastvany smejko tu ma byt), vlastne uz finisujem tak o par dni opat zacneme. ty uz mas po nej, ze?

maryah
21. feb 2009

ahoj nyus... ty si mala aky den?

nyya
21. feb 2009

aoojki mary ...ja som bola dneska v robotke tak bol celkom fajn...a teraz len odychujem ale [redtim som si musela upratat...a co ti ako sa mi mas???

maryah
21. feb 2009

ja celkom v pohode... som prezrata a teraz len popijam caj... dnes mam volno a aj zajtra tak trosku odpocivam, vlastne zajtra ideme s dasah do mesta...

antoniab
21. feb 2009

maryah ako to 😠 😠 😠 normalne ja nechapem nie ja čakam ovulku asi 😒 no ja ani sama neviem 😀 😀 som 16DC ovuka by mala byt zajtra no ale som taka nafuknuta jak pred mrchou a ešte som nepostrehla ovulačny vytok ja neviem kašlat nato ale tabletky papam poctivo tak dufam aspon že budu vysledky aspon ok ak už nič ine 😝

antoniab
21. feb 2009

ahoj nyya 😉 aj ty si mala upratovaci den ja uplne hrozny ale mame doma krasne čistučko 🙂 🙂

maryah
21. feb 2009

antoniab, ake tabletky papas? ja som mala ovulku a nic sa nestalo...

antoniab
21. feb 2009

ja papam euthyrox na štitnu žlazu aby sa mi upravili hormony 😝 v januari mi lekarka zvišila davku liekov preto idem v marci domov idem na kontorlu či je všetko ok alebo pojde davka ešte nahoru ale bola by som rada keby to bolo ok lebo je vačšia pravdepodobnost že sa to podari 😉

antoniab
21. feb 2009

tak ja maryah fakt neviem ked aj ovu bola žeby ste sa netrafili 😖 no ale ja sa bojim aby to nebola psichika a ja tento mesiac budem v očakavani už to teraz viem lebo vitamini mi pekne zabrali pevne verim že aj lieky a tak budem čakat na zazrak ale ja sa snažim tak nemysliet nato ale to sa neda aj prace mam dost ale vždy sa najde čas nato pomysliet chcela by som byt myšlienkami niekde inde len neviem ako to urobit no a ked dojde mrcha tak to bude zas ok na ten tyžden vypnem a potm to začne zas ja tomu nerozumiem a to nechcem ale fakt nechcem 😅 😅

maryah
21. feb 2009

je stitna zlaza zla na otehotnenie? dufam, ze budes v poriadku

nyya
21. feb 2009

babenky prepacte ze vam pisem troska neskorsie len som si kukala na nete nieco na svadbu 😉

mary tak to sa mi zajtra zabavte na nakupoch 😉 😉

tak nejak antonia ale ja dneska len tak troska lebo ja som aj vcera tak postupne 😉

maryah
21. feb 2009

ja neviem cim to bude antoniab... ved sme snazilkovali pocas celej ovulacie ☹

dasah
21. feb 2009

kuk no a zasa nejdu smejkovia

ako ,ja celkom super sice mi vcerajsi den d nevisiel ale dnes ak nevijde tak budem zlaaaaaaaaaaa hahahahhahah

maryah
21. feb 2009

aaaaaaa, uz mi idu smajlici... pouzivam ako prehliadac operu a teraz som skusila pisat cez explorer a ide mi to 😵
psychika robi svoje... joooj, ale ono sa na to neda nemysliet, ale myslim, ze nic ine nam neostava... antoniab a vy sa ako dlho snazilkujete

antoniab
21. feb 2009

no maryah moj gynekolog a endokrinologička tvrdia že ma aj na nete čo som počitala tak hlavne v tehu je rizikovi prvy trimester že by si mohla o babo prist ja som mala take hranične hodnoty ale nato ma upozornoval aj moj gynekoog v čechach to bol super lekar škoda že nechcel cestovat somnou 😀 😀

maryah
21. feb 2009

ja neviem co tu robia tie zeny ked maju nejake gynekologicke problemy... ved tu su neni ziadni odbornici a ked mi isli robit vytery tak mi ich robila sestricka u GP, lahla som si na nejaky stol, zasvietila mi tam lampu, bola som otocena k otvorenemu oknu... booooze, citila som sa hrozne... 😠 . kamaratka mala bolesti v podbrusku a dr ju obiednal na ultrazvuk za dva mesiace 😲 .

dasah
21. feb 2009

no opustam vas idem do sprchy a spat zajtra ideme s maryah do mesta tak budem musiet prvsie vstavat okolo deviatej to je pre mna na volny den zavcasu hahahahahahaahahah

ritulka
autor
21. feb 2009

ajojte

antoniab
21. feb 2009

maryah my sa snažime 8 mesiacov ale bola som v januari na gynde a doktor povedal kym nebude dobre hodnoti na endokrinoligii tak budeme čakat a potom ak to nepojde tak vyšetrenia len dufam že po spravnych hodnotach nezčne zas počitat rok 😠 ale verim že nie prve 3 mesiace som to dost preživala aj som si poplakala teraz to už tak neberiem ale myslim nato ake by to bolo a tak ale my sme aj malo snažilkovali ani nie každy druhy den teraz skušam častejšiu metodu 😀 😀
dasha a my sme mali mali mali velky den DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 😀 😀 😀

dasah
21. feb 2009

no nastastie ked mne robili testy tak som bola otocena len k doktorke este ze to nevydela moja prekladatelka no myslim tu moju pipinku haaaaaaaaaaaaaahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah uzite si to a nieco dobre nakupte 😉

ritulka
autor
21. feb 2009

no holky dneska to tu je hrozne, prave davaju mimoriadne spravy...je to strasne 😢

dasah
21. feb 2009

no a ja ti budem na ten velky den D trocha zavidiet ale dnes hujuuuuuuuuuuuuuuuuu do prace(mozno)

no lebo ak nie tak budem robit nononono
heheheheh

antoniab
21. feb 2009

😀 ahoj ritulka ako mala si den D 😀
dasha tak pekny nakupny den zajtra a to idete zavčasu my tak chodime poobede ved je otvorene až do večera nie 😅

dasah
21. feb 2009

no nie tak zavcasu to je jasne ze neskor ale zakedy sa vychystame popijeme este kavicku pokecame tak bude aj poobede no ale na vecer treba byt doma a snazilkovat

dasah
21. feb 2009

hmmmmmm ale u mna na volny den je vstavat okolo jedenastej zavcasu hahahahahaha

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab ja som mala taky upratovaci - kludni den....pripravila som segre izbu, ked zajtra pride, bude mat vyvonanu izbu... 😀 ale inak nic nove...akurat si s MM davame sampanske s jahodami 😝

maryah
21. feb 2009

dasah, o pol desiatej nie je neskoro 😀 . a mozno ta prekvapim skor
boze baby, pozerala som tie mimoriadne spravy... hrozne co sa deje ☹

dasah
21. feb 2009

jeeee tak ja idem zasa otvorit pifco ale najprv idem asi do sprchy sak sa chystam uz davno ale akosi sa mi moc nechce
som akasi leniva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre