Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
10. mar 2009

a tak zase budes blizsie k nam a mozeme dat stretko...aj ked vidim, ze nas sem chodi cim dalej tym menej...aj som uz chcela navstivit ine temy, ze zacnem pisat tam, ale ked mne je medzi vami dobre... 😀 len sem malo chodite 😔

ritulka
autor
10. mar 2009

halo, haloooooooo ste tu 😢

antoniab
10. mar 2009

ja sem chodim casto kazdy den ale ak vidim ze nik nepise tak idem prec 🙄 my sme sa na svk chceli vratit tak ci tak no len nie za takych okolnosit ani doma prace nieje no a konecne mozme zacat stavat len neviem zaco 😀 😀 to co mame dame za pozemok manzel sa smeje ze kupime pozemok a budeme ho chodit kosit a v lete si tam mozme postavit stan 😀 😀 😀 ja chladam vhodni projek aj som uz nasla co sa mi pozdava aj som coto pokreslila no uvidime ako to cele dopadne a stretko v pohode ja som za 😉

nyya
10. mar 2009

aooojki mamartinka... 😉 ja sa citim tak normalno sice niekedy vela papam a teraz mi mi bolo tak tri dni zle ale to bolo z toho ze som nieco spapala...ale uz je ok...no ja uz mam prvych 15 spapanich tak uvidime ci to pomoze 😉 😉 a kedy ich ti zacnes uzivat???

ritulka
autor
10. mar 2009

antoniab my tiez tak planujeme, ale asi zostaneme len pri planoch 😀 a tiez to vidim, len na stanovacku 😀

mamartinka
10. mar 2009

dobry vecer.Nyy ja mam este do piatka kyselinu a od soboty beriem tie druhe.

trinitka87
10. mar 2009

vas len tak citam ako sa mate 😉
ake vitaminky papate nyya? porad 😅

mamartinka
10. mar 2009

nyya mas ip.

lenusska
12. mar 2009

Ahojte

maryah
12. mar 2009

ahojte babenky, mala som poobednu tak som tu nebola... ako sa mi mate? 😉

maryah
12. mar 2009

lenuss ahoj, ako sa mi mas?
antoniab to vazne manzel strati pracu? co budete robit, pojdete domov?

lenusska
12. mar 2009

Ahoj moja...Mam sa fajn..A Ty?

maryah
12. mar 2009

ja fajn, uz sa pomaly chystam domov tak mam triedim veci...

lenusska
12. mar 2009

Haloooooooooooooooo

ritulka
autor
12. mar 2009

ajojteeeeee, ono to tu zije, taka som rada... 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
12. mar 2009

cauteeeee, ja som tu a cakam na vas 😵 😵 😵

maryah
12. mar 2009

zatial to tu zije, ale slabne to... aaale my to nenechame zoslabnut. mate volno baby?

maryah
12. mar 2009

co inac porabate kocky??? ja mam pracu s triedenim potrebnych a nepotrebnych veci...
a akurat mi prislo svetlo na bycikel... huraaaaa, ked pridem domov tak sa budem konecne byciklovat... tu sa to moc nedalo, vlastne bolo to nebezpecne a tak doma to naplno vyuzijem 😵 😵 😵

nyya
12. mar 2009

awojkajte babennky moje...ako sa mi mate???a co noveho/?

mary a ti kedy ides na spat na slovensko????

maryah
12. mar 2009

ahoj nyya, akurat som vysla zo sprchy... ako sa mi mas moja? no, a slovensko sa vraciame buduci mesiac...

nyya
12. mar 2009

aooojki mary....ja sa mam super lepsie ani nebolo uz som uplne zo vsetkim vyrovnana 😉 a to preco sa vraciate???je vam tu dlho co???

maryah
12. mar 2009

co sa stalo, s cim si vyrovnana?
vraciame sa preto lebo sa neviem zbavit egzemu a este koli par veciam... a je nam tu aj dlho 😅

lenusska
12. mar 2009

kukuk 😵

maryah
12. mar 2009

ahoj lenuss, mas dnes volno?

tlenka
12. mar 2009

kuk.. ahojte
🙂

maryah
12. mar 2009

tleniiii ahoooooooooooooooooj. to uz si 15 tt???? 😲 teda ten cas leti 😵 ako sa mas?

lenusska
12. mar 2009

Ahoj Mary mam dovolenku..
Tlenus jejda pis ako a co.Kedy Vam povedia pohlavie?

tlenka
12. mar 2009

tak väcsinou lezkam, chodim k tete na infuzky a tak, lebo sa citim slaba, ale bola som na odber krvi a vsetky vysetrenia z nej a mam vyborne vysledky... ze to chce len cas

lenusska
12. mar 2009

juj to je fajn tesim sa..

tlenka
12. mar 2009

je tu nejaka tehulka konecne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre