Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
25. feb 2009

hej to mozes brat aj ti...su to len vitaminy ale je ich viacej su tam vsetky 😉 😉 toto ma stalo 10 libier

nyya
25. feb 2009

lenuuuuuska aooojki 😀

lenusska
25. feb 2009

som neviditelna asi ☹

lenusska
25. feb 2009

niesooommm 😀 huraaa

Ahoj Nyyuska mojaaaaaa

nyya
25. feb 2009

martinka ak budes brat toto tak nemusis brat kyselinu lebo ta je aj tam tak je to zbytocne....nie to je v krabycke....

nyya
25. feb 2009

lenuska ti nikdy niesi neviditelna... 😉 ako sa mi mas moja????

lenusska
25. feb 2009

Mam sa faajn.nic nove nieje,ale snad coskoro bude 😵

Ty ako ?.

kotenko
25. feb 2009

ahojte kocky, moc k vam nepratrim, aj ked....

chcem sa spytat na vasu kamaratku LULU19, neviete co s nou je? casto si piseme cez skype a uz dlho nebola prihlasena a ani tu som ju dlho nevidela...

nyya
25. feb 2009

ja sa mam super ....vsetko beriem tak normalne a so vsetkim zmierena(ze este niesom tehu)ale hadam coskoro bude...tak sa snazim na to nemisliet a vsetko si uzivam...dneska som si kupila nove vitaminky tak uvidime co bude.....

nyya
25. feb 2009

kotenko neviem co je s nou.....ale tiez tu dlho nebola.... ☹

nyya
25. feb 2009

halo je tu niekto..... ☹

ritulka
autor
25. feb 2009

ajojte, som tu dlho nebola...
mam doma segru, tak sa jej venujem....a inak vcera som bola na Pussycat dolls - don´t you 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
26. feb 2009

ahojte babenky krasny den a zaroven majte sa zatial pekne dnes ideme domov tak sa stretneme az skoro o tri tyzdne,tak dufam ze dotedy budete kazda tehulka 😀 😀 😀 😀

a ozaj babenky som velmi stastna moje testy dopadly vyborne dalsia kontrola o pol roka

tak ahojta a dosnazilkovania

lulu19
26. feb 2009

ahojte som tu baby pprepaccte nebola som tu dlho mame toho trosku vela
ale inak sa mam celkom fajn dnes som bola na gynde dali mi tabletky take dole pravdepodobne mam zapal lebo mam vytok tak musime zo snazenim pockat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a vy ako co mate noveho

mamartinka
26. feb 2009

cauko lulu.no mne vcera prisla mrska coz uz to vyzeralo nadejne.no som si poplakala a bolo dobre.inak neviem co je tu nove.

mamartinka
26. feb 2009

no caute.nikoho dnes?co snazilkujeme?nyy mas potom ip.

antoniab
27. feb 2009

ahoj ako sa mame? ja som leniva ako prase 😀 😀 už som davno mala makat v robote ale sa mi nechce tak som rozhodla že pojde somnou manžela a bude vysavat 😀 😀 😀 a ja si dam kavičku 😀 😀 😀 no to asi nie ja zatial umyjem dlažky no čo hrozne sa mi nechce som nejaka unavena a to celi vykend makam 😝 prežijeme
inak dasha krasnu dovolenku 😉

maryah
27. feb 2009

ahoj antoniab, to je super, ze ti drahy pomoze 🙂
ja som dnes mala cely den volno a aj vcera... mala som ist ku kamoske, ktora ma babo, ale MM pracoval a isiel na aute do prace a autobusom nechcel aby som isla, tak ma to mrzi, ze som tam nesla ☹

antoniab
27. feb 2009

ahoj maryah tak to je super že si mala volno 😉 no škoda že si nešla ku kamoške mohla si sa tam nakazit a potom nakazit nas 😀 😀
jaj ja už idem za 3 tyžne domov 🙂 sa tešim akurat ma nasralo skyeurope lebo mi zrušilo let som sa mala vracat v pondelok 30ho a oni zmenili letovy plan a pondelky nelieta musim si prebukovat na utorok to bude ok len si musim zas doplatit na easyjete tak ma seru to iste mi urobili v januari magori 😠 tento krat im pošlem taky mail to nenecham len tak aj preto že oco ma buknute na april a on musi menit až dva leti 😠 tak bude rošambo 🙄

maryah
28. feb 2009

ahojteeee

nyya
1. mar 2009

awojkajte babennky 😉 ako sa mi mate???a co je tu noveho??? 😉

ritulka
autor
1. mar 2009

avojte hlasim sa po dlhsej odmlke...segra je uz prec, tak sa mozem venovat vam...je tu niekto ??? 😀

antoniab
1. mar 2009

ahoj baby ako sa mame?
no nam sa dneska pokazilo PC tak ked som dorazila s prace tak som sa snazila ho dat dokopy vsetky fotky su fuc a vsetko co som si ulozila no super 😠no ale sme to poriesili kupili sme novy pc a jeto stary vezmem domov opravit ked nie vyhodim von oknom 😀 😀
inak sa mam fajn brucho boli mrcha je naceste 😝 😀 😀

ritulka
autor
1. mar 2009

ajoooooj antoniab...no to inak nasere, lebo prist o take pekne veci, to je na hlavu....ale snad sa to da este zachranit

maryah
1. mar 2009

ahojte zlatkaaaa 🙂
antoniab, aj mne sa to stalo... pokazil sa mi notebook, mala som tam vsetko a drahy mi to nejako poprehadzoval na externy disk... mne odisla zakladna doska a nedal sa mi ani zapnut a uz sa nedal ani oravit tak som si musela kupit novy a tiez ma to poriadne nasralo 😀 a preto od vtedy si vsetko dolezite ukladam na externy disk...

lenusska
1. mar 2009

Ahojte ja som tu uz malokedy,len vecer som nejaka dobita stale..Ako sa mi mate?..

antoniab
1. mar 2009

ahoj lenusska 😉
ja sa mam celkom fajn pracovny vykend uz je zamnou zajtra mam volno 😵 no ale len rano tak si aspon pospinkam 😉
joj ja dufam ze sa to bude dat opravit alebo aspon foto povitahuje s toho mne sa pc zapne ale ostane mi len modra obrazovka tak neviem 😖

maryah
1. mar 2009

ahoj lenuss, ja som si pred casom povedala, ze ani ja sem uz nebudem chodit, ale pokecom nic nepokazim, skor sa len rozptylim... taakze z toho vypliva, ze som zavisla 😀
antoniab, asi mas nieco s obrazovkou... aj mne bolo fotiek luto a velmi som sa zlakla... no nastastie je moj drahy pc maniak tam mi to aspon stiahol 🙂

antoniab
1. mar 2009

jaj maryah tak ten je sikovny ten moj je nato uplne lavy 😅
no baby keby to ze obmedzite konika sposobilo ze budete tehu tak ja bud som tehu uz davno abo uz davno tu niesom 😕 😀 😀 😀

maryah
1. mar 2009

ja som to chcela obmedzit uplne lebo mi z toho sibalo... stale som myslela na babatko a moj casovy rozsah bol od 1. DC po ovulku a od ovulky po mrchu... uz mam toho plne zuby a nejdem nic silit a nejdem na nic mysliet a tu budem chodit stale...
no moj drahy je maniak na pc a je to aj jeho konicek takze je aj moj mechanik na pc... sa ho viem maximalne zapnut, vypnut a nieco zo zlozkami a tie zakladne veci,ktore mi stacia... ale on, teda klobuk dole, v tomto je velmi sikovny (nie zeby nebol v nieco inom 😀 😀 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre