Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
21. feb 2009

ritulka a zoberieme aj nase deti na stretko?
presne takyto pristup tu maju toto doktori. no hruza... treba sa len modlit aby sme nepotrebovali doktorov na nieco vaznejsie

antoniab
21. feb 2009

ritulka išla by som hned po 1 mat vlastne byvanie a po 2 mat pracu tak ani nezavaham ale kedže nemam ani jedno ani druhe a finančne som na pol ceste musim ešte počkat iked byt tehu tu nedostanem ani korunu lebo mame vysoky prijem z manželom 😠 a s babom tu možeš byt doma len rok takže milujem slovensko 😀 😀

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
no ja mam dost....to mna ked isli cistit, tak ako spravali sa uplne profesionalne a bolo hlavne vidiet, ze je im to moc luto...este ked ma viezli na salu, tak sestricka, ze to bude dobre...mam dost...u nas su ludskejsi...aj ked zalezi na koho clovek natrafi...ale ja zatial musim zaklopat klop klop je to dobre

dasah
21. feb 2009

akoto ze rok u nas v praci baby isli do prace po 9 mesiacoch

maryah
21. feb 2009

co by ta mali psychicky podrzat tak oni jednaju ako s nejakou vecou

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab ja tomu rozumiem....tiez som bola v tom, ze ked som slobodna, tak urcite budem v UK...ale kezde sa mi priplietol muzik do cesty, srdce mi to nedovolilo...aj som bola bez neho 3 mesiace mimo, ale to teda uz nikdy viac...preto som sa vratila aj domov... 😀
a uplne rozumiem, ze co je dolezite pre mladych, mat kde byvat a mat aj pracu...ale v dnesnej dobe dost nerealny pojem 😠

dasah
21. feb 2009

no to teda ano takze babenky ja uz fakt idem do tej sprchy majte sa pekna papapapapa

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah ty si este nebola v sprche 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
21. feb 2009

ritulka ono sestrička bola mila aj jej to bolo luto potom nam doniesla na izbu čaj a kavu a sušienky ale čistenie že na salu 😲 no čo si len taka izba a robila to sestrička a ja s bratom sme boli pritom aj preto že mima velmi po anglicky nevedela joj a ešte vam napišem že po tyždni sme mali prist na kontrolu tak sme tam s mimou šli že kontrola ja že ju pozru alebo čo a oni jej urobili tehu test ten vyšiel negativny tak že všetko ok a odchod 🙄 🙄

maryah
21. feb 2009

antoniab, neviem ci je to tu rovnake ako v skocku, ale tu dostavaju matky nejaku korunu, nejake tax credity, child benefity a co ja viem co este... pozri si tuto stranku, neviem, mozno ju poznas...
http://www.echomagazin.com/
je tam vela dolezitych a dobrych informacii pre nas...

dasah
21. feb 2009

no veru este som tam nebola sak stale nemam kedy ked svami mi je tak dobre aj ked ste tu tak malo

maryah
21. feb 2009

antoniab tak to je teda sila, neviem co mam na to povedat... a je uz mima v poriadku? kedy sa to stalo?

maryah
21. feb 2009

dasah fuuuj ty smradoch... chod veru do sprchy lebo mi zasmradis auto (hahahahahahahahahaha - tie smajliky mi chybaju)

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab vy ste boli pri tom???? mna ked sa to stalo, tak segra prisla z UK domov, aby ma podrzala, ale teda to vsetko v nemocnivi som si musela prejst sama...a az ked som isla domov, som ich vlastne videla...ziadne, ze prisli za mnou na izbu nehrozilo a hlavne, aj chceli ma prist vecer po zakroku pozriet, ale ja som nechcela...potrebovala som byt sama...ale aj tak, je to sila

ritulka
autor
21. feb 2009

mary takto vystvat dasu, ked smrdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
21. feb 2009

no fujky teda radsej idem ale janicko ma predbehol zeby bolo supy supy hahahah

a ty smrdis a vies preco?hahahhiohiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mam?

antoniab
21. feb 2009

stalo sa to v lete už na mojej svadbe bola tehu sme mysleli že v oktobri bude druha ale v auguste potom oto piršla tak to zrušili a v septebri sa vratili nastalo domov teraz je ok ale malo to nasledky doma mala nejake problemi zdravotne bola v nemocnici nevieme či to ma s tim suvyslost v maternici bola len menšia infekcia ale psychicky to asi bolo lebo mala migreni a problemy s bruchom vracala a tak a hrozne schudla no mala smolu lebo vtej dobe nanu toho bolo dost sa jej rozvadzali aj rodičia tak vieš z každeho roška troška ..... 😔
ale teraz je ok našla si pracu a pomaly sa da dokopy
dasha ty nas maš rada jej aj my teba 🤐 cmuk 😵 no ale už chod inak zas prešvihneš tutumutu 😉

maryah
21. feb 2009

ritulka, uz isla do sprchy tak je to uz v pohode...
ritulka, ak sa mozem spytat, ty si prisla o babatko??? :(

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah budes nam chybat...alebo mam napad...chod za janockom do sprchy, robi to divy 😉

dasah
21. feb 2009

ja som este tu ale uz idem heheheh

ritulka
autor
21. feb 2009

mary ano prisla som v 9tt o mimco pred 2 rokmi, ale uz som na tom v pohode... 😉

dasah
21. feb 2009

no tak ale naozaj majte sa este raz a dobru noc a dobreho sup sup na noc hiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah tak chce to nieco podniknut, ked mas umyteho muzika 😀

antoniab
21. feb 2009

maryah ja viem o benefitoch ale maš nanich narok len do určiteho primu a my ho mame dost vysoky iked nam to tak nepride 😀 😀
no ritulka tak to tu chodi možno mi moje podvedomie nechce dovolit ostat tehu tu v uk lebo som sice nie na vlastnej koži prežila tu starostlivost 😒
a aby som nezabudla 3dni nato mima šla už do prace lebo nik ti neda pnku alebo niečo podobne ale v robote boli mili dali jej lahku pracu lebo jej byvalo ešte zle a bolelo ju brucho ☹

ritulka
autor
21. feb 2009

dasah dobru nocku aj tebe a vela, vela tutumutu 😉

maryah
21. feb 2009

dasah, no uz si mu mala davno umyvat chrbat... ja sa ho na to spytam, ze ci bolo tutununu...
baby a kde zdrhla nyyuska?

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab coze, tu po cisteni si doma a do prace ta takt lahko nedaju...a neviem, sa mi zda, ze do 6 nedelia si doma...ved ja som bola este 3 dni po total mimo a aj som trosku krvacala a bola som slaba...a na vysetrenie ked som isla po 6 tyzdnoch, tak som povedala, ze nech ma vysetria len tak light...

antoniab
21. feb 2009

no fakt kde všetky baby su to tu každy chodi len ked očakava mrchu a kde všetci su ked očakavam mrchu ja 😕 už viem všetky snažilkuju lebo ked ja mrchume každy ma voulku 😀 😀

aplless
21. feb 2009

ahojte antonia a kedy ma prist mrcha? bo aj ja ocakavam

ritulka
autor
21. feb 2009

tu ked zostane zena tehu a povie, ze ma taku a taku pracu, automaticky ide na narizikove..a mne bolo tiez povedane, ze ked zostanem, idem automaticky na rizikove...ale ja nepracújem, takze je to to jedno...ale viem, ze aj kamosky to tak mali, ze isli hned an PN...to je aspon dobre, ze mozes ostat doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre