Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
3. mar 2009

dobruuuuuuu, cmuk 😉

lenusska
3. mar 2009

dobruuuu

maryah
4. mar 2009

kukuuuuuk baby, ako sa mi mate? ja dnes celkom v pohode... no, ale zajtra ma caka dlhy den v praci...

antoniab
4. mar 2009

ahoooooooooooj 😉

maryah
4. mar 2009

ahoj moja, si tu este? mala som povinnosti kedze mam ovu 😵 😵 😵 😵

antoniab
4. mar 2009

😀 😀 😀 tak dufam ze si si ju poctivo splnila ja ocakavam mrchu 😝

nyya
4. mar 2009

dobry vecer babenky moje...ako sa mi mate????a mame tu nejaku novu tehu???som tu dlho nebola...

maryah
5. mar 2009

zdravim vas babenky 🙂

ritulka
autor
5. mar 2009

bryyyy vecer 🙂

antoniab
5. mar 2009

ahoj zeby kazdy cumel na ordinaciu 😀 😀

nyya
5. mar 2009

aooojte...babenky ste tu niekto potrebujem poradit??? 😉

dasah
6. mar 2009

cavte baby nakukla som len na skok som u segri jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ta ma uz krasne bruzko 😀 😀 😀 😀 maryah zdravim ako sa inac mate vsetky? ja zatial super dostala som pod oko cestnu lysaj monokel no ja som vzdy bola a budem smatlava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a je uz niekto tehulka?vysledky ako som uz predtzm pisala mam dobre a pola som aj na prsia a tie mam tiez dobre takze pani stastena stoji pri mne,ale teraz sa idem nakazit od segri co keby nahodou no majte sa mi pekne a ja sa este na vas pridem pozriet papapapapapappapappapapapapappapik cmuk

antoniab
6. mar 2009

ahoj dasha 😵 🤐 blahozelam k dobrim vysledkom a len sa pekne nakaz a tak ze potom nakazis nas 😀 😀 😀
baby kde ste 😲 ja som to asi furt 😅
nyya co potrebujes alebo uz je dneska neskoro 😕

ritulka
autor
6. mar 2009

ahojte, dasah 😀 😀 😀 si ty cislo, preco si nieco pekne nedoniest z domova 😀
nyya co ta trapi alebo sa nieco deje, ked je tam 😉
antoniab si tu???

nyya
6. mar 2009

len som chcela vediet ci sa ovu moze prejevit ako bolest zaludka a mas pocit na zvracanie???lebo uz tri dni mi je tak a dneska ma neskotocne boli aj hlava...prosim poradte mi 😉 😉 😉

nyya
6. mar 2009

babenky moje kde ste mi ☹ ☹ ☹

antoniab
6. mar 2009

ahoj nyya no ja neviem ci to moze byt ale mozne to je u kazdeho sa to prejavuje inak kolky dc si ? 😉

maryah
6. mar 2009

ahojte babenky 🙂
u mna sa ovulka prejavuje dost silno... rano ma zacne boliet v podbrusku, az mi to pri chodzi prekaza, boli ma to no a neskor citim taku intenzivnu bolest, ktora trva celkom kratko a potom sa mi bolesti postupne uvolnuju... cele to trva asi tak pol dna a potom este aj na druhy den citim take nejake napatie v podbrusku... ked som to mala minuly mesiac tak zrovna vtedy som bola u svojho gyndosa a ten mi potvrdil, ze to bola ovulka, videl to aj na folikulometrii...

antoniab
6. mar 2009

ahoj maryah 😉

maryah
6. mar 2009

ahoj moja, ako sa mi mas? ja mam vikend volny tak som stastna... zajtra idem pozriet kamosku a jej drobceka maleho 🙂 😵 😵

antoniab
6. mar 2009

ja sa mam fajn tiez mam vikend volny a zajtra som pozvana ku kamoske na kafco 😉 drobca sice nema ale to neva 😀 😀 😀

maryah
6. mar 2009

tak stravime rovnaky pekny vikend 😵 😵 😵 uz sa tesim
kedy ides domov?

antoniab
6. mar 2009

21.marca 🙂 este dva tyzdne ☹ jaj ale sa tesim 😀 😀

antoniab
6. mar 2009

a dasha sa kedy vracia ? 🙂 aj vam sa to krati co 😉

maryah
6. mar 2009

no to je super, to je uz za chvilku... to ti verim, ze sa tesis, ja sa ti ani necudujem 😉

antoniab
6. mar 2009

a co inak porabas nenudis sa bez sestri ? alebo si zaneprazdnena snazilkovanim dufam ze sa zadari 😉

maryah
6. mar 2009

dasah sa vracia 17.3. no, nudit sa nenudim, stale mam co robit... snazilkovat sme sa snazilkovali tak dufam, ze sa zadari... a co ty?

antoniab
6. mar 2009

cakam .............

maryah
6. mar 2009

cakas??? na co? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre