Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

dasah
22. feb 2009

no ale bude nuda keby sa mi aspon samej chcelo aspon oci napast

ale nie ja som leniva

maryah
22. feb 2009

antoniab, bicyklujem na slovensku pretoze tu su bezohladni vodici a rychlo by ma mohli nabrat... kolieskove korcule som mala aj tu, ale nemala som poriadne kde ist, ale na slovensku si s MM kupime lepsie a tam aj mame kde ist...

antoniab
22. feb 2009

dasha to poznam ked tu bol braško s mimkou tak sme tiež chodili do mesta aj v tyždny teraz len cez vikend ale aj tak nakupujem i ked s nou o niečo viac lebo občas ked manžel pozrie viem že stačilo 😀 ale tiež mam už na neho taktiku a ked prihodim nejake veci že pre neho tak potom je taky že ked ja niečo tak aj ty si niečo vyber a to mne dvakrat rozpravat nemusi 😀 😀
mamartinka ja som pochopila ale kolky den si dnes už meska alebo len očakavaš 😉

dasah
22. feb 2009

no to mas antoniab pravdi ze tak lacno to doma nekupime a tam by som aj tak za tu cenu znackove ani nechitila do ruk a nieto si este kupila,ale tu som aspon nejaku tu znacku aj kupila aspon bude pamiatka

antoniab
22. feb 2009

ja som si kupila ešte ked som pracovala v plzni tam bolo aj super miesto na take veci tu je na plaži popri mori tiež super len ten asfalt je taky nijaky 😝

mamartinka
22. feb 2009

zatial sme v ocakavani.teprvka ma dorazit.

maryah
22. feb 2009

mamartinka, meska ti uz?
antoniab, my mame plaz daleko a na parkovisach sa neda... vecer su suce prazdne, ale su tam pubertiaci a tu je to trosku riskantnejsie... pockam az ked pridem domov, ale hlavne sa tesim na bicykel, huraaaaaa

antoniab
22. feb 2009

tak to hej no ja musim na plaž aj tak autom je to tak 2km od mojho bytu len to že na plaži dost fuka a čas je tak cez vikend a to nesmie pršat ved vieš anglicke počasie 😀

maryah
22. feb 2009

ved prave, to pocasie... rano sa zobudis, potesis sa z pocasia a ked sa vyberies z domu tak prsi a to sa opakuje cely den... no proste na zblaznenie

antoniab
22. feb 2009

tak to je 😠 ale mojmu MM sa nechce a mne sa zas nechce samej 😝

maryah
22. feb 2009

ja aj sama... dam si mp3 do usi, svoju oblubenu hudbu a vyrazam, ale vo dvojici je to lepsie... a romantickejsie a ked sa niekde zabludi v lesnej cesticke (na bicykli) tak je to este lepsie..............................................

dasah
22. feb 2009

no maryah hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

antoniab
22. feb 2009

😀 😀 😀 ty si ale romantička 😀

maryah
22. feb 2009

milujem takuto romantiku hahaha

antoniab
22. feb 2009

joj zajtra už pracovne tak sa mi nechce tak by som ešte vegetila 😝

maryah
22. feb 2009

mas kazdy vikend volny? cez tyzden robievas?

antoniab
22. feb 2009

dasha kao včera vymakla si manžela po okupkani 😀 😀 moj si robil srandu dneska lebo si kupil nove trenky tak si hodil sprchu a sa oholil tak že večer romantika 😀 😀 tak som zvedava či slovo aj dodrži 😀 😀

maryah
22. feb 2009

az vecer??? a preco nie uz teraz?

antoniab
22. feb 2009

ja pracujem podla potreby a len nedelu ked je vela objednavok tak pracujem v hoteli inak mam volno 😉 niekedy som pracovala aj vikendy ked tu bol brat to sme chodili spolu na jednu fušku ale vtedy som pracovala s mimou tak som mala polovicu prace cez tyžden než mam teraz tak teraz chcem mat volnu aspon sobotu no a v hoteli mi pripadnu len nedele lebo chodim autom sobotu jazdy autobus nedelu nie tak to pracuju len ty čo maju auta 😝 ale mne to tak vyhovuje
no až večer lebo teraz čumime na telku oco pozeral spravy lebo slovenku telku mame unas v izbe no a potom ked otec už zalezie do svojej izby tak som aj taka kludnejšia 😀 😀 vieš rodičia su premna stale rodičmi 😀 😀 😀

maryah
22. feb 2009

jaaaj, ja som myslela, ze byvate samy... a otec pracuje s tebou?

antoniab
22. feb 2009

somnou nie s manželom 😉 my byvame 3 a je to fajn lebo moji rodičia su super no mamina je na svk a otec cez vikend vari tak sa mam ako v bavlnke 🙂

dasah
22. feb 2009

ty tu mas aj rodicov?

a inac vcera dopadlo tak ako som ocakavala den predtym hhahahahah

maryah
22. feb 2009

antoniab IP...
je ti tu veselo s otcom, ze?

antoniab
22. feb 2009

len ocina 😉
dasha takže nič 😠 normalne by som žiadala o rozvod 😀 😀
to som dnes sa smiala ocovi lebo robil niečo von v aute a nevaril tak som nevedela že čo no tak som šla do kuchyne že začnem ja a on v tom prišiel tak som sa mu smiala že kde sa flaka že ho udam za zanedbavanie peče 😀 😀 😀

maryah
22. feb 2009

antoniab no pekneeeee... hahaha

dasah
22. feb 2009

no to ja som teiez rozpravala tomu mojmu ze ho udam ze si neplni manzelske povinnosti,ale snat to zabere aspon docasu hahahaha

stale nejdu smejkovia

maryah
22. feb 2009

idem si dat nieco pod zub lebo som akasi nenazrana...
joooj, ti smejkovia veru nejdu, snad sa na to zajtra pozru admini...

antoniab
22. feb 2009

no to veselo je šak sme volali aj maminu tu no sa jej nejak nechce 😝 ale moj MM je taky srandista že ja sa narehocem vždy dost 😀 😀

dasah
22. feb 2009

no aj moj je srandista ale len vtedy ked zacne srandovat s maryah to by ste sa len vtedy narehotali ja mam vzdy potom super den a naladu

skoda ze pri mne mu to ide ,ale slabsie

antoniab
22. feb 2009

maryah idem kuknut kde to mam 😉 jej prave piše mimka že by sa vratili na nejaky čas tak to by bolo super 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre